پیش بازی دیدار میلان و سالزبورگ

پیش بازی دیدار میلان و سالزبورگ

پیش بازی دیدار میلان و سالزبورگ

__ __ __ __ __ __

 

میلان:

به دنبال صعود از گروه پس از هشت سال

 

بازی های اخیر میلان

میلان
میلان

میلان در هفته گذشته موفق شد با چهار گل دیناموزاگرب را شکست دهد تا پس غیبت 8 ساله در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا دوباره در آستانه صعود قرار بگیرد.

میلان در اخرین بازی خود به مصاف تورینو رفت و با نتیجه 2-1 در این مسابقه شکست خورد، استفانو پیولی در این مسابقه به چند بازیکن تاثیر گذار خود از جمله ژیرو و بن ناصر برای دیدار این هفته لیگ قهرمانان استراحت داده بود.

امار و ارقام میلان

میلان در 5 بازی اخیر خود موفق به ثبت 2 پیروزی، 2 شکست و 1 تساوی شده است و با 7 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

میلان در خط حمله 8 گل به ثمر رسانده است و در کنار چلسی بهترین خط حمله گروه را در اختیار دارد، میلان در خط دفاع 7 گل دریافت کرده است و تنها در یک دیدار(هفته گذشته) موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

میلان این هفته یکی از مهم ترین بازی های چندسال اخیر خود را در ورزشگاه سن سیرو میزبان سالزبورگ اتریش است، میلان برای صعود به مرحل حذفی تنها به یک امتیاز نیاز دارد و شاگردان پیولی امیدوارند در پایان بازی جشن صعود را کنار هواداران خود بگیرند.

 

سالزربورگ:

اتریشی ها شگفتی سازی میکنند؟

 

بازی های اخیر سالزربورگ

ردبول سالزبورگ در هفته گذشته میتوانست با پیروزی صعود خود را به دور حذفی نهایی کند اما در یک بازی تماشایی با نتیجه 2-1 مغلوب چلسی شدند تا کار صعود برای آنها در هفته پایانی دشوار شود.

سالزربورگ در اخرین بازی خود در بوندسلیگا اتریش به مصاف هارتبرگ رفت و در این دیدار با تک گل اوکافور مهاجم خود به پیروزی رسید و صدرنشین لیگ باقی ماند.

آمار و ارقام سالزبورگ

اتریشی ها در این فصل لیگ قهرمانان اروپا 6 امتیاز جمع آوری کرده اند که حاصل 1 پیروزی 3 تساوی و 1 شکست است و هم اکنون در رتبه سوم قرار دارند.

سالزبورگ در خط حمله 5 گل به ثمر رسانده است و در تمام 5 دیدار خود موفق به گلزنی شده است، در خط دفاع نیز سالزبورگ 5 گل دریافت کرده است و تنها در یک دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

سالزبورگ در اخربن بازی خود در مرحله گروهی به مصاف میلان ایتالیا در ورزشگاه سن سیرو این شهر میرود، ردبول سالزبورگ برای صعود از گروه تنها به پیروزی بازی مقابل میلان احتیاج دارد و هر نتیجه ای جز پیروزی انهارا به لیگ اروپا میفرستد.

 

ترکیب احتمالی میلان 4-2-3-1

تاتاروسانو_کالولو_توموری_تئوهرناندز_سیمون کیائر_بن‌ناصر_تونالی_لیائو_ربیچ_دیاز و ژیرو

غایبین

کالابریا_فلورنزی_ماینان_سالمایکرز_زلاتان_

 

ترکیب احتمالی سالزربورگ 4-3-1-2

کوهن_ددیچ_سولت_پاولویچ_اولمر_سیوالد_دوهات_کجارگارد_سوچیچ_اوکافورو و آدامو

غایبین

کویتا_فرناندو_کاپالدو_دیاکیته_اومورجیه

 

دیدار های رو در رو

دو تیم تنها در یک دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند و این بازی در دیدار رفت انجام شد که هردوتیم به تساوی 1-1 رضایت دادند.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هندیکپ 1.5 سالرزبورگ

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار میلان و سالزبورگ
P