پیش بازی دیدار منچستر یونایتد و لیدزیونایتد

پیش بازی دیدار منچستر یونایتد و لیدزیونایتد

پیش بازی دیدار منچستر یونایتد و لیدزیونایتد

___ ___ ___ ___ ___

منچستریونایتد:

تن هاخ با شیاطین سرخ مدعی قهرمانی میشود؟!

 

بازی های اخیر منچستریونایتد

هواداران منچستر یونایتد حسرت امتیاز های از دست رفته اوایل فصل را میخورند، امتیاز هایی که اگر کسب میشد منچستر اصلی ترین مدعی قهرمانی در فصل جاری بود، منچستر یونایتد با توجه با هفته های باقی مانده همچنان امید برای قهرمانی در لیگ برتر را دارد اما اگر دیگر امتیاز از دست ندهد!.

منچستر یونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف کریستال پالاس رفت و موفق شد در این دیدار با نتیجه 2-1 به پیروزی دست پیدا کند، گلهای منچستر در این دیدار توسط فرناندز و رشفورد به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 21 بازی خود در این فصل موفق به کسب 13 پیروزی، 5 شکست و 3 تساوی شده است و با 42 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله 34 گل به ثمر رسانده است بهترین گلزن این تیم رشفورد با 10 گل است، یونایتد در خط دفاع نیز 26 گل دریافت کرده است داوید دخیا در 8 بازی دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در این هفته میزبان لیدز یونایتد در ورزشگاه خانگی خود است،هواداران منچستر امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی هم امتیاز رقیب همشهری خود شوند و به قهرمانی در لیگ امیدوار تر از گذشته شوند!.

 

 

لیدز یونایتد:

خداحافظی جسی مارش با نیمکت!.

 

بازی های اخیر لیدز یونایتد

لیدزیونایتد در این هفته تصمیم مهم و عجیبی زا گرفت و سرمربی خود را برکنار کرد تا بدون سرمربی به مصاف منچستر برود،!جسی مارش در فصل گذشته موفق شد تیم بحران زده مارسلو بیلسا را در لیگ برتر نگه دارد اما در این فصل به علت نتایج ضعیف شغل خود را از دست داد،لیدز یونایتد در شش دیدار اخیر خود در لیگ برتر موفق به کسب پیروزی نشده است.

لیدز یونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف ناتینگهام فارست رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد و به رتبه 17 جدول سقوط کرد.!

امار و ارقام لیدز یونایتد

لیدز در فصل جاری با کسب 18 امتیاز در رتبه 17 جدول قرار دارد, حاصل کار شاگردان جسی مارش 4 پیروزی 6 تساوی و 10 شکست بوده است، لیدز بونایتد تنها به علت تفاضل گل بهتر نسبت به اورتون در منطقه خطر قرار ندارد.

لیدز در خط حمله 26 گل به ثمر‌رسانده است و‌در خط دفاع 34 گل دریافت کرده و در 4 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

لیدز یونایتد در این هفته به مصاف منچستر یونایتد خواهد رفت،هواداران این تیم امیدوار هستند با شکست دادن منچستر علاوه بر شگفتی سازی در این هفته از منطقه خطر فاصله بگیرند، اتفاقی که احتمال رخ دادن ان بسیار اندک است!.

 

 

 

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

دخیا_واران_مارتینز_شاو_ون‌بیساکا_فرد_سابیتزر_رشفورد_انتونی_فرناندز و ووت وگهورست

غایبین

فن‌د‌بیک_اریکسن_کاسمیرو_مارسیال_مک‌تومینای

 

 

ترکیب احتمالی لیدز یونایتد 4-2-3-1

موسلیر_کوپر_وبر_آیلینگ_استرویجک_آدامز_روکا_سینیسترا_هریسون_گنونتو و پاتریک بامفورد

غایبین

دالاس_رودریگو_فورشاو

 

 

دیدار های‌ رو در‌ رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچستر یونایتد 13 پیروزی و سهم لیدز یونایتد نیز 2 پیروزی بوده است و 5 دیدار دو تیم با تساپی به پایان رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچستریونایتد

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچستر یونایتد و لیدزیونایتد
P