پیش بازی دیدار منچستریونایتد و سویا

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و سویا

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و سویا

ـــ ــ ــ ـــ ــ ــ ــ

 

منچستریونایتد:

ارتش تن‌هاخ آماده برای فتح اروپا!.

 

 

بازی های اخیر منچستر یونایتد

شرایط منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس کمی پیچیده شده است، شیاطین سرخ پس از قهرمانی در جام اتحادیه امتیازات زیادی را در لیگ برتر از دست دادند و یک پله در جدول مسابقات پایین تر امده اند، منچستریونایتد نفس های گرم تاتنهام را پشت سر خود احساس میکند و اریگ تن هاخ امیدوار است با قهرمانی در لیگ اروپا ضمن رکوردشکنی، یک سهمیه مستقیم برای لیگ قهرمانان فصل اینده خود کنار بگذارد و خیال هواداران یونایتد را راحت کند.

منچستریونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف اورتون رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید، گلهای منچستر توسط مک‌تومینای و مارسیال به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچستریونایتد

یونایتد در 5 دیدار اخیر خود، 4 پیروزی و 1 شکست به دست اورده است و در 19 دیدار اخیر تنها در 2 دیدار شکست خورده است.

تیم منچستر در پنج دیدار اخیر، در خط حمله 7 گل به ثمر رسانده است، یونایتد در خط دفاع نیز 3‌ گل دریافت کرده است و در 3 بازی دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

یونایتد در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا میزبان تیم سویا در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران یونایتد امیدوار هستند یک پیروزی مهم وخانگی به دست بیاورند و شانس صعود خود را افزایش دهند.

 

 

سویا:

پادشاه لیگ اروپا،وارد میشود

 

بازی های اخیر سویا

پرافتخار ترین باشگاه اروپایی در لیگ اروپا(6) شرایط خوبی در لالیگا اسپانیا ندارد و پس از تغییر سه سرمربی در کادرفنی همچنان خطر سقوط، قدیمی ترین باشگاه اسپانیایی و پر افتخار ترین باشگاه جنوب اسپانیا را تهدید میکند.سویا در هفته گذشته و پس از شکست برابر ختافه خورخه سمپائولی را اخراج و خوزه لوئیس مندیلیبار را جایگزین او کرد، سویا در دو دیدار اخیر تحت هدایت مندیلیبار نتایج خوبی گرفته است و هواداران این تیم را امیدوار کرده است.

سویا در اخرین دیدار خود به مصاف سلتاویگو رفت و با نتیجه 2-2 متوقف شد، سویا تا پیش از دقیقه 90 با دو‌گل از میهمان خود پیش بود! گلهای سویا در این دیدار توسط نصیری و اکونیا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام سویا

سویا در پنج دیدار خود موفق به ثبت دو پیروزی، یک تساوی و دو شکست شده است، سویا امار خوبی در این فصل از خود به جای نگذاشته است و تنها شانس باقی مانده برای آنها قهرمانی در لیگ اروپا است!.سویا در خط حمله 6 گل به ثمر رسانده است،تیم سویا در خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است و تنها در یک دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

سویا در این هفته به مصاف منچستر یونایتد در لیگ اروپا خواهد رفت، هواداران سویا امیدوار هستند با یک نتیجه خوب به اسپانیا بازگردند و برای بازی برگشت امیدوار باشند.

 

 

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

دخیا_واران_مارتینز_مالاسیا_ون‌بیساکا_مک‌تومینای_کاسمیرو_ناچو_آنتونی_فرناندز و آنتونی مارسیال

غایبین

فن‌د‌بیک_رشفورد_گارناچو_گرینوود

 

 

ترکیب احتمالی سویا 4-4-2

بونو_آکونیا_گودلی_باده_مونتیل_راکتیچ_فرناندو_اوکامپوس_سوسو_خیل و یوسف ان‌نصیری

غایبین

کرونا_جوردن

 

 

دیدار های رو در رو

در 3 دیدار گذشته دو تیم سهم‌ سویا 2 پیروزی بوده است و 1 دیدار دو تیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچستریونایتد

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و سویا
P