پیش بازی دیدار‌ میلان و یوونتوس

پیش بازی دیدار‌ میلان و یوونتوس

زمان برگزاری:30/7/1402

ساعت برگزاری: 22:15

ورزشگاه: سن سیرو

داور مسابقه: مائوریزیو ماریانی

هفته نهم ‌رقابت های سری آ ایتالیا

آث میلان:

بحران دروازبانی در میلان

پیش بازی دیدار‌ میلان و یوونتوس

بازی های اخیر آث میلان

پس از شکست سنگین میلان در دربی دلامادونینا، روسونری به خوبی به مسابقات بازگشت و با چهار پیروزی متوالی در سری آ ایتالیا، خود را به صدر جدول مسابقات رساند. اتفاق عجیب در هفته های اخیر برای تیم میلان پست شماره یک این تیم بوده است. پس از اخراج ماینان در اخرین مسابقه این تیم به نقل از اسکای، مارکو اسپورتیلو سنگربان دو‌م تیم میلان دچار مصدومیت شده است تا میلان برای اولین بار از میرانته 40 ساله به عنوان دروازبان فیکس استفاده کند!.

میلان در اخرین دیدار خود به مصاف جنوا رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسید، تنها گل میلان توسط پولشیچ به ثمر رسیده است، در این دیدار ژیرو مهاجم فرانسوی میلان در چند دقیقه پایانی مسابقه درون دروازه میلان ایستاد و با یک واکنش خوب مانع گلزنی حریف شد!

آمار و ارقام آث میلان

تیم میلان در هشت دیدار خود در سری آ ایتالیا،موفق به کسب 21 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است, هفت پیروزی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان استفانو پیولی در این فصل بوده است. میلان در خط حمله 16 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع تیم میلان 8 گل دریافت کرده است. تیم میلان در چهار مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم میلان در مهم ترین دیدار این هفته فوتبال ایتالیا، میزبان تیم یوونتوس در ورزشگاه تاریخی سن سیرو است. هواداران میلان امیدوار هستند پنجمین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرند و به صدر جدول بازگردند.

یوونتوس:

بانوی پیر در قامت یک قهرمان؟

بازی های اخیر یوونتوس

یوونتوس به واسطه کسر امتیاز و محرومیت اروپایی در فصل گذشته، در این فصل رقابت های اروپایی حضور ندارد و به نقل از کارشناسان بزرگ فوتبال ایتالیا این بهترین فرصت برای ییونتوس و الگری است تا مجدد قهرمان سری آ ایتالیا شوند. تیم یوونتوس در این فصل عملکرد بهتری نسبت به فصل گذشته از خود به جای گذاشته است و در کنار دو تیم شهر میلان ضلع سوم مثلث قهرمانی را تشکیل داده است.

ییونتوس در اخرین دیدار خود به مصاف تورینو در شهراورد تورین رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید، گلهای یوونتوس در این دیدار توسط گاتی و میلیک به ثمر رسیده است.

امارو ارقام یوونتوس

یوونتوس در 8 مسابقه خود 5 پیروزی،2 تساوی و 1 شکست به دست آورده است و با کسب 17 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

یوونتوس در خط حمله 14 گل به ثمر رسانده است،تیم یوونتوس در خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است و پس از اینتر بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد، یوونتوس با 5 کلین شیت در کنار دیگر رقبا، بهترین امار لیگ را در اختیار دارد.

بازی پیشرو

یوونتوس در این هفته به مصاف تیم آث میلان در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان خواهد رفت،هواداران یوونتوس امیدوار هستند در این بازی مهم پیروز از زمین خارج شوند و فاصله خود با صدر جدول را کاهش دهند.

ترکیب احتمالی آث میلان 4-2-3-1

میرانته_مالک‌چاو_توموری_فلورنزی_کالابریا_کرونیچ‌_موسی_لیائو_ریندرز_پولیشیچ و ژیرو

غایبین

بن‌ناصر_تئوهرناندز_لوفتوس‌چیک_چوکوئزه_اسپورتیلو(احتمالی)

ترکیب احتمالی یوووتوس 3-5-2

شزنی_برمر_روگانی_گاتتی_مک‌کنی_میرتی_رابیوت_لوکاتلی_کاستیچ_کین و دوشان ولاهوویچ

غایبین

دیشیلیو_پوگبا_فاجیولی_ساندرو_دنیلو_کیزا(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم میلان 5 و سهم یوونتوس 11 پیروزی بوده است,4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در پنج دیدار اخیر دو تیم میلان هرگز شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی میلان

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P