پیش بازی دیدار منچسترسیتی‌ و چلسی

پیش بازی دیدار منچسترسیتی‌ و چلسی

زمان برگزاری:28/11/1402

ساعت برگزاری: 21:00

ورزشگاه: اتحاد

داور مسابقه: اندی مادلی

هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر انگلیس

منچسترسیتی:

توقف ناپذیر

بازی های اخیر منچسترسیتی

سیتیزن ها در ماه های اخیر تبدیل به تیم بی رحم فصل گذشته شده اند و شانس تکرار قهرمانی های فصل گذشته را دارند. منچسترسیتی در 11 دیدار اخیر خود به پیروزی رسیده است و به یک قدمی صدر جدول لیگ برتر انگلیس رسیده است. مدافع عنوان قهرمانی در فصل جاری امتیاز های زیادی از دست داده است اما لغزش رقبا همچنان آبی اسمانی پوشان شهر منچستر را امیدوار به تاریخ سازی کرده است.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف کپنهاگن در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای منچسترسیتی در این مسابقه توسط سیلوا، فودن و دیبروینه به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در 23 دیدار به میدان رفته است، 16 پیروزی, 4 تساوی و 3 شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 52 امتیاز و یک مسابقه کمتر، در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

وضعیت مارسیال

 منچسترسیتی در خط حمله 56 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد, ارلینگ هالند با 16 گل بهترین گلزن سیتیزن ها و لیگ برتر انگلیس است. منچسترسیتی در خط دفاع نیز 25 گل دریافت کرده است. ادرسون سنگربان برزیلی سیتی در 6 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته فوتبال انگلیس میزبان تیم چلسی در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران منچسترسیتی امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار هفتمین پیروزی پیاپی خود در لیگ برتر را جشن بگیرند و به ادامه مسابقات امیدوار تر شوند.

چلسی:

فاصله در حال افزایش

بازی های اخیر چلسی

فاصله چلسی با منطقه سهمیه لیگ قهرمانان اروپا هر هفته افزایش پیدا میکند و پوچتینو شانس زیادی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان با هدایت چلسی ندارد. چلسی در سه دیدار اخیر خود در لیگ برتر انگلیس تنها سه امتیاز بدست اورده است، مصدومان پر تعداد در فصل جاری دستان پوچتینو برای انتخاب ترکیب ثابت بسته است و با گذاشت بیست و چهار هفته از رقابت های لیگ برتر انگلیس، شیرهای لندن همچنان ترکیب ثابت ندارند. بهترین عملکرد چلسی در فصل جاری بدون شک حضور در فینال جام اتحادیه است و ابی پوشان لندن امیدوار هستند در هفته آینده جام قهرمانی را بالای ببرند.

چلسی در اخرین دیدار خود به مصاف کریستال پالاس رفته است و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است. گلهای چلسی در این دیدار توسط فرناندز و گلگر(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام چلسی

چلسی در 24 مسابقه این فصل خود موفق به کسب 34 امتیاز شده است و در جایگاه 10 جدول قرار گرفته است 10 پیروزی، 4 تساوی و 10 شکست حاصل تلاش شاگردان پوچتینو در این فصل بوده است. چلسی در خط حمله 41 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 40 گل دریافت کرده است. چلسی در 5 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

شاگردان پوچتینو در این هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس، میهمان تیم منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد هستند. هواداران چلسی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، خود را به جمع تیم های مدعی کسب سهمیه اروپایی نزدیکتر کنند.

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-2-4-1

ادرسون_والکر_دیاز_آکه_رودری_استونس_دیبرویه_الوارز_فودن_سیلوا و ارلینگ هالند

غایبین

گواردیول_گریلیش(احتمالی)

ترکیب احتمالی چلسی 4-2-3-1

پترویچ_دیساسی_چیلول_کولویل_‌گوستو

_کایسدو_گلگر_فرناندز_انکونکو_جکسون و کول پالمر

غایبین

سانچز_فوفانا_چالوبا_کوکوریا_ریس جیمز_لاویا

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 13 پیروزی و سهم چلسی نیز 6 پیروزی بوده است و 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در 7 دیدار اخیر دو تیم منچسترسیتی شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P