پیش بازی دیدار منچستریونایتد و برنلی

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و برنلی

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و برنلی

__ __ __ __ __ __

منچستر یونایتد:

بازگشت شیاطین سرخ به سوی جام

 

بازی های اخیر منچستریونایتد

Manchester_United_FC
Manchester_United_FC

پس از وقفه بازی های جام جهانی قطر تیم های انگلیسی بازی های خود را با جام اتحادیه اغاز خواهند کرد، جام اتحادیه یکی از تورمنت های قدیمی در فوتبال انگلیس است که قهرمانی در آن نیز برای بسیاری از تیم ها مهم است.

منچستریونایتد در اخرین دیدار خود پیش از جام جهانی به مصاف فولام در لیگ برتر رفت و موفق شد با نتیجه 2-1 این تیم را شکست دهد،گلهای منچستر در این دیدار توسط اریکسن و گارناچو به ثمر رسیده است.

امارو ارقام منچستریونایتد

شیاطین سرخ فصل گذشته جام اتحادیه را با هدایت سولشر اغاز کردند و در نهایت با شکست مقابل وستهام در خانه از گردونه مسابقات حذف شدند.

منچستر در 5 دیدار اخیر خود 4 پیروزی و 1 شکست به دست اورده است، شاگردان اریگ تن هاخ در خط حمله 9‌ گل به ثمر ‌رسانده اند و در خ دفاع 6 گل دریافت کرده اند، داوید دخیا در 2‌ دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته اند.

بازی پیشرو

منچستر یونایتد در این هفته به مصاف برنلی در جام اتحادیه خواهد رفت،هواداران منچستر امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی به مصاف بازی های لیگ برتر بروند.

 

برنلی:

وینسنت کومپانی؛پدیده جدید مربیگری؟

 

بازی های اخیر برنلی

تیم فوتبال برنلی در فصل گذشته پس از مدت ها حضور در سطح اول فوتبال انگلیس به چمپیونزشیپ انگلیس سقوط کرد، پس از سقوط مدیران برنلی با کومپانی سرمربی 36 ساله اندرلخت قرار داد بستند و این مربی جوان به خوبی جواب اعتماد مدیران این باشگاه را داده است و با صدرنشینی در چمپیونزشیپ مدعی اصلی صعود نیز به حساب می آید.

تیم برنلی در اخرین دیدار خود به مصاف میدلزرو رفته است و با نتیجه 3-1 موفق به شکست این تیم شده است تا همچنان صدرنشین باقی بماند، گلهای برنلی در این دیدار توسط مانوئل بنسون(2) و گل به خودی مدافع حریف به ثمر رسانده اند.

امار و ارقام برنلی

برنلی فصل گذشته جام اتحادیه را با هدایت سن دایچ مربی محبوب خود که 10 سال متوالی سرمربی این تیم بود اغاز کردند و در نهایت با شکست مقابل تاتنهام در خانه از گردونه مسابقات حذف شدند.

برنلی در 5 دیدار اخیر خود 4 پیروزی و 1 شکست به دست اورده است، شاگردان کومپانی در خط حمله عملکرد فوق العاده ای داشته اند و 14 گل به ثمر ‌رسانده اند و در خط دفاع 7 گل دریافت کرده اند، اریجانت موریچ دروازبان سابق سیتی موفق به ثبت 2 کلین شیت در پنج دیدار اخیر برای این تیم شده است.

بازی پیشرو

تیم برنلی در این مرحله از جام اتحادیه به مصاف منچستر یونایتد خواهد رفت، کومپانی و شاگردانش امیدوار هستند با حذف کردن منچستر در خانه یک شکفتی بزرگ رقم بزنند و اسم خود را به تیتر اول روزنامه های انگلستان اضاف کنند.

 

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

دخیا_لیندلوف_مگوایر_ویساکا_مالاسیا_اریکسن_مک‌تومینای_الانگا_گارناچو_فن‌د‌بیک و آنتونی مارسیال

غایبین

واران_دالوت_گرینوود_سانچو_انتونی(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی برنلی 4-2-3-1

موریچ_بایر_هاروود_روبرتس_ماتسن_کولن_جک‌کورک_بنسون_برونهیل_گودموندسون و جی رودریگز

غایبین

اسکوت‌توینه_اشلی‌بارنس

 

دیدار های رو در رو

در 16 بازی اخیر دو تیم سهم منچستریونایتد 9 و سهم برنلی تنها 2 پیروزی بوده است و 5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هندیکپ 1.5 برنلی

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و برنلی
P