پیش بازی دیدار میلان و رم

پیش بازی دیدار میلان و رم

پیش بازی دیدار میلان و رم

____ ____ ____ _____

آث میلان:

افزایش امید قهرمانی در اردوگاه روسونری

 

بازی های اخیر آث میلان

مدافع عنوان قهرمانی فصل گذشته در این فصل نیز عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته است اما شاگردان پیولی در این فصل زیر سایه ناپولی قرار گرفته اند، شکست هفته گذشته ناپولی مقابل رقیب همشهری میلان امیدواری را به سمت شاگردان پیولی آورده است تا آنها تنها 5 امتیاز تا صدر جدول فاصله داشته باشند و برای تکرار قهرمانی امیدوار تر از گذشته باشند.

تیم میلان در در اخرین دیدار خود به مصاف سالرنیتانا رفت و با نتیجه 2-1 مقابل این تیم به پیروزی رسید، گلهای میلان در این دیدار توسط لیائو و تونالی به ثمر‌ سیده است.میلان در این دیدار 10 شوت روانه دروازه حریف کرد و درخشش اوچوآ مانع گل های بیشتر از سوی میلان شد.

امار و ارقام اث میلان

میلان در 16 دیدار خود در این فصل موفق به کسب 36 امتیاز شده است که شامل 11 پیروزی 3 تساوی و 2 شکست میشود، شاگردان پیولی در رتبه سوم جدول قرار گرفته اند و پنج امتیاز تا صدر جدول فاصله دارند.

تیم میلان در خط حمله 31 گل به ثمر رسانده است،رافائل لیائو با 7 گل زده بهترین گلزن میلان در لیگ است. میلان در خط دفاع 16‌ گل دریافت کرده است و در چهار دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

دیدار پیشرو

بدون شک حساس ترین بازی این هفته فوتبال ایتالیا در سن سیرو شهر میلان است جدال میلان و رم میتواند سرنوشت دو‌تیم را برای ادامه مسابقات مشخص کند، هواداران میلان امیدوار هستند در این دیدار مهم سه امتیاز را در خانه نگهدارند و به ادامه مسابقات امیدوارتر باشند.

 

آس رم:

بازگشت گرگ ها به‌ روند پیروزی.

 

بازی های اخیر آس رم

ژوزه مورینیو در این فصل عملکرد خوبی در نقل انتقالات داشته است و هواداران این تیم را امیدوار کرده است پس از چندسال دوری از لیگ قهرمانان با اقای خاص به لیگ قهرمانان بازگردند، تیم رم در حالی که رتبه چهارم جدول را در اختیار داشت در سه هفته متوالی قبل از جام جهانی موفق به پیروزی نشد و در جدول چند پله سقوط کرد اما پس از بازگشت از تعطیلات جام جهانی رم به روند پیروزی بازگشت.

رم‌ در اخرین دیدار خود به مصاف بولونیا رفت و موفق شد با تک گل کاپیتان پلگرینی از روی نقطه پنالتی این تیم را شکست دهد.

امار و ارقام آس رم

رم در این فصل موفق به کسب‌9پیروزی،4شکست و 3 تساوی شده است و با کسب 30 امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است.

رم در خط حمله تنها 19 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن این تیم دیبالا با 5 گل است، رم در خط دفاع 14 گل دریافت کرده است پاتریسیو در 5 دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

رم در این هفته میهمان میلان در سن سیرو است هواداران رم امیدوار هستند با یک پیروزی خارج از خانه ضمن متوقف کردن یکی از رقبای خود در راه کسب سهمیه خود را نیز به جمع چهار تیم جدول نزدیک تر کنند.

 

 

ترکیب احتمالی میلان 4-2-3-1

تاتاروسانو_کالولو_توموری_تئوهرناندز_کالابریا_بن‌ناصر_تونالی_لیائو_دیاز_سالمایکرز و ژیرو

غایبین

توره_فلورنزی_ماینان_ربیچ_زلاتان_کرانیچ_اوریگی

 

ترکیب احتمالی رم 3-4-2-1

پاتریسیو_اسمالینگ_مانچینی_ایبانز_زلیک_کریستانته_پلگرینی_زلوسکی_زانیولو_دیبالا و تامی‌آبراهام

غایبین

واینالدوم_داربئو

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم دو تیم7 پیروزی بوده است  و 6 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است، در فصل گذشته میلان رفت و برگشت موفق به کسب پیروزی شده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هر دو تیم گل میزنند (بله)

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار میلان و رم
P