پیش بازی دیدار میلان و اینتر

پیش بازی دیدار میلان و اینتر

پیش بازی دیدار میلان و اینتر

ــ‌ــ ــ‌ــ‌ــ ـــــ ـــــ

آث میلان:

شیطان از آتش بیرون می آید؟.

 

بازی های اخیر آث میلان

قهرمان فصل گذشته فوتبال ایتالیا فصل جاری را خوب شروع کرد اما درخشش ناپولی در صدر جدول انگیزه کافی را از آنها گرفت و اجازه خودنمایی به شاگردان پیولی در فصل جاری نداد، با وجود تعداد بازی های زیاد در سری آ تیم های مدعی این فصل هفته به هفته کم و ‌کمتر میشود و‌ یکی از تیم هایی که امید خود را از دست داده است میلان است و حالا هدف این تیم کسب سهمیه لیگ‌ قهرمانان فصل بعدی است.

میلان در اخرین دیدار خود در سری آ ایتالیا به مصاف لچه رفت و با تساوی 2-2 در این دیدار متوقف شد، گلهای میلان در این دیدار توسط لیائو و کالابریا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اث میلان

میلان در 5 دیدار خود 2 پیروزی 2 تساوی و 1 شکست به دست اورده است، شاگردان پیولی پس از جام جهانی شرایط‌ خوبی ندارند و از جام حذفی نیز حذف شدند.

تیم میلان در خط حمله 8 گل به ثمر رسانده است، میلان در خط دفاع 7‌ گل دریافت کرده است و در پنج دیدار اخیر خود موفق به ثبت کلین شیت نشده است.!

دیدار پیشرو

میلان در این هفته در سوپرکاپ ایتالیا به مصاف رقیب همشهری خود در کشور عربستان خواهد رفت، هواداران میلان امیدوار هستند با پیروزی در دربی دلامادونینا جام قهرمانی را به دست آوردند.

 

اینتر میلان:

افعی ها به دنبال دفاع از عنوان خود.

 

بازی های اخیر اینتر میلان

قهرمان فصل گذشته جام حذفی ایتالیا فصل را ناامید کننده شروع کرد و شروع بد اینتر باعث کمرنگ شدن امید قهرمانی آنها در این فصل شد، اینتر در فصل گذشته موفق شد به عنوان قهرمان سری آ پا به مسابقه سوپرکاپ بگذارد و در دیدار نهایی در کشور عربستان با گل ثانیه های اخری(120+1) توسط سانچز جام را قهرمانی را به شهر میلان ببرد.

اینتر در اخرین دیدار خود به مصاف هلاس ورونا در سری آ ایتالیا رفت و موفق شد با نتیجه 1-0 این تیم را شکست دهد، تک گل اینتر در این دیدار توسط مارتینز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اینترمیلان

اینتر در پنج دیدار اخیر خود 4 پیروزی و 1 تساوی در کارنامه خود ثبت کرده است.اینتر پس از شکست مقابل یوونتوس در بازی های بعد خود بدون شکست بوده است.

اینتر در خط حمله 9 گل به ثمر رسانده، اینتر در خط دفاع 5 گل دریافت کرده است و در 2 بازی موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اینتر در این هفته به مصاف میلان در سوپرکاپ ایتالیا خواهد رفت، هواداران اینتر میدوار هستند فاتح دربی شهر میلان در کشور عربستان شوند از عنوان خود که در فصل گذشته به دست اوردند دفاع کنند.

 

 

ترکیب احتمالی میلان 4-2-3-1

تاتاروسانو_کالولو_توموری_تئوهرناندز_کالابریا_بن‌ناصر_تونالی_لیائو_دیاز_سالمایکرز و ژیرو

غایبین

توره_فلورنزی_ماینان_ربیچ_زلاتان_کرانیچ

 

ترکیب احتمالی اینتر 3-5-2

اونانا_اچربی_اشکرینیار_باستونی_دونفرایز_بارلا_میخیتاریان_هاکان_دیمارکو_مارتینز و ادین ژکو

غایبین

برزویچ_لوکاکو_هندانویچ

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم میلان 5‌ و سهم اینتر 10 پیروزی بوده است,5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است, در پنج دیدار اخیر دو تیم سهم اینتر تنها یک پیروزی بوده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هر دو تیم گل میزنند (بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار میلان و اینتر
P