پیش بازی دیدار منچسترسیتی و نیوکاسل

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و نیوکاسل

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و نیوکاسل

__ ___ ___ __ ___ __

منچسترسیتی:

فاصله بیشتر شد،تلاش را بیشترکنید!.

 

 

بازی های اخیر منچسترسیتی

منچسترسیتی همچنان در حال رقابت با ارسنال برای کسب عنوان قهرمانی است و هواداران این تیم امیدوار هستند به مانند سالیان اخیر قهرمانی را از چنگ رقبا دربیا‌رند،سیتیزن ها در فصول گذشته سابقه قهرمانی در هفته های پایانی را در کارنامه دارند و بنظر میرسد این فصل نیز قهرمانی به هفته های پایانی خواهد کشید زیر ارسنال قصد متوقف شدن ندارد!.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به بریستول سیتی رفت و موفق شد با سه گل این تیم را در جام حذفی انگلیس شکست دهد، گلهای سیتی توسط دیبروینه وفودن(2) به ثمررسیده است.

امار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در 25 دیدار این فصل خود 17 پیروزی 4 تساوی و 4 شکست به دست آورده است و با 55 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله خود 64 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ جزیره را در اختیار دارد، در خط دفاع منچستر سیتی 25 گل دریافت کرده است و ادرسون موفق به ثبت 9 کلین شیت در این فصل برای منچسترسیتی‌ شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته به مصاف نیوکاسل در خانه خواهد رفت، هواداران سیتی امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی اختلاف امتیاز 5 با سیتی را موفتا کاهش دهند وا از قافله صدر عقب نمانند.

 

 

نیوکاسل:

روزهای سخت فرار رسید!.

 

بازی های اخیر نیوکاسل

نیوکاسل فصل گذشته کاندید سقوط به لیگ پایین تر بود اما توسط مالکان ثروتمند عربستانی خریداری شد و موفق شد با هدایت ادی هاو به راحتی در لیگ برتر باقی بماند، نیوکاسل در این فصل با چند خرید گران قیمت تیم مورد نظر خود را وارد مسابقات کرد، نیوکاسل با نتایج خوب هفته های زیادی در رتبه کسب سهمیه لیگ قهرمانان گذراند، در ماه اخیر نیوکاسل با بحران مواجه شد، رتبه چهارم از دست رفت،فینال اتحادیه نیز با نایاب قهرمانی برای کلاغ ها به پایان رسید، نیوکاسل در 4 دیدار اخیر خود طعم پیروزی را نچشیده است.!

نیوکاسل در اخرین دیدار خود به مصاف منچستر یونایتذ در فینال جام اتحادیه رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورده است و موفق به کسب قهرمانی نشده است.

امار و ارقام نیوکاسل

نیوکاسل در فصل جاری عملکرد خوبی داشته است و تنها در دو مسابقه شکست خورده است، کلاغ ها در 10 دیدار تیم برتر زمین بوده اند، نیوکاسل هم اکنون با 41 امتیاز در جایگاه 5 جدول قرار گرفته است.

نیوکاسل در خط حمله 35 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع با 15 گل خورده بهترین خط دفاع لیگ را تشکیل داده است نیکو پوپ دروازبان ملی پوش این فصل نیوکاسل با ثبت 12 کلین شیت بهترین عملکرد را در اختیار دارد.

بازی پیشرو

نیوکاسل در این هفته به مصاف منچسترسیتی آماده میرود، هواداران این تیم امیدوار هستند ناکامی های یک ماه اخیر خود را با پیروزی در این دیدار به دست فراموشی بسپارند و به کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بازگردند.

 

 

 

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-3-3

ادرسون_دیاز_والکر_آکه_گوندوغان_دیبروینه_رودری_سیلوا_ماحرز_گریلیش و ارلینگ هالند

غایبین

استونس و لاپورت(احتمالی)

 

 

ترکیب احتمالی نیوکاسل 4-3-3

پوپ_بورن_بوتمان_شار_ترپیر_لونگستاف_ویلوک_ماکسیمین_آلیمرون_جوئلینتون و الکساندر ایساک

غایبین

امیل‌کرافت_گیمارش(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 15 پیروزی و سهم نیوکاسل 2 پیروزی بوده است، 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و نیوکاسل
P