پیش بازی دیدار منچستریونایتد‌ و وستهام

پیش بازی دیدار منچستریونایتد‌ و وستهام

زمان برگزاری:15/11/1402

ساعت برگزاری: 17:30

ورزشگاه: اولترافورد

داور مسابقه: اندی مادلی

هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد:

بازگشت شیاطین به لیگ؟

پیش بازی دیدار منچستریونایتد‌ و وستهام

بازی های اخیر منچستریونایتد

فرصت سوزی تاتنهام و استون ویلا در هفته های اخیر، هواداران منچستر را برای کسب سهمیه لیگ‌ قهرمانان امیدوار کرده است، سرنوشت کسب اخرین سهمیه لیگ قهرمانان در فصل جاری، تبدیل به یکی از جذاب ترین رقابت های لیگ انگلیس شده است. منچستر یونایتد در ماه گذشته عملکرد خوبی از خود به جای گذاشت، شیاطین سرخ در چهار دیدار اخیر خود در تمامی رقابت ها، 3 پیروزی بدست اورده اند و در 1 دیدار به تساوی رسیده اند.

منچستریونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف ولورهمپتون رفت و با نتیجه 4-3 در این دیدار جذاب و تماشایی به پیروزی رسیده است. گلهای منچستریونایتد در این دیدار توسط هویلوند،مک تومینای،رشفورد و ماینو در دقیقه 97 به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 22 مسابقه خود در این فصل موفق به کسب 11 پیروزی, 2 تساوی و 9 شکست شده است و با کسب 35 امتیاز در جایگاه 8 جدول قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله 28 گل به ثمر رسانده است, بهترین گلزن این تیم اسکات مک‌تومینای هافبک وسط شیاطین سرخ با 6 گل است،! یونایتد در خط دفاع نیز 32 گل دریافت کرده است. اندره اونانا در 6 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است و موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در این هفته فوتبال انگلیس، میزبان تیم وستهام یونایتد در ورزشگاه خانگی خوذ است، هواداران منچستریونایتد امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار دومین پیروزی پیاپی خود در لیگ را جشن بگیرند و به جمع تیم های بالا نشین نزدیک شوند.

وستهام یونایتد:

چکش ها روی دور ناکامی

بازی های اخیر وستهام یونایتد

وستهام یونایتد در فصل جاری عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است و شاگردان مویس در تلاش برای کسب سهمیه اروپایی هستند. قهرمان فصل گذشته لیگ کنفرانس اروپا در ماه های اخیر خود را به جمع تیم های بالانشین رسانده است اما عملکرد ضعیف آنها در مقابل تیم های قدرتمند انگلیس همواره سرمربی اسکاتلندی این تیم را مورد حمله و انتقاد قرار داده است. وستهام یونایتد در ماه اخیر عملکرد خوبی نداشته است و چکش های لندن به پیروزی دست پیدا نکرده اند. وستهام در پنج دیدار اخیر خود در چهار دیدار به تساوی رسیده است و با قبول شکست برابر بریستول سیتی از جام حذفی کنار رفته است.

وستهام یونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف بورنموث رفته است و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شده است. تنها گل وستهام در این دیدار توسط وارد‌پروز از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام وستهام یونایتد

وستهام در 22 مسابقه خود در این فصل موفق به کسب 36 امتیاز شده است و در رتبه 6 جدول قرار دارد وستهام در این فصل موفق به کسب 10 پیروزی، 6 شکست و 6 تساوی شده است.

وستهام در خط حمله 36 گل به ثمر رسانده است، وستهام یونایتد در خط دفاع نیز 33 گل دریافت کرده است و در 5 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

وستهام در این هفته میهمان تیم منچستریونایتد در ورزشگاه اولترافورد شهر منچستر است، هواداران وستهام امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار، به تساوی های پیاپی خود پایان دهند و به جمع تیم های بالانشین نزدیک تر شوند

 ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

اونانا_واران_مارتینز_دالوت_شاو‌_کاسمیرو_ماینو‌_فرناندز_گارناچو_رشفورد و راسمون هویلوند

غایبین

مالاسیا_مانت_مارسیال_امرابات(احتمالی)

ترکیب احتمالی وستهام 4-2-3-1

آرئولا_کوفال_آگوئرد_زوما_پالمیری_آلوارز_‌‌سوچک_‌جیمز‌وارد‌پروز_فلیپس_بوون و محمد کودوس

غایبین

بن‌رحما_پاکتا_آنتونیو_آگرد(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچستریونایتد 11 پیروزی و سهم وستهام یونایتد نیز 6 پیروزی بوده است, 3 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی منچستریونایتد

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P