پیش بازی دیدار منچستریونایتد و لیورپول

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و لیورپول

زمان برگزاری:19/1/1403

ساعت برگزاری: 18:00

ورزشگاه: اولترافورد

داور مسابقه: آنتونی تیلور

هفته سی‌و دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد:

اریک تایم؛ کابوس جدید شیاطین!

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و لیورپول

بازی های اخیر منچستریونایتد

منچستریونایتد در دو هفته گذشته در ثانیه های پایانی 5 امتیاز از دست داده است و تنها موفق به کسب 1 امتیاز شده است تا هواداران منچستر،وارد یک بحران جدید شوند!. منچستریونایتد در گذشته با هدایت فرگوسن با گلزنی در دقایق پایانی، دقایق اخر را فرگی تایم نامیده بودند اما منچستریونایتد با هدایت اریک تن هاگ خاطرات خوش گذشته را تلخ کرده است!. عملکرد ضعیف منچستریونایتد در فصل اینده همچنان ادامه دارد و بنظر میرسد هواداران و بازیکنان منچستریونایتد امید خود برای سهمیه لیگ قهرمانان را از دست داده اند!.

منچستریونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف چلسی رفت و با نتیجه 4-3 در این دیدار شکست خورده است. گلهای منچستریونایتد در این دیدار توسط فرناندز و گارناچو(2) به ثمر رسیده است. منچستر‌یونایتد تا دقیقه 99 از چلسی پیش بوده است!.

آمار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 30 مسابقه خود در این فصل موفق به کسب 15 پیروزی, 3 تساوی و 12 شکست شده است و با کسب 48 امتیاز در جایگاه ششم جدول قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله 43 گل به ثمر رسانده است, بهترین گلزن این تیم الخاندرو گارناچو تنها با 7 گل است،! یونایتد در خط دفاع نیز 44 گل دریافت کرده است. اندره اونانا در 8 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است و موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در مهم ترین دیدار هفته فوتبال انگلیس، میزبان تیم لیورپول در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران منچستریونایتد امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار رتبه ششم را حفظ کنند و همچنان امیدوار به کسب سهمیه لیگ اروپا یا کنفرانس باشند.!

لیورپول:

کلوپ آماده انتقام؟

بازی های اخیر لیورپول

فصل پایانی یورگن کلوپ در انفیلد، فصل جاری را تبدیل به یکی از خاص ترین فصل های فوتبالی در تاریخ باشگاه لیورپول کرده است. لیورپول در فصل جاری عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است و شانس کسب سه گانه دارد!. لیورپول در فصل جاری قهرمانی جام اتحادیه را بدست اورده است و در لیگ اروپا و لیگ برتر انگلیس شانس اول قهرمانی است!. لیورپول در جام حذفی انگلیس نیز یکی از مدعیان قهرمانی بود اما شکست تلخ در دقایق پایانی مقابل منچستریونایتد مانع حضور لیورپول در دور بعد مسابقات شده است. لیورپول در 7 دیدار اخیر (لیگ برتر) 6 پیروزی بدست اورده است و شرایط خوبی در جدول دارد.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف شفیلد یونایتد رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است. گلهای لیورپول در این دیدار توسط گاکپو،نونیز و الیستر به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در این فصل 70 امتیاز از 30 مسابقه خود به دست اورده است, 21 پیروزی 2 شکست و 7 تساوی حاصل عملکرد شاگردان کلوپ بوده است، لیورپول در رتبه دوم(یک مسابقه کمتر) جدول لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است.

لیورپول در خط حمله با درخشش محمد صلاح 70 گل به‌ ثمر رسانده است و پس از ارسنال بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد. صلاح با 16 گل بهترین گلزن لیورپول در لیگ برتر انگلیس است. لیورپول در خط دفاع 28‌‌ گل دریافت کرده است و پس از ارسنال بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. آلیسون بکر سنگربان برزیلی لیورپول در 9 مسابقه موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است و در رتبه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس، میهمان تیم منچستریونایتد در ورزشگاه انفیلد شهر منچستر است، هواداران لیورپول امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار انتقام شکست از منچستر در جام حذفی را بگیرند و به صدر جدول صعود کنند.

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

اونانا_مگوایر_کامباوالا_دالوت_بیساکا‌_مک‌تومینای‌_ماینو‌_فرناندز_گارناچو_هویلوند و مارکوس رشفورد

غایبین

مالاسیا_مارسیال_واران_شاو_اوانس و کاسمیرو(احتمالی)

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

کلهر_کوناته_فندایک_رابرتسون_کونور_اندو_الیستر_سوبوسلای_دیاز_صلاح‌ و داروین نونیز

غایبین

ماتیپ_تیاگو_ارنولد_الیسون_جونز_ژوتا_باجکتیچ

دیدار های اخیر

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچستریونایتد 5 پیروزی و سهم لیورپول نیز 7 پیروزی بوده است و 8 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در‌ 5 دیدار اخیر دو تیم(تمام رقابت ها) منچستریونایتد تنها در یک دیدار شکست خورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P