پیش بازی دیدار منچستریونایتد و ولورهمپتون

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و ولورهمپتون

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و ولورهمپتون

___ ___ ___ __ __ __ __

 

منچستریونایتد:

سهمیه در خطر!

 

 

بازی های اخیر منچستر یونایتد

عملکرد خوب تن هاخ در این فصل،تحت تاثیر نتایج خوب لیورپول قرار گرفته است،گرچه منچستر یونایتد با یک مسابقه کمتر نسبت به لیورپول در جایگاه چهارم قرار گرفته است اما نتایج ضعیف این تیم در دو هفته اخیر لیورپول را به یک قدمی شیاطین سرخ رساند است، در صورت لغزش منچستر در مسابقات آینده و از دست رفتن سهمیه لیگ قهرمانان شوک منفی به هواداران این تیم که از پیش خود را در لیگ قهرمانان میدیدند وارد میشود!.

منچستریونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف وستهام رفت و با نتیجه 1-0 شکست خورد، یونایتد در چهار دیدار اخیر خود تنها یک پیروزی به دست اورده است و در دو دیدار اخیر موفق به گلزنی نشده است.

امار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 34 بازی خود در این فصل موفق به کسب 19 پیروزی، 9 شکست و 6 تساوی شده است و با 63 امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله 49 گل به ثمر رسانده است, بهترین گلزن این تیم رشفورد با 16 گل است، یونایتد در خط دفاع نیز 41 گل دریافت کرده است داوید دخیا در 15 بازی دروازه خود را بسته نگه داشته است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در این هفته میزبان ولورهمپتون است،هواداران منچستر امیدوار هستند به روند پیروزی در لیگ برتر بازگردند و یک پیروزی مهم به دست آورند تا فاصله خود را با لیورپول افزایش دهند و به کسب سهمیه لیگ قهرمانان امیدوار تر شوند.

 

 

ولورهمپتون:

روزهای خوب لوپتگی در جمع گرگ ها ادامه دارد.

 

 

بازی های اخیر ولورهمپتون

پیش از حضور لوپتگی روی نیمکت ولورهمپتون، گرگ ها با حضور در رتبه آخر لیگ برتر انگلیس در آستانه سقوط به چمپیونشیپ انگلیس بودند اما عملکرد درخشان لوپتگی غول کش سالیان اخیر لیگ برتر را در لیگ نگه داشت. لوپتگی در 24 دیدار روی نیمکت ولورهمپتون 10 پیروزی به دست اورده است و تیم را به طور کامل از انتهای جدول جدا کرده است.

ولورهمپتون در اخرین دیدار خود به مصاف استون ویلا رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسید،تنها گل ولورهمپتون در این دیدار توسط توتی گومز مدافع پیشتاخته این تیم به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام ولورهمپتون

ولورهمپتون در 35 مسابقه خود در لیگ جزیره 11 پیروزی به دست آورده است و در 17 دیدار نیز شکست خورده است، 7 مسابقه ولور در این فصل با تساوی به اتمام رسیده است.

ولورهمپتون در خط حمله 30 گل به ثمر رسانده است و امار خوبی در خط حمله ندارد. در خط دفاع این تیم 50 گل دریافت کرده است و در 11 بازی نیز دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

ولورهمپتون در این هفته میهمان منچستر یونایتد در اولترافورد است.هواداران این تیم امیدوار هستند با یک پیروزی بزرگ در این هفته به روند خوب خود ادامه دهند.

 

 

 

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

دخیا_لیندلوف_دالوت_شاو_ون‌بیساکا_کاسمیرو_اریکسن_سانچو_آنتونی_فرناندز و مارکوس رشفورد

غایبین

فن‌د‌بیک_مارتینز_گرینوود_واران

 

 

 

ترکیب احتمالی ولورهمپتون 4-2-3-1

سا_گومز_داوسون_کیلمان_سمدو_لمینا_نوس_نتو_گوئدس_کاستا و هی چان هیانگ

غایبین

کالادزیچ

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچستریونایتد 12 پیروزی و سهم ولورهمپتون نیز 4 پیروزی بوده است، 4 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچستریونایتد

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و ولورهمپتون
P