پیش بازی دیدار منچسترسیتی‌ و کریستال‌پالاس

پیش بازی دیدار منچسترسیتی‌ و کریستال‌پالاس

زمان برگزاری:25/9/1402

ساعت برگزاری: 18:30

ورزشگاه: اتحاد

داور مسابقه: پائول تیرنی

هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس

منچسترسیتی:

از گور بازگشته!

پیش بازی دیدار منچسترسیتی‌ و کریستال‌پالاس

بازی های اخیر منچسترسیتی

مدافع عنوان قهرمانی در لیگ برتر انگلیس پس از توقف در چهار مسابقه متوالی،سرانجام مسیر پیروزی را پیدا کرد تا از قافله صدرنشینان عقب نماند. منچسترسیتی با هدایت پپ گوارد‌یولا در این فصل انگیزه زیادی برای قهرمانی و شکستن یک رکورد تاریخی در لیگ برتر انگلیس دارند(چهار قهرمانی متوالی). منچسترسیتی در لیگ قهرمانان نیز در کنار رئال مادرید با آمار 100 درصد پیروزی پای به مرحله حذفی گذاشت و برای رقبا خط و نشان کشید.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف ستاره سرخ رفت و با نتیجه 3-2 به پیروزی رسید. گلهای سیتی در این دیدار توسط فلیپس،همیلتون و اوسکار باب به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در 16 دیدار به میدان رفته است، 10 پیروزی, 3 تساوی و 3 شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 33 امتیاز،در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله 38 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد, ارلینگ هالند با 14 گل بهترین گلزن سیتیزن ها و لیگ برتر انگلیس است. منچسترسیتی در خط دفاع نیز 18 گل دریافت کرده است. ادرسون سنگربان برزیلی سیتی در چهار دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته فوتبال انگلیس میزبان کریستال پالاس در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران سیتی امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار دومین پیروزی متوالی خود در لیگ برتر را جشن بگیرند و موقتا به رتبه دوم جدول صعود کنند.

کریستال پالاس:

بحران روی هاجسون!

بازی های اخیر کریستال پالاس

فصل گذشته و پس از نتایج ‌ضعیف پاتریک ویرا، روی هاجسون افسانه ای و 76 ساله برای نجات عقاب های لندن روی کار آمد و کار خود را به بهترین شکل ممکن در لیگ برتر انگلیس به اتمام رساند. پس از پایان فصل گذشته روی هاجسون قصد بازنشستگی از فوتبال را داشت اما فشار هواداران و مدیران باشگاه، پیرمرد محبوب انگلیسی را یک فصل دیگر در فوتبال نگه داشت. نتایج کریستال پالاس در ابتدای فصل خوب پیش‌رفت اما کریستال پالاس در 9 دیدار اخیر تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده است و عملکرد ضعیف آنها، احتمال اخراج روی هاجسون را افزایش داده است.

کریستال پالاس در اخرین دیدار خود به مصاف لیورپول رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورد، تنها گل کریستال پالاس در این دیدار توسط فلیپه ماتتا از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام کریستال پالاس

16 مسابقه و کسب 16 امتیاز قرار گرفتن در رتبه 15 جدول, عملکرد کریستال پالاس در این فصل رقابت های لیگ برتر انگلیس بوده است، کریستال پالاس در این فصل تنها چهار پیروزی بدست اورده است.

در خط حمله کریستال پالاس 15 گل به ثمر رسانده است ، و در خط دفاع این تیم 23 گل دریافت کرده است, کریستال پالاس در 5 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

کریستال پالاس در این هفته میهمان منچسترسیتی مدعی قهرمانی در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر است، هواداران کریستال پالاس امیدوار هستند به روند ناکامی تیمشان پایان دهند و پس از پنج هفته طعم پیروزی را بچشند.

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-2-4-1

ادرسون_گواردیول_والکر_دیاز_استونس_رودری_گریلیش_الوارز_فودن_سیلوا و ارلینگ هالند

غایبین

دیبروینه_دوکو (احتمالی)

ترکیب احتمالی کریستال پالاس 4-2-3-1

ماتیاس_وارد_اندرسون_مارک‌گوهی_میتچل_ریچارد_آهامادا_هوگس_شلپ_اولیسه و فلیپ ماتتا

غایبین

هندرسون_جانستون_ادوارد_فرگوسن_آیو_هولدینگ_دوکوره

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 14 پیروزی و سهم کریستال پالاس نیز 3 پیروزی بوده است, 3 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است، منچسترسیتی در 9 دیدار اخیر تنها در یک دیدار شکست خورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P