پیش بازی دیدار‌ میلان و لاتزیو

پیش بازی دیدار‌ میلان و لاتزیو

زمان برگزاری:8/7/1402

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: سن سیرو

داور مسابقه: داویده ماسا

هفته هفتم ‌رقابت های سری آ ایتالیا

آث میلان:

امید در اردوگاه روسونری زنده شد

پیش بازی دیدار‌ میلان و لاتزیو

بازی های اخیر آث میلان

پس از شکست سنگین میلان در دربی دلامادونینا مقابل اینتر، استفانو پیولی به خوبی توانست روحیه از دست رفته بازیکنان را بازگرداند و با دو پیروزی متوالی در سری آ و شکست اینتر در هفته گذشته، امید برای قهرمانی مجدد نزد هواداران و بازیکنان این تیم بازگشته است و با روحیه بالاتر خود را برای ادامه مسابقات اماده میکنند.

میلان در اخرین دیدار خود در شب نیمکت نشینی اکثر ستارگان خود به مصاف کالیاری رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار به پیروزی رسید، گلهای میلان در این دیدار توسط اوکافور،توموری و لوفتوس چیک به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آث میلان

تیم میلان در شش دیدار خود در سری آ ایتالیا،موفق به کسب 15 امتیاز شده است, پنج پیروزی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان استفانو پیولی در این فصل بوده است. میلان در خط حمله 13 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع تیم میلان 8 گل دریافت کرده است. تیم میلان در دو مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم میلان در مهم ترین دیدار این هفته فوتبال ایتالیا، میزبان تیم لاتزیو در ورزشگاه سن سیرو است. هواداران میلان امیدوار هستند سومین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرند و موقتا صدرنشین سری آ شوند.

لاتزیو:

عقاب ها در تلاش شکار جدید

بازی های اخیر لاتزیو

لاتزیو فصل گذشته با عملکرد خوب خود موفق شد فصل را با نایب قهرمانی به پایان برساند و مجوز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را بدست اورد اما در این فصل شاگردان ساری عملکرد خوبی نداشته اند. لاتزیو در چهار هفته ابتدایی در سری آ، در سه دیدار زمین مسابقه را با شکست ترک کرد اما در سه هفته اخیر نتایج بهتری بدست اورده است.

کاروان پرسپوليس وارد قطر شد

لاتزیو در اخرین دیدار خود به مصاف تورینو رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید، گلهای لاتزیو توسط وسینو و زاکانی به ثمر رسیده است.

آمارو ارقام لاتزیو

لاتزیو در 6 بازی خود در این فصل 2 پیروزی، 1 تساوی و 3 شکست با دست آورده است و با 7 امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول قرار گرفته است.

لاتزیو در خط حمله 7 گل به ثمر رسانده است, لاتزیو در خط دفاعی نیز 8 گل دریافت کرده است‌، ایوان پراودل سنگربان ایتالیایی تیم لاتزیو در یک مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

لاتزیو در این هفته میهمان اث میلان در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان است، هواداران لاتزیو امیدوار هستند با پیروزی و یا تساوی در این دیدار از کورس کسب سهمیه عقب نمانند و به ادامه فصل امیدوار باشند.

ترکیب احتمالی آث میلان 4-2-3-1

ماینان_مالک‌چاو_توموری_تئوهرناندز_فلورنزی_عدلی‌_لوفتوس‌چیک_لیائو_ریندرز_پولیشیچ و ژیرو

غایبین

بن‌ناصر_کرونیچ_کالدارا_کالولو

ترکیب احتمالی لاتزیو 4-3-3

پراودل_رومانیولی_کاساله_ماروسیچ_پلگرینی_وسینو_کاتالدی_البرتو_زاکانی_ایموبیله و فیلیپه اندرسون

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم میلان 10 و سهم لاتزیو نیز 5 پیروزی بوده است,5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی میلان

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P