پیش بازی دیدار منچستریونایتد و آرسنال

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و آرسنال

زمان برگزاری: 23/2/1403

ساعت برگزاری: 19:00

ورزشگاه: اولترافورد

داور مسابقه: پائول تیرنی

هفته سی و هفتم رقابت های لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد:

رویای بر باد رفته!

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و آرسنال

بازی های اخیر منچستریونایتد

عملکرد خوب در فصل گذشته و ابتدای فصل جاری، هواداران منچستریونایتد را امیدوار به بازگشت به روز های خوب کرده بود، نتایج ضعیف در ادامه فصل رویای هواداران را برباد داده است. هواداران منچستریونایتد فصل سختی با هدایت اریک تن هاگ پشت سر گذاشته اند و بنظر میرسد برای کسب سهمیه لیگ اروپا نیز به مشکل برخورد کرده اند!. منچستریونایتد در فصل جاری عملکرد خوبی نداشته است و تنها قهرمانی جام حذفی میتواند عملکرد ضعیف شیاطین سرخ را کمرنگ تر کند!. منچستریونایتد در 8 دیدار اخیر خود تنها 1 پیروزی بدست اورده است و شرایط خوبی در جدول ندارد.

منچستریونایتد در آخرین دیدار خود به مصاف کریستال پالاس رفت و با نتیجه سنگین 4-0 در این دیدار شکست خورده است. منچستریونایتد در این دیدار عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشته است و تنها 2 ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است.

آمار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 36 مسابقه خود در این فصل موفق به کسب 16 پیروزی, 6 تساوی و 13 شکست شده است و با کسب 54 امتیاز در جایگاه هشتم جدول قرار گرفته است.

جدایی امباپه از پاری سن ژرمن

منچستریونایتد در خط حمله 52 گل به ثمر رسانده است, بهترین گلزن این تیم بورنو فرناندز با 10 گل است،! یونایتد در خط دفاع نیز 55 گل دریافت کرده است. اندره اونانا در 8 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است و موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در مهم ترین دیدار هفته فوتبال انگلیس، میزبان تیم آرسنال در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران منچستریونایتد امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار از قهرمانی آرسنال جلوگیری کنند و همچنان امیدوار به کسب سهمیه لیگ اروپا یا کنفرانس باشند.!

آرسنال:

پایکوبی در خانه دشمن؟

بازی های اخیر آرسنال

ارسنال با هدایت میکل ارتتا برخلاف فصل گذشته، هفته های پایانی لیگ نتایج خوبی بدست اورده است و هواداران خود را همچنان امیدوار به قهرمانی نگه داشته است. آرسنال در چهار مسابقه اخیر خود چهار پیروزی بدست اورده است و در سه مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است. فصل برای توپچی های لندن تنها با 2 مسابقه به اتمام خواهد رسید و هواداران امیدوار هستند ی معجزه فوتبالی در هفته های پایانی به نفع آنها رخ دهد و پس از سالها جام قهرمانی را بدست آورند. ارسنال برای دومین فصل متوالی، حضور خود در لیگ قهرمانان اروپا را قطعی کرده است و هواداران امیدوار هستند با سرمربی محبوب خود، دوشنبه 20 می جشن قهرمانی را در خیابان های لندن برپا کنند.

آرسنال در آخرین دیدار خود به مصاف بورنموث رفت و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسیده است. گلهای ارسنال در این دیدار توسط ساکا،تروسارد و رایس به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 83 امتیاز در 36 مسابقه شده است. حاصل تلاش شاگردان ارتتا در لیگ برتر انگلیس 26 پیروزی, 5 شکست و 5 تساوی بوده است، توپچی ها در جایگاه دوم جدول لیگ ‌برتر انگلیس قرار گرفته اند.

آرسنال در خط حمله 88 گل به ثمر رسانده و بهترین خط حمله برتر انگلیس را در اختیار دارد. ارسنال در خط دفاع نیز 28 گل دریافت کرده و بهترین خط دفاع لیگ برتر انگلیس را در اختیار دارد. آرسنال در 17 دیدار موفق ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.!

بازی پیشرو

ارسنال در جذاب ترین دیدار هفته لیگ برتر انگلیس، میهمان تیم منچستریونایتد در ورزشگاه اولترافورد است. هواداران ارسنال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار فاتح حساس ترن مسابقه هفته انگلیس شوند و به صدر جدول صعود کنند.

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

اونانا_اوانس_کاسمیرو_دالوت_بیساکا‌_اریکسن‌_ماینو‌_آنتونی_گارناچو_مانت و راسموس هویلوند

غایبین

مالاسیا_مارسیال_واران_شاو_مگوایر_مارتینز_فرناندز و رشفورد(احتمالی)

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_ماگالایش_وایت_سالیبا_تومیاسو_رایس_پارتی_هاورتز_اودگارد_ساکا و لئاندرو تروسارد

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچستریونایتد 7 پیروزی و سهم ارسنال نیز 8 پیروزی بوده است, 5 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P