پیش بازی دیدار منچستریونایتد و ولورهمپتون

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و ولورهمپتون

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و ولورهمپتون

زمان برگزاری:23/5/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: اولترافورد

داور مسابقه:‌ سیمون هوپر

هفته اول رقابت های لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد:

درخشان تر از فصل پیش؟

آنچه گذشت از منچستریونایتد

شیاطین سرخ اروپا فصل گذشته پس از کش و قوس های فراوان سرانجام اریگ تن هاخ را از تیم اژاکس به خدمت گرفتند، یونایتد با هدایت تن هاخ عملکرد خوبی در اولین فصل حضور مربی هلندی داشت و موفق شد رتبه سوم را به بدست بیاورد و راهی لیگ قهرمانان اروپا شود. منچستریونایتد در پنجره تابستانی فوتبال اروپا 4 بازیکن را بخدمت گرفت و در مجموع 192 میلیون یورو هزینه کرد. میسون مانت،اوانس،اونانا و راسموس هویلند بازیکنانی بودند که راهی اولترافورد شدند.یونایتد در پنجره تابستانی 7 بازیکن نیز از دست داده است که مهم ترین بازیکنان، داوید دخیا،تلس،الانگا و فرد بوده اند. یونایتد در مجموع فروش های خود رقمی پایین تر از 30 میلیون یورو بدست اورده است.

آمار و ارقام منچستریونایتد در پیش فصل

منچستریونایتد در پیش فصل 8 دیدار به میدان رفت، حاصل تلاش شاگردان تن هاخ 4 پیروزی، 1 تساوی و 3 شکست بوده است. بهترین پیروزی منچستریونایتد با نتیجه 2-0 مقابل ارسنال بوده است و بدترین شکست یونایتد با نتیجه 3-1 مقابل رکسهام تیم دسته اولی فوتبال انگلستان بوده است. منچستر یونایتد در خط حمله 12 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 10 گل دریافت کرده است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در اولین دیدار فصل جدید خود میزبان ولورهمپتون است. هواداران یونایتد امیدوار هستند اولین قدم را محکم بردارند و در پایان مسابقه یک پیروزی خانگی را جشن بگیرند.

ولورهمپتون:

شوک لحظه آخری لوپتگی به گرگ ها!

آنچه گذشت از ولورهمپتون

ولورهمپتون فصل گذشته پس از اخراج برونو لژه به سراغ لوپتگی سرمربی اسپانیایی اسبق رئال مادرید رفت و با هدایت لو‌تگی فصل را در رتبه سیزدهم به اتمام رساند. عملکرد ضعیف مدیران ولورهمپتون در پنجره نقل و انتقالاتی موجب ناراحتی لوپتگی شد و این سرمربی اسپانیایی در فاصله تنها 3 روز تا شروع لیگ برتر انگلیس از هدایت ولورهمپتون کنارگیری کرد و جای خود را به گری اونیل سرمربی فصل گذشته بورنموث داد.

پیش بازی دیدار آرسنال و ناتینگهام

ولورهمپتون در نقل و انتقالات چهار بازیکن جذب کرد و در مجموع 61 میلیون یورو هزینه کرد. ترائوره،ماتیاس کونها،تام کینگ و مات دوهرتی چهار بازیکن جدید گرگ های انگلیس هستند. دیگو کاستا،آداما ترائوره،خیمنز و ریان گیلس نیز چهار بازیکن جدا شده از جمع ولوز بودند.

آمار و ارقام ولورهمپتون در پیش فصل

ولورهمپتون تحت هدایت لوپتگی در پیش فصل پنج دیدار به میدان رفته است و نتایج خوبی را بدست اورده است، 3 پیروزی و 2 تساوی حاصل تلاش شاگردان لو‌پتگی در پیش فصل بوده است، بهترین پیروزی ولورهمپتون با نتیجه 3-1 مقابل رن فرانسه بوده است. ولورهمپتون در خط حمله 7 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 3 گل دریافت کرده است.

بازی پیشرو

ولورهمپتون در اولین دیدار خود به مصاف منچستریونایتد در ورزشگاه اولترافورد خواهد رفت. هواداران ولورهمپتون امیدوار هستند با کسب یک پیروزی،همچنان خود را به عنوان غول‌کش شماره یک انگلیس معرفی کنند.

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

اونانا_مارتینز_دالوت_شاو_واران_کاسمیرو_اریکسن_سانچو_آنتونی_فرناندز و مارکوس رشفورد

غایبین

هویلند_هندرسون

ترکیب احتمالی ولورهمپتون 4-2-3-1

سا_بوئنو_داوسون_کیلمان_سمدو_لمینا_نوس_نتو_هودگو_سارابیا و متئوس کونها

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچستریونایتد 12 پیروزی و سهم ولورهمپتون نیز 4 پیروزی بوده است، 4 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچستریونایتد

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و ولورهمپتون
P