پیش بازی دیدار منچسترسیتی و چلسی

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و چلسی

زمان برگزاری:1/2/1403

ساعت برگزاری: 19:45

ورزشگاه: ومبلی

داور مسابقه: مایکل اولیور

نیمه نهایی رقابت های جام حذفی انگلیس

منچسترسیتی:

حسرت ابدی برای سیتیزن ها!

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و چلسی

بازی های اخیر منچسترسیتی

عملکرد خوب در مسابقه رفت برابر رئال مادرید و تساوی پر گل در برنابئو، هواداران سیتی را امیدوار به دبل قهرمانی در اروپا کرد اما روز های خوب هواداران منچسترسیتی با حذف از لیگ قهرمانان به پایان رسیده است. سیتیزن ها شانس تاریخ سازی(دفاع از عنوان قهرمانی در اروپا) را از دست دادند و تنها دو جام دیگر برای پپ گواردیولا باقی مانده است!. منچسترسیتی از جام اتحادیه و لیگ قهرمانان حذف شده است اما در جام حذفی و لیگ برتر انگلیس، شانس اول قهرمانی است. منچسترسیتی پس از 5 سال طعم تلخ شکست در اتحاد (لیگ قهرمانان) را چشیده است.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 1-1 در وقت های قانونی متوقف شده است و در ضربات پنالتی با نتیجه 4-3 مغلوب رئال مادرید شده است. تنها گل منچسترسیتی در وقت های قانونی توسط دیبروینه به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

سیتیزن ها در جام حذفی فصل جاری 4 دیدار به میدان رفته اند. منچسترسیتی در جام حذفی عملکرد خوبی از خود به ثبت رسانده است، آنها هادرسفیلد،تاتنهام,لوتون تاون و نیوکاسل یونایتد را شکست داده اند و به این مرحله مسابقات رسیده اند. 14 گل زده و‌ 2 گل خورده حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در جام حذفی انگلیس بوده است. تیم منچسترسیتی در جام حذفی موفق به ثبت سه کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در نیمه نهایی جام حذفی انگلیس به مصاف چلسی در ورزشگاه ومبلی لندن خواهد رفت. هواداران سیتی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، به فینال مسابقات صعود کنند و همچنان امیدوار به کسب قهرمانی باشند.

چلسی:

شیرهای لندن بدنبال دومین فینال فصل!

بازی های اخیر چلسی

فصل برای هواداران چلسی در مقطع پایانی فصل جذاب شده است و هواداران امیدوار هستند فصل تمام نشود!. چلسی با هدایت پوچتینو فصل را خوب شروع نکرده است اما در طول فصل با درخشش کول پالمر ستاره اسبق منچسترسیتی، نشانه های مثبتی از تیم چلسی رویت شده است. چلسی در فصل جاری یک فینال(اتحادیه) را تجربه کرده است اما با قبول شکست برابر لیورپول، دست شاگردان پوچتینو از اولین جام فصل کوتاه مانده است، چلسی در 12 دیدار اخیر خود(وقت های قانونی) هرگز شکست نخورده است و در بهترین فرم خود طی دو فصل اخیر قرار گرفته است.

چلسی در اخرین دیدار خود به مصاف اورتون رفت و با نتیجه پرگل 6-0 به پیروزی رسیده است. گلهای چلسی در این دیدار توسط گیلکریست،جکسون و پالمر(4) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام چلسی

شیرها در جام حذفی فصل جاری 5 دیدار به میدان رفته اند. چلسی در جام حذفی عملکرد خوبی از خود به ثبت رسانده است، چلسی ابتدا پرستون،استون‌ویلا,لیدز و در نهایت لسترسیتی را شکست داده است و به این مرحله مسابقات رسیده است. 14 گل زده و‌ 5 گل خورده حاصل تلاش شاگردان پوچتینو در جام حذفی انگلیس بوده است. تیم چلسی در جام حذفی موفق به ثبت دو کلین شیت در کارنامه خود شده است.

بازی پیشرو

چلسی در نیمه نهایی جام حذفی انگلیس به مصاف منچسترسیتی در ورزشگاه ومبلی لندن خواهد رفت. هواداران چلسی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، به فینال مسابقات صعود کنند و دومین فینال خود را با سرمربی ارژانتینی تجربه کنند.

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-2-4-1

ادرسون_والکر_دیاز_آکه_رودری_استونس_دیبرویه_الوارز_فودن_سیلوا و ارلینگ هالند

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی چلسی 4-2-3-1

پترویچ_چالوبا_سیلوا_کوکوریا_‌گوستو

_کایسدو_گلگر_فرناندز_مودریک_جکسون و کول پالمر

غایبین

فوفانا_انکونکو_ریس جیمز_لاویا

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 13 پیروزی و سهم چلسی نیز 5 پیروزی بوده است و 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در 8 دیدار اخیر دو تیم منچسترسیتی شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

صعود منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P