پیش بازی دیدار میلان و دورتموند

پیش بازی دیدار میلان و دورتموند

زمان برگزاری:7/9/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: سن سیرو

داور مسابقه: استوان کواچ

هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا گروه F

میلان ایتالیا:

پیروزی برای صعود

پیش بازی دیدار میلان و دورتموند

بازی های اخیر میلان ایتالیا

کسب تنها دو امتیاز و صفر گل زده در دور رفت مسابقات گروهی لیگ قهرمانان، هواداران میلان را به شدت برای صعود از گروه ناامید کرده بود اما پیروزی در اولین مسابقه دور برگشت مقابل پاری سن ژرمن در سن سیرو، سرنوشت میلان را در گروه تغییر داد و روسونری حالا شانس صعود از گروه را دارد. میلان فصل گذشته موفق شد خود را به یک چهارم نهایی برساند و هواداران میلان امیدوار هستند در این فصل نیز نتایج فصل گذشته را تکرار کنند.

میلان در اخیر دیدار خود به مصاف فیورنتینا در سری آ ایتالیا رفت و در شب غیبت لیائو ژیرو، با نتیجه 1-0 به پیروزی رسید. تنها گل میلان توسط تئو هرناندز از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام میلان ایتالیا

تیم میلان در چهار مسابقه این فصل خود موفق به کسب پنج امتیاز شده است و در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است یک پیروزی، دو تساوی و یک شکست، حاصل عملکرد شاگردان استفان پیولی در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا بوده است. میلان در خط حمله عملکرد خوبی نداشته است و تنها دو گل به ثمر رسانده است، تیم میلان در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است. مایک ماینان سنگربان ملی پوش و فرانسوی تیم میلان موفق به ثبت دو کلین شیت در فصل جدید شده است.

بازی پیشرو

میلان در پنجمین دیدار خود میزبان تیم دورتموند در شهر میلان و ورزشگاه تاریخی سن سیرو است. هواداران میلان ایتالیا امیدوار هستند دومین پیروزی متوالی خود در لیگ قهرمانان را بدست اورند و جای دورتموند را در جدول بگیرند.

دورتموند آلمان:

حمله زنبور ها برای صعود!

بازی های اخیر دورتموند آلمان

دورتموند با هدایت ادین ترزیج عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان اروپا داشته است و در گروه مرگ صدرنشین است!. دورتموند مسابقات را با شکست برابر پاری سن ژرمن آغاز کرد اما کسب هفت امتیاز از سه مسابقه اخیر، دورتموند را تبدیل به مدعی شماره یک صعود از گروه معرفی کرده است و زنبور های وستفالن در صورت کسب پیروزی در هفته پنجم میتوانند جشن صعود را برپا کنند. دورتموند در پنج سال اخیر چهار مرتبه موفق به صعود از گروه خود شده است و عملکرد خوبی در مراحل گروهی از خود به جای گذاشته است.

نیوکاسل بدنبال کاهش قرارداد بازیکنان خود

دورتموند در اخرین دیدار خود ب مصاف گلادباخ در بوندسلیگا آلمان رفت و با نتیجه پرگل 4-2 در این دیدار به پیروزی رسیده است، گلهای دورتموند در این دیدار توسط سابیتزر،گیتنس،مالن و فولکروگ به ثمر رسیده است. دورتموند در این دیدار و در 30 دقیقه ابتدایی مسابقه از میمهمان خود با نتیجه 2-0 عقب افتاده بود.!

آمار و ارقام دورتموند آلمان

دورتموند در چهار دیدار فصل جدید خود در لیگ قهرمانان اروپا موفق به کسب دو پیروزی، یک تساوی و یک شکست شده است و با کسب 7 امتیاز، در جایگاه اول جدول قرار گرفته است. دورتموند در خط حمله 3 گل به ثمر رسانده است, در خط زردپوشان وست‌فالن تنها 2 گل دریافت کرده اند و بهترین خط دفاع گروه را در اختیار دارند.کوبل سنگربان ملی پوش سوئیسی تیم دورتموند موفق به ثبت سه کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

دورتموند در پنجمین و مهم ترین دیدار خود میهمان تیم میلان در ورزشگاه سن سیرو خود است. هواداران پرشور دورتموند امیدوار هستند سومین پیروزی متوالی خود را در هفته پنجم لیگ قهرمانان جشن بگیرند و صعود خود را به مرحله بعد قطعی کنند.

ترکیب احتمالی آث میلان 4-2-3-1

ماینان_مالک‌چاو_توموری_تئوهرناندز_کالابریا_پوبگا‌_لوفتوس‌چیک_چوکوئزه_ریندرز_پولیشیچ و ژیرو

غایبین

بن‌ناصر_لیائو_کیائر_کالولو_کالدارا_اوکافور_پلگرینو

ترکیب احتمالی بورسیا دورتموند 4-3-3

کوبل_سوله_بنسبینی_ریرسون_هوملس_امره‌جان_سابیتزر_گیتنس_برانت_رویس و نیکلاس فولکبرگ

غایبین

هالر_ادیمی

دیدار های رو در رو

دوتیم در دو دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، یک پیروزی سهم دورتموند بوده است و یک دیدار نیز با تساوی بدون گل به پایان رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی میلان

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P