پیش بازی دیدار ‌منچستریونایتد و ناتینگهام

پیش بازی دیدار ‌منچستریونایتد و ناتینگهام

پیش بازی دیدار ‌منچستریونایتد و ناتینگهام

___ ___ ___ ___ ___

منچستر یونایتد:

سربازان تن هاگ بدون رونالدو نیز راه پیروزی را بلند هستند.

 

بازی های منچستر یونایتد

پس از بازگشت کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد هواداران شیاطین سرخ امیدوار به تکرار قهرمانی های گذشته با این فوق ستاره پرتغالی بودند، اتفاقی که در بازگشت رونالدو رخ نداد و این بازیکن در این فصل تبدیل به یک نیمکت نشین در منچستر شد و حواشی زیادی نیز برای تیم ایجاد میکرد که در نهایت تصمیم به فسخ قرار داد این بازیکن‌ شد، تن هاگ و بازیکنان منچستر انگیزه بالایی دارند تا با عملکرد خوب خود کسی را متوجه نبود رونالدو در تیم نکنند.

منچستر یونایتد در اخرین دیدار خود در جام اتحادیه به مصاف برنلی رفت و موفق شد با نتیجه 2-0 این تیم را شکست دهد تا به مرحله بالا تر مسابقات نیز راه پیدا کند، گلهای منچستر در این دیدار توسط اریکسن و رشفورد به ثمر‌ رسیده است.

امار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 14 دیدار خود موفق به کسب 8 پیروزی، 4 شکست و 2 تساوی شده است و با 26 امتیاز در جایگاه پنجم قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله 20 گل به ثمر رسانده است بهترین گازن این تیم رشفورد با 4 گل است، یونایتد در خط دفاع نیز 20 گل دریافت کرده است داوید دخیا در 5 بازی دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در این هفته میزبان ناتینگهام فارست است و هواداران این تیم امیدوارند با یک پیروزی خانگی رتبه پنج را برای خود حفظ کنند.

 

ناتینگهام فارست:

قماری که در حال جواب دادن است!.

 

بازی های اخیر ناتینگهام فارست

ناتینگهام فصل جاری پس از مدت ها دوری از سطح اول رقابت های باشگاهی انگلیس موفق شد با استیو کوپر ولزی راهی لیگ برتر انگلیس شود، ناتینگهام پس از بازگشت عملکرد خوبی در لیگ نداشت و قعر نشین لیگ بود اما در اقدامی عجیب و غیرقابل باور در شرایطی که بنظر میرسید استیو کوپر از هدایت این تیم برکنار میشود اما مدیران باشگاه ناتینگهام با وجود داشتن قرار داد تا پایان فصل، قرار داد این مربی را تمدید کردند تا حمایت کامل خود را از این مربی نشان دهند، اعتمادی که بنظر میرسد در حال جواب دادن است.

ناتینگهام در اخرین دیدار خود در لیگ برتر موفق شد کریستال پالاس را با نتیجه 1-0 شکست دهد و هفته گذشته موفق شدند بلکبرن راورز را با نتیجه 4-1 در جام اتحادیه انگلیس شکست دهند.

امار و ارقام ناتینگهام فارست

ناتینگهام در 15 دیدار خود موفق به کسب 3 پیروزی، 8 شکست و 4 تساوی شده است و با 13 امتیاز در جایگاه 19 جدول قرار گرفته است.

ناتینگهام در خط حمله عملکرد خوبی نداشته است و با 11 گل زده دومین خط حمله ضعیف لیگ برتر است، در خط دفاع ناتینگهام 30 گل دریافت کرده است و سومین خط حمله ضعیف مسابقات را در اختیار دارد، هندرسون دروازبان این تیم در 4 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

ناتینگهام فارست در این هفته به مصاف منچستر یونایتد خواهد رفت و هواداران این تیم امیدوار هستند روند رو به رشد خود را با امتیاز گیری برابر منچستر ادامه دهند.

 

 

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

دخیا_لیندلوف_مگوایر_شاو_ون‌بیساکا_اریکسن_کاسمیرو_رشفورد_انتونی_فرناندز و آنتونی مارسیال

غایبین

واران_دالوت_گرینوود_ویلیامس_مارتینز_سانچو

 

ترکیب احتمالی ناتینگهام 4-3-3

هنسی_ورال_‌بولی_لودی_اوریه_یاتس_فرولر_مانگالا_وایت_جانسون و جسی لینگارد

غایبین

هندرسون_ریچاردز_کویاته_نیکاته_بیانکونه

 

دیدار های رو در رو

در 8 بازی اخیر رو در رو دو تیم سهم منچستر یونایتد 5 و سهم ناتینگهام 1 پیروزی بوده است و 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچستر یونایتد

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ‌منچستریونایتد و ناتینگهام
P