پیش بازی دیدار منچسترسیتی و وستهام

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و وستهام

زمان برگزاری: 30/2/1403

ساعت برگزاری: 18:30

ورزشگاه: اتحاد

داور مسابقه: جان بروکس

هفته سی و هشتم(پایانی) رقابت های لیگ برتر انگلیس

منچسترسیتی:

آماده برای چهارمین قهرمانی متوالی!

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و وستهام

بازی های اخیر منچسترسیتی

سیتیزن ها تحت هدایت پپ گواردیولا تبدیل به یکی از برترین باشگاه های برتر و پرطرفدار در فوتبال انگلیس و جهان شده اند و تنها یک پیروزی تا دهمین قهرمانی خود در لیگ برتر انگلیس فاصله دارند. منچسترسیتی تاکنون 16 قهرمانی با هدایت پپ گواردیولا بدست اورده است و مهم ترین آنها 5 قهرمانی لیگ و 1 قهرمانی لیگ قهرمانان بوده است. منچسترسیتی با دو پیروزی در دو مسابقه اینده خود میتواند قهرمانی های خود با هدایت گواردیولا را به عدد 18 افزایش داد. منچسترسیتی در 34 دیدار اخیر (وقت های قانونی) هرگز شکست نخورده است و عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف تاتنهام رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. هردوگل منچسترسیتی در این دیدار توسط ارلینگ هالند به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در 37 دیدار به میدان رفته است، 27 پیروزی, 7 تساوی و 3 شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 88 امتیاز در جایگاه اول جدول قرار گرفته است.

خداحافظی اشکان دژاگه از مستطیل سبز

 منچسترسیتی در خط حمله 93 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ برتر لیگ را در اختیار دارد, ارلینگ هالند با ثبت 27 گل بهترین گلزن سیتیزن ها و لیگ برتر انگلیس است. منچسترسیتی در خط دفاع نیز 33 گل دریافت کرده است. تیم منچسترسیتی در 13 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است و‌ در جایگاه دوم قرار گرفته است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته فوتبال انگلیس، میزبان تیم وستهام یونایتد در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران منچسترسیتی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار هشتمین پیروزی پیاپی خود را بدست آورند و قهران مسابقات شوند.

وستهام یونایتد:

بدنبال خلق شگفتی

بازی های اخیر وستهام یونایتد

چکش های لندن در فصل جاری عملکرد خوبی در هیچکدام از تورنمنت های فصل نداشته اند و عملکرد ضعیف آنها مدیران باشگاه را به فکر تغییر سرمربی در فصل اینده انداخته است. وستهام یونایتد موفق به کسب سهمیه اروپایی نشده است و در فصل اینده تنها در رقابت های داخلی انگلیس به میدان خواهد رفت. وستهام در 11 دیدار اخیر عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشته است و تنها در 2 مسابقه به پیروزی رسیده است. وستهام در سرنوشت قهرمانی نقش مهمی دارد و شاگردان دیوید مویس بدنبال خلق شگفتی در هفته پایانی رقابت ها هستند.

وستهام یونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف لوتون تاون رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است. گلهای وستهام در این دیدار توسط ارتی،سوچک و جیمز وارد به ثمر رسیده است.

امار و ارقام وستهام یونایتد

وستهام در 37 مسابقه خود در این فصل موفق به کسب 52 امتیاز شده است و در رتبه 9 جدول قرار دارد وستهام در این فصل موفق به کسب 14 پیروزی، 13 شکست و 10 تساوی شده است.

وستهام در خط حمله 59 گل به ثمر رسانده است، وستهام یونایتد در خط دفاع نیز 71 گل دریافت کرده است. وستهام در 5 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

وستهام در این هفته رقابت های لیگ برتر، میهمان تیم منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد در شهر منچستر است، هواداران وستهام امیدوار هستند با کسب پیروزی و یا تساوی در این دیدار، به نتایج ضعیف خود پایان دهند و جام قهرمانی را به تیم همشهری خود تقدیم کنند!.

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-4-2-1

اورتگا_آکانجی_آکه_گواردیول_والکر_رودری_سیلوا_کواچیچ_دیبروینه_فودن و ارلینگ هالند

غایبین

ادرسون_دیبروینه(احتمالی)

ترکیب احتمالی وستهام 4-2-3-1

آرئولا_کوفال_اوگبونا_زوما_پالمیری_آلوارز_‌‌پاکتا_‌جیمز‌وارد‌پروز_سوچک_بوون و محمد کودوس

غایبین

آگوئرد_فلیپس_ماوروپانوس(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 16 پیروزی و سهم وستهام نیز 1 پیروزی بوده است, 3 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در 3 دیدار اخیر دو تیم منجسترسیتی به پیروزی رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P