پیش بازی دیدار منچسترسیتی و نیوکاسل

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و نیوکاسل

زمان برگزاری:26/12/1402

ساعت برگزاری: 21:00

ورزشگاه: اتحاد

داور مسابقه: سیمون هوپر

یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی انگلیس

منچسترسیتی:

دفاع از قهرمانی در ومبلی؟

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و نیوکاسل

بازی های اخیر منچسترسیتی

سیتیزن ها فصل گذشته موفق به کسب سه گانه شده‌اند، شاگردان پپ گواردیولا در فصل جاری فرصت تکرار موفقیت فصل گذشته را دارند و در صورت فینالست شدن در جام حذفی و لیگ قهرمانان، در ورزشگاه ومبلی لندن میتوانند جام قهرمانی را بالای سر ببرند و یک سال تاریخی دیگر را پشت سر بگذارند. منچسترسیتی فرصت بزرگی برای تکرار سه جام قهرمانی دارد. منچسترسیتی در لیگ قهرمانان به مصاف رئال مادرید و برنده دیدار بایرن مونیخ، آرسنال خواهد رفت. سیتیزن ها در حال حاضر شرایط خوبی دارند اما دردسترس ترین جام برای آنها با توجه به تساوی در لیگ برتر، جام حذفی این کشور است!.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف لیورپول در لیگ برتر انگلیس رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شد. تنها گل سیتی در این دیدار توسط استونس به ثمر رسیده است. سیتی در صورت پیروزی در این دیدار میتوانست صدرنشین لیگ ‌شود.

آمار و ارقام منچسترسیتی

سیتیزن ها در جام حذفی فصل جاری 3 دیدار به میدان رفته اند. منچسترسیتی در جام حذفی عملکرد خوبی از خود به ثبت رسانده است، آنها هادرسفیلد،تاتنهام و لوتون تاون را شکست داده اند و به این مرحله مسابقات رسیده اند. 12 گل زده و‌ 2 گل خورده حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در جام حذفی انگلیس بوده است. تیم منچسترسیتی در جام حذفی موفق به ثبت دو کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس به مصاف نیوکاسل در ورزشگاه خانگی خود خواهد رفت. هواداران سیتی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، به نیمه نهایی مسابقات صعود کنند و همچنان امیدوار به کسب قهرمانی باشند.

نیوکاسل یونایتد:

پرواز کلاغ ها به سمت قهرمانی

بازی های اخیر نیوکاسل یونایتد

یکی از هدف های مدیران سعودی نیوکاسل بدون شک قهرمانی در انگلیس است. نیوکاسل در دو، سه فصل گذشته زیر نظر مالکان جدید نتایج درخشانی بدست اورده است و یک مرتبه نیز فینال جام اتحادیه را تجربه کرده است اما موفق به قهرمانی نشده است. نیوکاسل با هدایت ادی‌هاو در فصل جاری عملکرد خوبی نداشته است اما عبور از منچسترسیتی و در نهایت رسیدن به جام قهرمانی میتواند تمام نتایج فصل جاری کلاغ هارا به دست فراموشی بسپارد. نیوکاسل در فصل جاری به دلیل مصدومیت ها و‌محرومیت های پیاپی شرایط خوبی را پشت سر نگذاشته است.

نیوکاسل در اخرین دیدار خود به مصاف چلسی رفت و با نتیجه 3-2 در این دیدار شکست خورده است. گلهای نیوکاسل در این دیدار توسط ایساک و مورفی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام نیوکاسل یونایتد

کلاغ ها در جام حذفی فصل جاری 3 دیدار به میدان رفته اند. نیوکاسل در جام حذفی عملکرد خوبی از خود به ثبت رسانده است، آنها ابتدا ساندرلند،فولام و در نهایت بلکبورن راورز را شکست داده اند و به این مرحله مسابقات رسیده اند. 6 گل زده و‌ 1 گل خورده حاصل تلاش شاگردان ادی ها‌و در جام حذفی انگلیس بوده است. تیم نیوکاسل در جام حذفی موفق به ثبت دو کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

نیوکاسل در یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس میهمان منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر است. هواداران نیوکاسل امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، یک شگفتی بزرگ رقم بزنند و به نیمه نهایی صعود کنند.

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-2-4-1

اورتگا_استونس_والکر_دیاز_آکه_رودری_کواچیچ_الوارز_فودن_دوکو و ارلینگ هالند

غایبین

گریلیش_ادرسون_دیبروینه

ترکیب احتمالی نیوکاسل یونایتد 4-3-3

دوبراوکا_شار_بوتمان‌_بورن_لیورامنتو_لانگستاف_گیمارش_ویلوک_آلمیرون_مورفی و الکساندر ایساک

غایبین

پوپ_تونالی_ترپیر_هال_جوئلینتون_گوردون_ویلسون_تارگت(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 14 پیروزی و سهم نیوکاسل یونایتد نیز 3 پیروزی بوده است, 3 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در 12 دیدار اخیر، سیتی تنها در 1 مسابقه شکست خورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

صعود منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P