پیش بازی دیدار موناکو و پاری سن ژمن

پیش بازی دیدار موناکو و پاری سن ژمن

زمان برگزاری:11/12/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: استاده لوئیس

داور مسابقه: رودی بقوئت

هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ یک فرانسه

موناکو:

در استانه رسیدن به هدف

پیش بازی دیدار موناکو و پاری سن ژمن

بازی های اخیر موناکو

موناکو در سالیان پیش با هدایت ژاردیم، موفق به قهرمانی در لیگ یک فرانسه و حضور در جمع تیم های برتر اروپایی را تجربه کرده است اما پس از خروج ژاردیم و ستاره های خود، در راه رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا ناکام بوده است. موناکو در فصل جاری با هدایت آدلوف هوتر سرمربی اسبق اینتراخت و گلادباخ، نتایج خوبی بدست اورده است و در آستانه بازگشت به لیگ قهرمانان اروپا پس از پنج سال است!.

موناکو در اخرین دیدار خود به مصاف لنس رفت و با نتیجه 3-2 به پیروزی رسیده است. گلهای موناکو در این دیدار توسط مینامینو،بالگون و گل‌به‌خودی دروازبان حریف به ثمر رسیده است. ستاره این دیدار سنگربان لهستانی موناکو بوده است و موفق به ثبت 8 مهار موفق شده است.

آمار و ارقام موناکو

موناکو در 23 دیدار فصل خود موفق به کسب 12 پیروزی، 5 تساوی و 6 شکست شده است. موناکو با کسب 41 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است. موناکو در خط حمله 44 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد. در خط دفاع تیم موناکو 34 گل دریافت کرده است. تیم موناکو در پنج دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و شرایط خوبی در جدول ندارد.

بازی پیشرو

تیم موناکو در این هفته میزبان تیم پاری سن در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران موناکو امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خود را موقتا به رتبه دوم جدول لیگ یک فرانسه برسانند و فاصله خود با صدر را کاهش دهند.

پاری سن ژرمن:

اوضاع به کام!

بازی های اخیر پاری سن ژرمن

پاری سن ژرمن در فصل جاری با هدایت لوئیس انریکه، نتایج خوبی بدست اورده است و در پایان فصل جام قهرمانی لیگ یک فرانسه را به مانند فصول گذشته، بالای سر خواهد برد. پاری سن ژرمن در 19 دیدار اخیر خود هرگز شکست نخورده است و شرایط خوبی در لیگ یک فرانسه و لیگ قهرمانان دارد. پاری سن ژرمن در فصل جاری فرانسه تنها در یک دیدار شکست خورده است، فاصله 11 امتیازی با تیم دوم جدول باعث شده است لوئیس انریکه تمرکز اصلی خود را برای لیگ قهرمانان بگذارد.

پاری سن ژرمن در اخرین دیدار خود به مصاف رن رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شده است. تنها گل پاری سن ژرمن در این دیدار توسط گونزالو راموس در دقیقه 97 از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام پاری سن ژرمن

پاری سن ژرمن در 23 مسابقه این فصل خود موفق به کسب 54 امتیاز شده است و در جایگاه اول جدول قرار گرفته است، شانزده پیروزی، یک شکست و شش تساوی حاصل تلاش شاگردان لوئیس انریکه در این فصل بوده است. پی اس جی در خط حمله با رهبری کیلیان امباپه 54 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد. امباپه با ثبت 21 گل بهترین کلزن لیگ یک فرانسه لقب گرفته است. پاری‌سن‌ژرمن در خط دفاع نیز 19 گل دریافت کرده است و سومین خط دفاع برتر فرانسه را در اختیار دارد. دوناروما سنگربان ایتالیایی تیم پاری سن ژرمن موفق به ثبت 9 کلین شیت در این فصل شده است.

بازی پیشرو

پاری سن ژرمن در مهم ترین دیدار هفته فوتبال فرانسه، میهمان تیم موناکو در ورزشگاه خانگی موناکو است. هواداران پاری سن ژرمن امیدوار هستند هفدهمین پیروزی خود را در هفته بیست و چهارم جشن بگیرند و با روحیه بالا به سراغ لیگ قهرمانان بروند.

ترکیب احتمالی موناکو 3-4-2-1

ماجسکی_کهرر_ماریپان_سینگو_سالیسو_فوفانا_ماگاسا_اوتارا_مینامینو_گولووین و ویسام بن‌یدر

غایبین

زکریا_کامارا_دیاتتا_هنریکه_امبولو_واندرسون

ترکیب احتمالی پاری سن ژرمن 4-3-3

دوناروما_پریرا_مارکینیوش_هرناندز_حکیمی_اوگارته_زایرامری_بارکولا_ویتینیا_دمبله و کیلیان امباپه

غایبین

ریکو_کیمپمپه_اشکرینیار

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم موناکو 4 پیروزی و سهم پاری سن ژرمن نیز 13 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در چهار دیدار اخیر دو تیم‌ موناکو تنها در یک دیدار شکست خورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P