پیش بازی دیدار منچستریونایتد و لسترسیتی

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و لسترسیتی

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و لسترسیتی

__ __ __ __ __

 

منچستریونایتد:

با رشفورد، خیال همه راحت است!.

 

بازی های اخیر منچستریونایتد

پس جام جهانی منچستریونایتد روند فوق العاده ای را پیشرو گرفت و یکی از ارکان اصلی نتایج خوب منچستر مارکوس رشفورد مهاجم نیمکت نشین این تیم بود که پس از جدایی رونالدو تبدیل به بازیکن ثابت این تیم شد و به خوبی جواب اعتماد تن هاخ را داد، رشفورد پس از جام جهانی 16 مسابقه به عنوان بازیکن ثابت به میدان رفته است و موفق به زدن 14 گل برای شیاطین سرخ شده است!.

منچستریونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف بارسلونا در لیگ اروپا رفت و‌ موفق شد با نتیجه 2-2 به یک تساوی ارزشمند در خانه حریف دست پیدا کند، گلهای منچستر توسط رشفورد و گل به خودی مدافع بارسلونا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 23 بازی خود در این فصل موفق به کسب 4 پیروزی، 5 شکست و 4 تساوی شده است و با 46 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله 38 گل به ثمر رسانده است بهترین گلزن این تیم رشفورد با 12 گل است، یونایتد در خط دفاع نیز 28 گل دریافت کرده است داوید دخیا در 9 بازی دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در این هفته میزبان لسترسیتی در ورزشگاه خانگی خود است،هواداران منچستر امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی فاصله خود را با تیم های نیوکاسل و تاتنهام بیشتر کنند و خیالشان بابت کسب سهمیه در ادامه فصل راحت تر شود.

 

 

لسترسیتی:

روزهای خوب روباه ها در انگلیس

 

بازی های اخیر لسترسیتی

راجرز یکی از سخت ترین فصول خود را در تمام ادوار در این فصل سپری کرد،لسترسیتی در هفته های زیادی قعرنشین لیگ نیز بود اما مدیران لستر به سرمربی با تجربه خود اعتماد کردند و راجرز نیز با نتایج خوب در ادامه فصل موفق شد لستر را از خطر سقوط نجات دهد.

لستر در آخرین دیدار خود به مصاف تاتنهام رفت و با نتیجه 4-1 در این دیدار به پیروزی رسید، گلهای لستر توسط مندی،مدیسون،بارنس و ایگیناچو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لستر سیتی

لستر سیتی در 22 بازی این فصل خود 7 پیروزی،3 تساوی و 12 شکست بدست اورده است و با کسب 24 امتیاز در جایگاه 13 جدول قرار گرفته است.

لسترسیتی در خط حمله 36 گل به ثمر رسانده است، لستر در خط دفاع 38 گل دریافت کرده است و دنی وارد دروازبان ولزی این تیم در 6 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

لستر در این هفته میهمان منچستریونایتد آماده اریگ تن هاخ است، هواداران لستر امیدوار هستند دست به کار بزرگی بزنند و سومین پیروزی متوالی خود را در اولترافورد به دست بیاورند.

 

 

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

دخیا_مگوایر_مارتینز_شاو_ون‌بیساکا_فرد_سابیتزر_رشفورد_گارناچو_فرناندز و ووت وگهورست

غایبین

فن‌د‌بیک_اریکسن_کاسمیرو_مارسیال_مک‌تومینای

 

 

ترکیب احتمالی لسترسیتی 4-3-3:

وارد_کاستاینه_فایز_هری‌شوتار_کریستانسن_برانس_تیلمانس_مدیسون_کروان هال_تیته و ایگیناچو

غایبین:

اوانس_سوماره_جاستین

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچستریونایتد 11 پیروزی و سهم لسترسیتی 4 پیروزی بوده است و 5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردوتیم گل میزنند (بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و لسترسیتی
P