پیش بازی دیدار ناتینگهام و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار ناتینگهام و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار ناتینگهام و منچسترسیتی

___ ___ __ __ ___

ناتینگهام فارست:

فرار به سوی خوشبختی

 

بازی های اخیر ناتینگهام فارست

هدف اول مدیران ناتینگهام در این فصل حفظ تیم در این فصل بوده است و برای ماندن در بالاترین سطح انگلیس هزینه های زیادی نیز کردند، ناتینگهام در پنج بازی اخیر خود سه پیروزی به دست اورده است و خود را از انتهای جدول جدا کرده است و به میانه های جدول رسیده است.

ناتینگهام در اخرین دیدار خود به مصاف فولام رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورده است،ناتینگهام در دقیقه 7 این مسابقه دو مدافع میانی خود را به علت مصدومیت از دست داد.!

امار و ارقام ناتینگهام فارست

ناتینگهام در 22 دیدار خود موفق به کسب  6 پیروزی، 10 شکست و 6 تساوی شده است و با 24 امتیاز در جایگاه 14 جدول قرار گرفته است.

ناتینگهام در خط حمله عملکرد خوبی نداشته است و با 17 گل زده است و‌ پس از اورتون دومین خط حمله ضعیف لیگ برتر را در اختیار دارد، در خط دفاع ناتینگهام 37 گل دریافت کرده است، خط دفاع و دروازبان ناتینگهام  در 7 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده اند.

بازی پیشرو

ناتینگهام فارست در این هفته به مصاف سیتی خواهد رفت و هواداران این تیم امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی صدر جدول را از سیتی بگیرند و خود را چند پله بالا بکشانند.

 

 

منچسترسیتی:

صدر آبی شد.

 

بازی های اخیر منچسترسیتی

سیتیزن ها پس از ماه ها دوری بلاخره به صدر جدول انگلیس رسیدند، منچسترسیتی در این فصل عملکرد خوبی داشته است اما ماه های زیادی پشت سر ارسنال باقی مانده بود، سیتی در پنج دیدار اخیر خود چهار پیروزی به دست اورده است و بلاخره صدرنشین لیگ شده است، شاگردان پپ گواردیولا حالا شانس اول قهرمانی در لیگ انگلیس هستند اما با یک بازی بیشتر!.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف ارسنال رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار به پیروزی مهمی دست پیدا کرد، گلهای سیتی در این دیدار توسط دیبروینه،گریلیش و هالند به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در 23 دیدار این فصل خود 16 پیروزی 3 تساوی و 4 شکست به دست آورده است و با 51 امتیاز در جایگاه اول جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله خود 59 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ جزیره را در اختیار دارد، در خط دفاع منچستر سیتی 23 گل دریافت کرده است و ادرسون موفق به ثبت 9 کلین شیت در این فصل برای منچسترسیتی‌ شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته به مصاف ناتینگهام فارست خواهد رفت، هواداران سیتی امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی صدر جدول را حفظ کنند و امیدوار تر از گذشته به قهرمانی باشند.

 

 

 

ترکیب احتمالی ناتینگهام 4-3-3

ناواس_ورال_‌فلیپه_لودی_اوریه_شلوی_فرولر_مانگالا_اسکارپا_جانسون و مورگان وایت

غایبین

ریچاردز_کویاته_نیکاته_بیانکونه_لینگارد_هندرسون

 

 

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-3-3

ادرسون_آکانجی_لاپورت_آکه_لوین_دیبروینه_رودری_سیلوا_ماحرز_گریلیش و ارلینگ هالند

غایبین

استونز

 

 

دیدار های رو در رو

در 6 دیدار اخیر دو تیم سهم سیتی 1 پیروزی و سهم ناتینگهام 3 پیروزی بوده است و 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ناتینگهام و منچسترسیتی
P