پیش بازی دیدار منچستر سیتی و فولام

پیش بازی دیدار منچستر سیتی و فولام

پیش بازی دیدار منچستر سیتی و فولام

ـــ ـــ ـــ ـــ ـــ

منچستر سیتی:

منچستر سیتی
منچستر سیتی

پپ راه پیروزی یدون هالند را نیز یاد گرفته است.

 

بازی های اخیر منچسترسیتی

منچستر سیتی در اخرین بازی خود در لیگ برتر موفق شد با ضربه آزاد مستقیم دیبروینه لستر سیتی را با یک گل شکست دهد و به صدر جدول برسد اما صدر نشینی سیتی زن ها تنها 24 ساعت دوام داشت و این تیم صدر را تحویل آرسنال داد.

منچستر سیتی در اخرین بازی خود در لیگ قهرمانان به مصاف سویا رفت و در شرایطی که نیمه اول با یک گل از میهمان خود عقب بود در نیمه دوم موفق شد سه گل وارد دروازه حریف کند و با نتیجه 3-1 در این دیدار پیروز شود.

امار و ارقام منچسترسیتی

منچستر سیتی در 12 بازی فصل خود موفق به کسب 29 امتیاز شده است، 9 پیروزی، 1شکست و 2 تساوی حاصل کار پپ در این فصل بوده است.

سیتی در خط حمله با 37 گل برترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد و هالند با 17 گل برترین گلزن این تیم است، در خط دفاعی سیتی 11 گل دریافت کرده است و ادرسون با 6 کلین شیت در صدر جدول لیگ جزیره قرار گرفته است.

بازی پیشرو

منچستر سیتی در این هفته میزیان فولام در ورزشگاه اتحاد است و شاگردان پپ گواردیولا برای رسیدن به صدرجدول چاره ای جز پیروزی در این دیدار ندارد.

 

فولام:

مارکو سیلوا و تیمش شگفتی این فصل انگلیس

 

بازی های اخیر فولام:

فولام در فصل گذشته پس از قهرمانی در چمیونزشیپ به لیگ برتر صعود کرد و در این فصل با عملکرد خوب خود برای سهمیه اروپایی میجنگد.

فولام در اخرین بازی خود پس از دو پیروزی متوالی در لیگ برتر به مصاف اورتون رفت و در این دیدار با تساوی 0-0 متوقف شد در این دیدار شاگردان سیلوا 6 ضربه درون چارچوب زدند اما پیکفورد تمام توپ هارا مهار کرد.

امار و ارقام فولام

فولام با 19 امتیاز در جایگاه هفتم جدول قرار دارد و فاصله زیادی با چلسی و منچستر در لیگ ندارد، فولام در این فصل موفق به کسب 5 پیروزی, 4 شکست و 4 تساوی شده است.

فولام در خط حمله 22 گل به ثمر رسانده است میترویج با 9 گل بهترین گلزن این تیم در لیگ است، در خط دفاع فولام 22 گل دریافت کرده است، فولام در 13 بازی خود در این فصل تنها در 3 دیدار موفق به کسب پیروزی شده است.

بازی پیشرو

فولام در این هفته در یک بازی سخت و خارج از خانه به مصاف منچسترسیتی خواهد رفت و هواداران این تیم امیدوار هستند از منچستر سیتی در اتحاد امتیاز بگیرند و تیمشان دست خالی به خانه برنگردد.

 

ترکیب احتمالی منچستر سیتی 4-3-3

ادرسون_آکانجی_دیاز_لاپورته_کانسلو_دیبروینه_رودری_سیلوا_فودن_گریلیش و الوارز

غایبین

هالند_واکر_فلیپس

 

ترکیب احتمالی فولام 4-2-3-1

لنو_بابی‌رید_رئام_روبینسون_هریسون‌‌رد_پالینها_کبانو_پریرا_ویلیان و الکساندر میترویچ

غایبین

سولومون_کورزوا

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم منچستر سیتی 14 و سهم فولام تنها 1 پیروزی بوده است 5 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است، در دوازده بازی اخیر دو تیم منچستر سیتی تیم پیروز میدان بوده است

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچستر سیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچستر سیتی و فولام
P