پیش بازی دیدار منچستریونایتد و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و منچسترسیتی

__ ___ __ ___ ___

 

منچستریونایتد:

تن هاخ به دنبال انتقام.

 

بازی های اخیر منچستریونایتد

منچستر یونایتد با تن هاخ یکی از بهترین فصول پس از دوران فرگوسن را تجربه میکند و هواداران منچستر حتی امید به قهرمانی در صورت توقف ارسنال و سیتی در ادامه مسیر پیشرو دارند، منچستر یونایتد با هشت پیروزی متوالی هم اکنون خود را به تیم تای مدعی کسب سهمیه لیگ قهرمانان رسانده است و شانس بالایی برای کسب این مقام دارد.

منچستریونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف به مقاف چارلتون در جام انحادیه انگلیس رفت و موفق شد با پیروزی در این دیدار راهی نیم نهایی شود، گلهای منچستر در این دیدار توسط انتونی و رشفورد(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 17 بازی خود در این فصل موفق به کسب 11 پیروزی، 4 شکست و 2 تساوی شده است و با 35 امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله 27 گل به ثمر رسانده است بهترین گلزن این تیم رشفورد با 7 گل است، یونایتد در خط دفاع نیز 20 گل دریافت کرده است داوید دخیا در 8 بازی دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در این هفته به مصاف رقیب همشهری خود منچسترسیتی خواهد رفت،هواداران منچستر امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی خود را به یک قدمی سیتی برسانند و به صدر جدول لیگ برتر انگلیس نزدیک تر شوند.

 

منچسترسیتی:

پپ به کورس قهرمانی برمیگردد؟.

 

بازی های اخیر منچسترسیتی

شرایط در فصل جاری برای سیتیزن ها خوب پیش نمیروند و آنها در حال از دست دادن جام ها یکی پس از دیگری هستند، سیتی در این فصل برخلاف فصول گذشته مدعی اصلی قهرمانی نیست و هفته های زیادی پشت سر دستیار سابقش قرار گرفته است، پپ در جام اتحادیه نیز در کمال تعجب از گردونه مسابقا حذف شد تا یک جام دیگر از دست رفته باشد.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف ساوتهمپتون در جام اتحادیه رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورد و حذف شد، منچستر سیتی در این دیدار حتی یک شوت درون چارچوب از خود به جای نگذاشت.!

امار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در 17 بازی این فصل خود 12 پیروزی 3 تساوی و 2 شکست به دست آورده است و با 39 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله خود با 45 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ جزیره را در اختیار دارد هالند با 21 گل زده بهترین گلزن سیتی است، در خط دفاع منچستر سیتی 16 گل دریافت کرده است و ادرسون موفق به ثبت 7 کلین شیت برای این تیم‌ شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته به مصاف منچستر یونایتد در اولترافورد خواهد رفت،هواداران سیتی امیدوار هستند به مانند دور رفت رقیب همشهری خود را شکست دهند و فاصله خود را با صدر جدول موقتا به عدد 2 کاهش دهند.

 

 

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

دخیا_واران_مارتینز_شاو_ون‌بیساکا_اریکسن_کاسمیرو_رشفورد_انتونی_فرناندز و آنتونی مارسیال

غایبین

دالوت_گرینوود_سانچو(احتمالی)

 

 

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-3-3

ادرسون_آکانجی_لاپورت_والکر_کانسلو_دیبروینه_رودری_سیلوا_ماحرز_گریلیش و ارلینگ هالند

غایبین

بنجامین مندی

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم منچستریونایتد 8 پیروزی و سهم منچسترسیتی 9 پیروزی، 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است، سیتی در سه دیدار گذشته تیم پیروز میدان بوده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هر دو تیم گل میزنند(بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و منچسترسیتی
P