پیش بازی دیدار‌ منچسترسیتی و ناتینگهام

پیش بازی دیدار‌ منچسترسیتی و ناتینگهام

زمان برگزاری:1/7/1402

ساعت برگزاری: 17:30

ورزشگاه: اتحاد

داور مسابقه: آنتونی تیلور

هفته ششم ‌رقابت های لیگ برتر انگلیس

منچسترسیتی:

شروع مقتدرانه برای دفاع از عنوان قهرمانی

پیش بازی دیدار‌ منچسترسیتی و ناتینگهام

بازی های اخیر منچسترسیتی

شروع پر قدرت منچسترسیتی در این فصل هواداران را برای دفاع از هر سه جام که فصل گذشته قهرمان شدند امیدوار کرده است، منچسترسیتی در این فصل علیرغم مصدومیت های پر تعداد بازیکن های خود عملکر درخشانی داشته است و از شروع فصل رکورد صد در صد پیروزی را حفظ کرده است. پپ گواردیولا در اخرین مصاحبه خود از دو مصدوم جدید خبر داد، برناردو سیلوا و کواچیچ دو بازیکن جدیدی هستند که به لیست مصدومین سیتی اضاف شده اند.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود ستاره سرخ در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسید، گلهای سیتی توسط رودری و الوارز (2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در پنج دیدار فصل جدید به پیروزی رسیده است و با 15 امتیاز، در جایگاه اول جدول قرار گرفته است. سیتی در خط حمله با درخشش ارلینگ هالند 14 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد, هالند نیز با 7 گل در صدر جدول بهترین گلزنان فصل قرار دارد.در خط دفاع سیتیزن ها سه گل دریافت کرده اند. ادرسون سنگربان برزیلی با ثبت دو کلین شیت در صدر جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در ششمین دیدار خود در لیگ برتر انگلیس میزبان تیم ناتینگهام فارست در ورزشگاه اتحاد است. هواداران منچسترسیتی امیدوار هستند ششمین پیروزی متوالی خود را در هفته ششم جشن بگیرند و ضمن حفظ رکورد صد در صد پیروزی، صدر جدول را از دست ندهند.

ناتینگهام فارست:

نیم نگاهی به کسب سهمیه!

بازی های اخیر ناتینگهام فارست

شروع خوب ناتینگهام فارست در این فصل باعث شده هواداران این تیم برخلاف فصل گذشته خیال اسوده ای داشته باشند، ناتینگهام فارست با حضور در رتبه میانه جدول هواداران خود را امیدوار برای یک شگفتی بزرگ کند، ناتینگهام سابقه قهرمانی در اروپا را در کارنامه خود دارد تلاش میکند در این قصل سهمیه لیگ های اروپایی را بدست بیاورد.

ناتینگهام فارست در اخرین دیدار خود به مصاف برنلی رفت و با تساوی 1-1 در این دیدار خانگی متوقف شد، تنها گل ناتینگهام فارست توسط بازیکن جدید این تین، هادسون اودوی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام ناتینگهام فارست

ناتینگهام در پنج مسابقه این فصل خود موفق به کسب هفت امتیاز شده است و در جایگاه هشتم جدول قرار گرفته است دو پیروزی، یک تساوی و دو شکست حاصل تلاش شاگردان استون کوپر در فصل جدید لیگ برتر انگلیس بوده است. ناتینگهام در خط حمله موفق به ثبت 7 گل شده است، ناتینگهام در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است و موفق به ثبت یک کلین شیت در فصل جدید لیگ برتر شده است.

بازی پیشرو

ناتینگهام در این هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف منچسترسیتی صدرنشین لیگ خواهد رفت. هواداران ناتینگهام فارست امیدوار هستند به مانند فصل گذشته موفق به کسب امتیاز شوند.

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-1-4-1

ادرسون_آکانجی_والکر_دیاز_گواردیول_نونیز_رودری_دوکو_فودن_الوارز و ارلینگ هالند

غایبین

دیبروینه_استونس_سیلوا_کواچیچ_گریلیش (احتمالی)

ترکیب احتمالی ناتینگهام فارست 4-3-3

ترنر_ورال_‌بولی_مک‌کنا_یاتس_اوریر_سانگاره_مانگالا_تاوارس_آونی و مورگان وایت

غایبین

دانیلو_بولی(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 7 دیدار اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 1 پیروزی و سهم ناتینگهام فارست 3 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P