پیش بازی دیدار منچستریونایتد و بایرن مونیخ

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و بایرن مونیخ

زمان برگزاری:21/9/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: اولترافورد

داور مسابقه: اسپن اسکاس

هفته پایانی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا گروه A

منچستریونایتد انگلیس:

در انتظار معجزه!

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و بایرن مونیخ

بازی های اخیر منچستریونایتد انگلیس

فصل ضعیف منچستر با هدایت اریک تن هاگ همچنان ادامه دارد. شیاطین سرخ اروپا در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ برتر انگلیس عملکرد خوبی از خود به جای نگذاشته اند و تنها یک معجزه میتواند آنها را از جهنم وارد بهشت کند!. منچستریونایتد برای صعود از مرحله گروهی، نیازمند پیروزی برابر بایرن مونیخ است اما پیروزی در این دیدار صعود منچستر را قطعی نخواهد کرد!. مسابقه همزمان گروه میان تیم های کپنهاگن و گالاتاسرای باید با نتیجه تساوی به اتمام برسد تا شیاطین سرخ به مرحله حذفی راه پیدا کنند!.

منچستریونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف بورنموث در لیگ برتر انگلیس رفت و با نتیجه سنگین 3-0 در این دیدار شکست خورد، منچستر در این دیدار عملکرد خوبی نداشته است و تنها 3 ضربه روانه چارچوب حریف کرده است.

آمار و ارقام منچستر یونایتد انگلیس

تیم منچستر در پنج مسابقه این فصل خود در لیگ قهرمانان اروپا موفق به کسب 4 امتیاز شده است و در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است. 1 پیروزی, 1 تساوی و 3 شکست حاصل تلاش شاگردان تن هاگ بوده است. منچستریونایتد در خط حمله عملکرد خوبی داشته است و 12 گل به ثمر رسانده است, منچستر یونایتد بهترین خط حمله گروه را در اختیار دارد. تیم منچستر در خط دفاع عملکرد خوبی نداشته است و 14 گل دریافت کرده است, یونایتد بدترین خط دفاع گروه را نیز در اختیار دارد. و تنها در یک مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در ششمین دیدار خود به مصاف بایرن مونیخ در ورزشگاه خانگی خود خواهد رفت ، هواداران منچستر یونایتد امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار شانس صعود از گروه را همچنان زنده نگه دارند و منتظر تقسیم امتیازات در مسابقه همزمان باشند.

بایرن مونیخ آلمان:

پایان دو رکورد در مونیخ

بازی های اخیر بایرن مونیخ آلمان

بایرن مونیخ طی هفته گذشته دو رکورد خود در لیگ قهرمانان اروپا و بوندسلیگا المان را از دست داد تا مجدد انگشت اتهام سمت توماس توخل نشانه برود. بایرن‌ مونیخ ابتدا با تساوی یدون گل برابر کپنهاگن 4 رکورد تاریخی خود در لیگ قهرمانان را از دست داد، بایرن‌ مونیخ رکورد از 16 پیروزی خانگی در دورگروهی، 17 پیروزی پیاپی در دورگروهی، گلزنی در 26 بازی پیاپی خانگی و روند گلزنی در 42 مسابقه پیاپی لیگ قهرمانان در دورگروهی را از دست داد و سپس با شکست سنگین مقابل اینتراخت فرانکفورت اولین شکست فصل جاری بوندسلیگا را تجربه کرد و رکورد خوب این تیم در هفته چهاردهم به پایان رسید.

بایرن مونیخ در اخرین دیدار خود به مصاف اینتراخت در بوندسلیگا المان رفت و با نتیجه سنگین 5-1 در این دیدار شکست خورد، تنها گل بایرن در این دیدار توسط کیمیش به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام بایرن مونیخ آلمان

بایرن مونیخ در پنج دیدار فصل جدید خود در لیگ قهرمانان اروپا موفق به کسب چهار پیروزی و یک تساوی شده است، بایرن با کسب 13 امتیاز، در جایگاه اول جدول قرار گرفته است. بایرن در خط حمله 11 گل به ثمر رسانده است, در خط دفاع باوارایی ها‌ 6 گل دریافت کرده اند و بهترین خط دفاع گروه را در اختیار دارند.تیم بایرن مونیخ موفق به ثبت یک کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در آخرین دیدار خود در دورگروهی، میهمان تیم منچستر یونایتد در ورزشگاه اولترافورد شهر منچستر است. هواداران بایزن مونیخ امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، حذف منچستر را از لیگ قهرمانان امضا کنند!.

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

اونانا_مگوایر_اوانس_بیساکا_شاو‌_ماینو_مک‌تومینای_رشفورد_فرناندز_گارناچو و راسمون هویلند

غایبین

مارتینز_سانچو_اوانس_مالاسیا_کاسمیرو_اریکسن_مانت و لیندلوف(احتمالی)

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

نویر_اوپامکانو_کیم_لایمر_گوئررو_گورتسکا_کیمیش_سانه_موسیالا_کومان_و هری کین

غایبین

سار_گنبری_دلیخت_باخمان

دیدار های رودرو دو تیم

در 6 دیدار اخیر دو تیم 1 پیروزی سهم منچستر یونایتد و 4 پیروزی نیز سهم بایرن مونیخ بوده است. 1 دیدار دو تیم به تساوی رسیده است. در چهار دیدار اخیر دو تیم بایرن مونیخ هرگز شکست نخورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی بایرن مونیخ

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P