پیش بازی دیدار‌ میلان و پاری سن ژرمن

پیش بازی دیدار‌ میلان و پاری سن ژرمن

زمان برگزاری:16/8/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: سن سیرو

داور مسابقه: خسوس مانزانو

هفته چهارم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا گروه F

آث میلان:

فیفا دی ترمز میلان را کشید!

پیش بازی دیدار‌ میلان و پاری سن ژرمن

بازی های اخیر آث میلان

تیم میلان در ماه گذشته با چهار پیروزی متوالی به صدر جدول سری آ ایتالیا رسید و با صدرنشینی و رکورد بدون شکست در لیگ قهرمانان پای به فیفا دی و مسابقات ملی گذاشت. پس از بازگشت بازیکنان میلان از اردوی ملی، شرایط برای روسونری بحرانی شد و در چهار مسابقه اخیر تیم میلان هرگز به پیروزی نرسیده است و در سه مسابقه شکست خورده است. میلان در لیگ قهرمانان نیز اولین شکست خود را تجربه کرد تا کار شاگردان پیولی سخت از از پیش شود.

میلان در اخرین دیدار خود به مصاف تیم اودینزه در سری آ ایتالیا رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد. این پیروزی اولین برد اودینزه در فصل جدید بود!.

آمار و ارقام آث میلان

تیم میلان در سه مسابقه این فصل خود موفق به کسب دو امتیاز شده است و در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است دو تساوی و یک شکست، حاصل عملکرد شاگردان استفان پیولی در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا بوده است. میلان در خط حمله عملکرد خوبی نداشته است و موفق گلزنی نشده است، تیم میلان در خط دفاع نیز 3 گل دریافت کرده است.و مایک ماینان سنگربان ملی پوش و فرانسوی تیم میلان موفق به ثبت دو کلین شیت در فصل جدید شده است.

بازی پیشرو

میلان در چهارمین دیدار خود به میزبان پاری سن ژرمن در شهر میلان است. هواداران میلان ایتالیا امیدوار هستند اولین پیروزی خود در لیگ قهرمانان را در ورزشگاه تاریخی سن سیرو بدست اورند و همچنان شانس صعود به مرحله بعد را حفظ کنند.

پاری سن ژرمن:

پی اس جی در اوج

بازی های اخیر پاری سن ژرمن

شکست سنگین 4-1 پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان مقابل نیوکاسل، شوک مثبتی برای لوئیس انریکه و شاگردانش بوده است، پاری سن ژرمن پس از شکست برابر نیوکاسل در پنج دیدار اخیر خود پنج پیروزی به دست اورده است و در تمامی پنج مسابقه سه گل به ثمر رسانده است تا یک میانگین خوب از خود به جای بگذارد. پاری سن ژرمن شانس اول قهرمانی در لیگ فرانسه و صعود از گروه مرگ مسابقات لیگ قهرمانان است.

پاری سن ژرمن در اخرین دیدار خود در لیگ یک فرانسه به مصاف مون‌پولیه رفت و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسیده است. گلهای پی اس جی در این دیدار توسط ویتینیا،کانگ این لی و زائیر امری به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام پاری سن ژرمن

پاری سن ژرمن در سه دیدار این فصل خود در لیگ قهرمان، دو پیروزی و یک شکست بدست اورده است و با کسب 6 امتیاز در صدر جدول گروه خود قرار گرفته است.

پاری سن ژرمن در خط حمله خود 6 گل به ثمر رسانده است، کیلیان امباپه با دو گل بهترین گلزن پاری سن ژرمن در اروپا لقب گرفته است. در خط دفاع پاری سن ژرمن 4 گل دریافت کرده است. دوناروما سنگربان ملی پوش تیم ملی ایتالیا در این فصل موفق به ثبت دو کلین شیت در ترکیب پاری‌سن‌ژرمن شده است.

بازی پیشرو

پاری سن ژرمن در اولین دیدار خود در دور برگشت لیگ قهرمانان اروپا، میهمان اث میلان در ورزشگاه سن سیرو ایتالیا است، هواداران پاری سن ژرمن امیدوار هستند با یک پیروزی خارج از خانه، صعود خود را به دور بعد تا حدودی قطعی کنند.

 ترکیب احتمالی آث میلان 4-2-3-1

ماینان_مالک‌چاو_توموری_تئوهرناندز_کالابریا_لوفتوس‌چیک‌_موسی_لیائو_ریندرز_پولیشیچ و ژیرو

غایبین

بن‌ناصر_چوکوئزه_اسپورتیلو_کالولو_پلگرینو_کالدارا

ترکیب احتمالی پاری سن ژرمن 4-3-3

دوناروما_اشکرینیار_مارکینیوش_هرناندز_حکیمی_اوگارته_امری_کولوموآنی_ویتینیا_کانگ این لی و کیلیان امباپه

غایبین

ناواس_پریرا_مندس_کیمپمپه_آسنسیو_ریکو

دیدار های رو در رو

دو تیم تا کنون دو دیدار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند، یک دیدار با پیروزی میلان و یک دیدار با پیروزی تیم پاری سن ژرمن به پایان رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی پاری سن ژرمن

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P