پیش بازی دیدار منچستریونایتد و اورتون

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و اورتون

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و اورتون

___ ____ ____ ____

 

منچستر یونایتد:

روزهای رویایی با تن هاخ ادامه دارد.

 

بازی های اخیر منچستر یونایتد

هواداران منچستر در این فصل روز های خوبی را سپری میکنند و به معنای کلمه تبدیل به یک تیم شده اند و پس از سالهای در حال لذت بردن از شرایط تیم هستند،هواداران منچستر امید زیادی به کسب جام با تن هاخ در یکی از جام های فعلی دارند و یکی از آن جام ها میتواند جام اتحادیه باشد.!

منچستریونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف بورنموث رفت و با نتیجه 3-0 این تیم را در لیگ جزیره شکست داد، گلهای منچستر در این دیدار توسط شاو،کاسمیرو و رشفورد به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچستر یونایتد

منچستر در پنج دیدار خود موفق به ثبت پنج پیروزی شده است و امار خوبی از خود به جای گذاشته است،منچستر در خط حمله 9 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع تنها 1 گل دریافت کرده است، منچستر در 4 دیدار اخیر خود موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچستر یونایتد در این هفته به مصاف اورتون در جام حذفی میرود، هواداران منچستر امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی در این دیدار جواز حضور در مرحله بالا تر را دریافت کنند.

 

اورتون:

فرانک لمپارد و اورتون در بحران!

 

بازی های اخیر اورتون

اورتون با لمپارد یکی از بدترین فصول تاریخ خود را در حال سپری کردن است روندی که با ادامه آن باید منتظر سقوط اورتون و یا اخراج لمپارد از هدایت تافی ها باشیم، اورتون در 11 دیدار اخیر خود تنها در یک دیدار پیروز شده است!.

اورتون در اخرین دیدار خود به مصاف برایتون رفت و با نتیجه 4-1 در این دیدار خانگی شکست خورد، تک گل اورتون توسط گرای از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اورتون

اورتون در پنج دیدار خود موفق به ثبت یک تساوی و چهار شکست شده است، اورتون امار خوبی در این فصل از خود به جای نگذاشته است، اورتون در خط حمله 4 گل به ثمر رسانده است، اورتون در چهار دیدار موفق به ثبت گلزنی شده است. اورتون در خط دفاع 14 گل دریافت کرده است و امار خوبی ندارد اورتون در هیچکدام از پنج دیدار اخیر خود موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

اورتون در این هفته میهمان منچستر یونایتد در جام حذفی است، هواداران ناراضی اورتون امید چندانی پیروزی در این دیدار ندارند اما امیدوار هستند اتفاقات فوتبالی به سود آنها رقم بخورد و یک شگفتی رقم بزنند.

 

 

ترکیب احتمالی منچستر یونایتد 4-3-3

دخیا_لیندلوف_مارتینز_دالوت_مالاسیا_فرد_کاسمیرو_رشفورد_الانگا_فرناندز و گرناچو مارسیال

غایبین

سانچو_جونز_گرینوود_فن‌دبیک

 

 

ترکیب احتمالی اورتون 4-3-3

پیکفورد_کودی_تارکوفسکی_مینا_پاترسون_میکولنکو_گایه_اونانا_ایوبی_گرای و نئال موپی

غایبین

گارنر_لوین(احتمالی)

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر رو در رو دو تیم سهم منچستر یونایتد 10 و سهم اورتون 3 پیروزی بوده است و 7 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچستر یونایتد

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و اورتون
P