پیش بازی دیدار منچسترسیتی و چلسی

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و چلسی

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و چلسی

ــ ــ ــ‌‌ ــ ــ ــ

منچسترسیتی:

 

گواردیولا به دنبال تکرار قهرمانی های خود در اتحادیه

 

بازی های اخیر منچسترسیتی

منچستر سیتی در 5 فصل اخیر جام اتحادیه در 4 فصل متوالی قهرمان این جام در فوتبال انگلیس شدند، در فصل گذشته منچستر سیتی پس از تساوی 0-0 مقابل وستهام در ضربات پنالتی حذف شد و پپ گواردیولا در پنجمین قهرمانی متوالی خود ناکام ماند.

منچستر سیتی در اخرین بازی خود به مصاف فولام رفت و موفق در یک بازی سخت و دشوار به برتری برسد،گل پیروزی بخش سیتی زن ها توسط هالند از روی نقطه پنالتی در دقیقه 95 به ثمر رسید.

امار و ارقام منچستر سیتی

منچستر سیتی 9 مرتبه راهی فینال جام اتحادیه انگلیس شده است و 8 مرتبه موفق به قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس شده است، اولین قهرمانی انها در سال 1969 و اخرین قهرمانی آنها در سال 2020 پپ گواردیولا چهار قهرمانی در این جام با منچستر سیتی کسب کرده است و هر چهار جام به صورت متوالی و پشت سر هم دریافت کرده است.

بازی پیشرو

منچستر سیتی در این هفته میزبان چلسی در جام اتحادیه انگلیس است و هواداران این تیم امیدوار هستند پس از یک فصل ناکامی در این جام اتحادیه مجدد به روند قهرمانی خود بازگردند.

 

چلسی:

چلسی
چلسی

گراهام پاتر و بحران در چلسی

 

بازی های اخیر چلسی

گراهام پاتر که استارت خوبی با تیم چلسی در ابتدای ورود به این باشگاه داشت در هفته های اخیر دچار افت شده است و تحت فشار شدید رسانه ها قرار گرفته است.

چلسی در اخرین دیدار خود به مصاف ارسنال در دربی شهر لندن رفت و با نتیجه 1-0 از این تیم شکست خورد تا در جدول مسابقات تا رتبه 7 سقوط کند، چلسی در چهار دیدار اخیر خود در لیگ برتر انگلیس تنها دو امتیاز به دست اورده است و شرایط این تیم خوب پیش نمیرود.

امار وارقام چلسی

چلسی در چهار فصل اخیر جام اتحادیه دو مرتبه موفق شده است راهی مرحله پایانی مسابقات شود و در هر دو دیدار پس از تساوی 0-0 در ضربات پنالتی شکست خورده است و جام را تقدیم سیتی و لیورپول کرده است در فصل گذشته چلسی پس از 10 ضربه پنالتی در نهایت با پنالتی شماره 11 کپا در مقابل لیورپول شکست خورد.

چلسی 5 قهرمانی در جام اتحادیه در تاریخ باشگاه خود دارد، اولین قهرمانی چلسی سال 1964 و اخرین قهرمانی آنها سال 2014 به دست آمده است.

بازی پیشرو

چلسی در این فصل جام اتحادیه را با سخت ترین قرعه ممکن و در مقابل منچستر سیتی در خانه حریف آغاز میکند اما هواداران این تیم امیدوار هستند موفق شوند سیتی را حذف کنند.

 

ترکیب احتمالی منچستر سیتی 4-3-3

اورتاگا_آکانجی_لاپورته_لویس_گومز_پالمر_گوندوغان_فودن_گریلیش_ماحرز و آلوارز

غایبین

والکر_فلیپس_هالند(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی چلسی 3-5-2

مندی_کویتا_سیلوا_چالوبا_کولیبالی__کوکورلا_زکریا_کواچیچ_مانت_استرلینگ و اوبامیانگ

غایبین

کانته_جورجینیو_کپا_فوفانا_جیمز_چیلول

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم‌ سهم منچسترسیتی 11 و سهم تیم چلسی 8 پیروزی بوده است و 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اخرین دیدار‌ دو تیم در جام اتحادیه دو تیم با تساوی 0-0 راهی ضربات پنالتی شدند و سیتی زن ها تیم پیروز لقب گرفتند.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

صعود منچستر سیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و چلسی
P