پیش بازی دیدار‌ منچستریونایتد و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار‌ منچستریونایتد و منچسترسیتی

زمان برگزاری:7/8/1402

ساعت برگزاری: 19:00

ورزشگاه: اولترافورد

داور مسابقه: پائول تیرنی

هفته دهم ‌رقابت های لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد:

شیاطین سرخ در مسیر آرامش

پیش بازی دیدار‌ منچستریونایتد و منچسترسیتی

بازی های اخیر منچستریونایتد

منچستریونایتد پس از دو شکست پیاپی مقابل کریستال پالاس و گالاتاسرای ترکیه در لیگ قهرمانان، هفته گذشته سومین پیروزی پیاپی خود را جشن گرفت تا اریک تن هاخ سرمربی هلندی یونایتدی ها برای اولین مرتبه درفصل جاری، سه پیروزی پیاپی را تجربه کند و از حواشی پیش اماده فاصله بگیرد. یونایتد در این فصل عملکرد خوبی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا نداشته است و در جدول مسابقات نیز رتبه های خوبی قرار ندارد.

منچستریونایتد دراخرین دیدار خودبه مقاف کوپنهاگن دانمارک در لیگ قهرمانان رفت و با نتیجه 1-0‌ در این دیدار به پیروزی رسیده است، تنها گل منچستر توسط هری کین به ثمر رسیده است. در این دیدار اندره اونانا سنگربان کامرونی منچستر در دقیقه 97 موفق به مهار ضربه پنالتی شده است.

آمار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 9 دیدار خود در این فصل موفق به کسب 5 پیروزی و 4 شکست شده است و با 15 امتیاز در جایگاه هشتم قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله 11 گل به ثمر رسانده است, بهترین گلزن این تیم اسکات مک‌تومینای با 3 گل است،! یونایتد در خط دفاع نیز 13 گل دریافت کرده است. اندره اونانا در 2 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است و موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در مهم ترین دیدار هفته لیگ برتر انگلیس میزبان منچسترسیتی در شهراورد شهر منچستر است، هواداران منچستر یونایتد امیدوار هستند به روند پیروزی خود ادامه دهند و با یک پیروزی مهم خود را بالای جدول برسانند.

منچسترسیتی:

دژاوو فصل قبل در حال تکرار

بازی های اخیر منچسترسیتی

دو شکست پیاپی منچسترسیتی مقابل ولورهمپتون و ارسنال، سیتی را از صدر جدول  جدا کرده است و شاگردان پپ گواردیولا 5 امتیاز با صدر جدول فاصله دارند. منچسترسیتی فصل گذشته نیز تا هفته های پایانی با صدر جدول فاصله داشت و در نهایت قهرمان لیگ شد اما این فصل یک رقیب جدید به نام تاتنهام در صدر جدول دارد. بنظر میرسد مصدومیت دیبروینه دلیل اصلی عدم نتیجه گیری منچسترسیتی در این فصل بوده است. سیتیزن ها از جام اتحادیه نیز با قبول شکست برابر نیوکاسل از گردونه مسابقات کنار رفته اند.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف یانگ بویز سوئیس در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است، گلهای سیتی در این دیدار توسط اکانجی و ارلینگ هالند(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در 9 دیدار به میدان رفته است، هفت پیروزی و دو شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 21 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است و فاصله پنج امتیازی به صدر جدول دارد.

منچسترسیتی در خط حمله 19 گل به ثمر رسانده است, ارلینگ هالند با 9 گل بهترین گلزن سیتیزن ها و لیگ برتر انگلیس است. منچسترسیتی در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است. ادرسون سنگربان برزیلی سیتی در سه دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته فوتبال انگلیس میهمان منچستریونایتد در ورزشگاه اولترافورد شهر منچستر است. هواداران سیتی امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار فاتح شهراورد منچستر شوند و فاصله خود با صدر جدول را کاهش دهند.

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

اونانا_مگوایر_واران_ریگیلون_دالوت‌_امرابات_مک‌تومینای_رشفورد_مانت_فرناندز و راسمون هویلند

غایبین

مارتینز_سانچو_شاو_مالاسیا_کاسمیرو(احتمالی)

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-2-4-1

ادرسون_گواردیول_والکر_دیاز_استونس_رودری_دوکو_الوارز_فودن_سیلوا و ارلینگ هالند

غایبین

دیبروینه_اکانجی

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچستریونایند 8 پیروزی و سهم منچسترسیتی نیز 10 پیروزی بوده است و 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در پنج دیدار اخیر دو تیم سیتی در چهار دیدار به پیروزی رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد مساوی منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P