پیش بازی دیدار ناتینگهام و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار ناتینگهام و منچسترسیتی

زمان برگزاری9/2/1403

ساعت برگزاری: 19:00

ورزشگاه: سیتی گراند

داور مسابقه: سیمون هوپر

هفته سی و پنجم رقابت های لیگ برتر انگلیس

ناتینگهام فارست:

تلاش برای بقا ادامه دارد

پیش بازی دیدار ناتینگهام و منچسترسیتی

بازی های اخیر ناتینگهام فارست

اخراج کوپر و حضور نونو اسپریتو سانتو روی نیمکت ناتینگهام فارست، عملکرد مثبتی در پی نداشته است و ناتینگهام فارست را تبدیل به مدعی سقوط کرده است!. نونو سانتو از زمان حضور روی نیمکت ناتینگهام تنها 4 پیروزی در لیگ برتر بدست اورده است و میانگین امتیاز 1.09 در هر مسابقه را به ثبت رسانده است. ناتینگهام در 10 مسابقه اخیر خود تنها در 1 دیدار به پیروزی رسیده است و شرایط خوبی در جدول ندارد.کسر چهار امتیاز به دلیل عدم رعایت فرپلی مالی توسط فدراسیون فوتبال انگلیس، کار ناتینگهام فارست برای بقا در لیگ را سخت کرده این و بنظر میرسد با حفظ روند فعلی، کار سختی برای بقا در لیگ داشته باشند.!

ناتینگهام فارست در اخرین دیدار خود به مصاف اورتون رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. ناتینگهام در این دیدار عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشته است و در پایان مسابقه، داور اتاق وار را مسئول شکست خود معرفی کرده است.

آمار و ارقام ناتینگهام فارست

ناتینگهام در 34 مسابقه این فصل خود موفق به کسب 26 امتیاز شده است و در جایگاه 17 جدول قرار گرفته است و تنها 1 امتیاز تا سقوط به منطقه خطر فاصله دارد. 7 پیروزی، 9 تساوی و 18 شکست حاصل تلاش شاگردان نونو اسپریتو در فصل جاری لیگ برتر انگلیس بوده است. ناتینگهام در خط حمله موفق به ثبت 42 گل شده است، ناتینگهام در خط دفاع نیز 60 گل دریافت کرده است و موفق به ثبت تنها 4 کلین شیت در لیگ برتر شده است.

بازی پیشرو

ناتینگهام فارست در این هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس میزبان منچسترسیتی در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران ناتینگهام فارست امیدوار هستند با کسب امتیاز در مقابل مدافع عنوان قهرمانی، خود را از قعر جدول جدا کنند و شگفتی هفته را رقم بزنند.

منچسترسیتی:

سیتیزن ها مصمم برای کسب چهارمین قهرمانی متوالی

بازی های اخیر منچسترسیتی

پیروزی در نیمه نهایی جام حذفی و برد پرگل در لیگ برتر انگلیس واکنش سریع منچسترسیتی به حذف از لیگ قهرمانان اروپا بوده است. منچسترسیتی مدعی شماره یک قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی انگلیس است و هواداران امیدوار هستند از عنوان قهرمانی های خود در فصل پیش، دفاع کنند. منچسترسیتی در 18 دیدار اخیر خود در لیگ برتر هرگز شکست نخورده است و اخرین شکست آنها در هفته پانزدهم، مقابل استون ویلا با نتیجه 1-0 بوده است. منچسترسیتی تنها با 6 پیروزی (لیگ و حذفی) دو جام قهرمانی فصل را بالای سر خواهد برد و سرنوشت جام های باقی مانده فصل، در دستان خودشان است!

جانشین کلوپ مشخص شد

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف برایتون در لیگ برتر رفت و با نتیجه پرگل 4-0 به پیروزی رسیده است. گلهای منچسترسیتی در این دیدار توسط الوارز،دیبروینه و فودن(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در 33 دیدار به میدان رفته است، 23 پیروزی, 7 تساوی و 3 شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 76 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله 80 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله لیگ برتر لیگ را در اختیار دارد, ارلینگ هالند با 20 گل بهترین گلزن سیتیزن ها و لیگ برتر انگلیس است. منچسترسیتی در خط دفاع نیز 32 گل دریافت کرده است. تیم منچسترسیتی در 10 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است و‌ در جایگاه دوم قرار گرفته است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته فوتبال انگلیس، میهمان تیم ناتینگهام فارست در ورزشگاه سیتی گراند است. هواداران منچسترسیتی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار روند شکست ناپذیری خود را ادامه دهند.

ترکیب احتمالی ناتینگهام فارست 4-3-3

سلس_موریلو_‌اوموبامیدله_ویلیامز_آینا_اودوی_دانیلو_الانگا_یتس_کریس وود و مورگان وایت

غایبین

بولی(احتمالی)

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-4-2-1

ادرسون_آکانجی_دیاز_گواردیول_والکر_رودری_سیلوا_دوکو_دیبروینه_فودن و الوارز

غایبین

ارلینگ هالند(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 8 دیدار اخیر دو تیم سهم ناتینگهام فارست 3 پیروزی و سهم منچسترسیتی نیز 2 پیروزی بوده است. 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در 5 دیدار اخیر دو تیم، منچسترسیتی تنها در یک دیدار شکست خورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P