پیش بازی دیدار منچستریونایتد و چلسی

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و چلسی

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و چلسی

____ ____ ____ ____

 

منچستریونایتد:

قطعی کردن سهمیه در خانه؟

 

 

بازی های اخیر منچستر یونایتد

اریگ تن هاخ فاصله زیادی تا نهایی کردن فصل خوب خود در منچستر ندارد و یک پیروزی از دو مسابقه باقی‌ مانده میتواند بلیت سفر به لیگ قهرمانان را برای آنها رزرو کند.یونایتد پس از دو‌شکست پیاپی در لیگ موفق شد با دو پیروزی متوالی سرنوشت کسب سهمیه را در دستان خود حفظ کند.

منچستریونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف بورنموث رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی رسید، تنها گل شیاطین سرخ در این دیدار توسط کاسمیرو به زیبایی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 36 بازی خود در این فصل موفق به کسب 21 پیروزی، 9 شکست و 6 تساوی شده است و با 69 امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله 52 گل به ثمر رسانده است, بهترین گلزن این تیم رشفورد با 16 گل است، یونایتد در خط دفاع نیز 41 گل دریافت کرده است داوید دخیا در 17 بازی دروازه خود را بسته نگه داشته است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در این هفته میزبان تیم چلسی است،هواداران منچستر امیدوار هستند به روند پیروزی در لیگ برتر ادامه دهند و با یک پیروزی خانگی جشن صعود به لیگ قهرمانان را برپا کنند.

 

 

چلسی:

فصلی که قرار نیست تمام شود!

 

 

بازی های اخیر چلسی

بدبین ترین هوادار چلسی در ابتدای فصل که تمرینات چلسی زیر نظر توماس توخل برگزار میشود نمیتوانست فصلی به این دردناکی را پیشبینی و تصور کند. مدیران چلسی که از کسب سهمیه لیگ قهرمانان نیز رضایت نداشتند و فقط به قهرمانی فکر میکردند پس از اخراج توخل بحرانی به وجود اوردند که سهمیه لیگ کنفرانس نیز نصیب این تیم نشد!.هواداران چلسی امیدوار هستند هرچه سریع تر فصل برای انها به اتمام برسد و تکلیف سرمربی فصل اینده آنها نیز مشخص شود.

چلسی در اخرین دیدار خود به مصاف منچسترسیتی رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد، چلسی در این دیدار 6 ضربه درون چارچوب سیتی به ثبت رساند اما درخشش دروازبان دوم سیتی مانع گلزنی شاگردان لمپارد شد.

امار و ارقام چلسی

چلسی در 36 دیدار خود در این فصل،11 پیروزی،15 شکست و 10 تساوی به دست اورده است و با 43 امتیاز در جایگاه 12 جدول قرار گرفته است.!

چلسی در خط حمله 30 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 36 گل دریافت کرده اند، چلسی در این فصل موفق به ثبت 10 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

چلسی در این هفته میهمان تیم منچستریونایتد در اولترافورد است. هواداران چلسی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار اجازه کسب سهمیه به منچستر را ندهند.!

 

 

 

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

دخیا_لیندلوف_واران_شاو_ون‌بیساکا_کاسمیرو_اریکسن_مارسیال_آنتونی_فرناندز و مارکوس رشفورد

غایبین

فن‌د‌بیک_مارتینز_گرینوود_سابیتزر

 

 

 

ترکیب احتمالی چلسی 3-5-2

کپا_کولیبالی_چیک_چالوبا_‌هال_سیلوا_فرناندز_مادوکه_گلگر_فلیکس و رحیم استرلینگ

غایبین

بورخا_مونت_کوکوریا_جیمز_چیلول_کانته

 

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچستریونایتد 6 پیروزی و سهم چلسی نیز 5 پیروزی بوده است,9 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچستریونایتد

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچستریونایتد و چلسی
P