پیش بازی دیدار منچستریونایتد‌ و ‌تاتنهام

پیش بازی دیدار منچستریونایتد‌ و ‌تاتنهام

زمان برگزاری:24/10/1402

ساعت برگزاری: 20:00

ورزشگاه: اولدترافورد

داور مسابقه: جان بروکس

هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد:

امیدی به تن هاخ نیست!

پیش بازی دیدار منچستریونایتد‌ و ‌تاتنهام

بازی های اخیر منچستریونایتد

روز های بد‌ منچستریونایتد با اریک تن هاخ همچنان ادامه دارد. سرمربی هلندی تیم منچستریونایتد روز های سختی در انگلیس سپری میکند و امیدوار است با خرید های جدید در نقل و انتقالات، اوضاع تیم را سروسامان دهد و از هدایت منچستر برکنار نشود!. منچستریونایتد در 5 مسابقه اخیر در لیگ برتر انگلی تنها در یک‌ دیدار به پیروزی رسیده است و از تیم های بالانشین جدول فاصله گرفته است. منچستریونایتد کار سختی برای کسب سهمیه اروپایی دارد و در صورت عدم کسب سهمیه اروپایی، تن هاخ از هدایت منچستر اخراج خواهد شد.

منچستریونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف ویگان در جام حذفی انگلیس رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای منچستر در این دیدار توسط دالوت و فرناندز به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 20 مسابقه خود در این فصل موفق به کسب 10 پیروزی, 1 تساوی و 9 شکست شده است و با 31 امتیاز در جایگاه 9 جدول قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله تنها 22 گل به ثمر رسانده است, بهترین گلزن این تیم اسکات مک‌تومینای هافبک وسط شیاطین سرخ با 5 گل است،! منچستر در بازار زمستانی برای جذب مهاجم تلاش خواهد کرد. یونایتد در خط دفاع نیز 27 گل دریافت کرده است. اندره اونانا در 6 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است و موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در این هفته فوتبال انگلیس، میزبان تیم تاتنهام در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران منچستریونایتد امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار روندناکامی های خود را متوقف کنند و خود را به تیم های بالانشین نزدیک کنند.!

تاتنهام:

دوئل برای کسب سهمیه

بازی های اخیر تاتنهام

تاتنهام در فصل جاری عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است و اگر تعداد مصدومان بالای آنها نبود چه بسا جایگاهی بهتری در جدول مسابقات داشتند. تاتنهام فصل را با پیروزی های پیاپی آغاز کرد اما در میانه فصل نتایج ضعیف آنها باعث شد از تیم های مدعی فاصله بگیرند و هم اکنون با نتایج خوب در ماه گذشته، خود را به عنوان مدعی کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا معرفی کرده اند. تاتنهام در شش مسابقه اخیر خود(لیگ و حذفی) پنج پیروزی بدست اورده است و تنها در یک دیدار شکست خورده است. شروع جام ملت های آسیا یک خبر بسیار بد برای تاتنهام و هواداران این تیم بود و آنها سون هیونگ مین ستاره کره ای خود را به دلیل حضور در مسابقات آسیایی در اختیار نخواهند داشت و بنظر میرسد بدترین اتفاق برای مرغ ها نبود کاپیتان است!.

تاتنهام در آخرین دیدار خود به مصاف برنلی در جام حذفی انگلیس رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است. تنها گل تاتنهام در این دیدار توسط پدرو پورو به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام تاتنهام

تاتنهام در فصل جاری 20 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 39 امتیاز شده است و در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است. تاتنهام با هدایت پوستوکوغلو 12 پیروزی، 3 تساوی و 4 شکست به دست اورده است.

تاتنهام در خط حمله 42 گل به ثمر رسانده است، سون هیونگ مین با ثبت 12 گل بهترین گلزن تاتنهام لقب گرفته است. تاتنهام در خط دفاع نیز 29 گل دریافت کرده است. ویکاریو سنگربان ایتالیایی تیم تاتنهام موفق به ثبت پنج کلین شیت در فصل جاری شده است .

دیدار پیشرو

تاتنهام در این هفته میهمان تیم ‌منچستریونایند در ورزشگاه اولترافورد است. هواداران تاتنهام امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار موقتا به رتبه چهارم جدول صعود کنند.

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

اونانا_واران_اوانس_دالوت_بیساکا‌_اریکسن_ماینو‌_فرناندز_رشفورد_گارناچو و هویلوند

غایبین

مارتینز_مالاسیا_مانت_امرابات_مگوایر_مارسیال و کاسمیرو(احتمالی)

ترکیب احتمالی تاتنهام 4-3-3

ویکاریو_رومرو_ون‌دون‌_اودوگه_پورو_اسکیپ_بنتانکور_کولوسفسکی_جانسون_ریچالیسون و تیمو ورنر

غایبین

سولومون_سسنیون_پریشیچ_مدیسون‌_فلیپس_لوسلسو_بیسوما__سار_سولومون_دیویس_لوسلسو_ سوم هیونگ مین

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچستریونایتد 12 پیروزی و سهم تاتنهام نیز 6 پیروزی بوده است و 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.در سه فصل گذشته منسچتر تنها در یک دیدار مقابل تاتنهام شکست خورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P