پیش بازی دیدار ناتینگهام و منچستریونایتد

پیش بازی دیدار ناتینگهام و منچستریونایتد

پیش بازی دیدار ناتینگهام و منچستریونایتد

__ __ __ __ __ __ __

 

ناتینگهام فارست:

بحران در ناتینگهام تمام شدنی نیست!.

 

 

بازی های اخیر ناتینگهام فارست

ناتینگهام پس از بازگشت مجدد به لیگ برتر با بحران های زیادی مواجه شده است و شاگردان استوکووپر به ساحل آرامش نرسیده است و خطر سقوط بیش از گذشته آنهارا تهدید میکند، ناتینگهام در 9 هفته گذشته هرگز موفق به کسب پیروزی نشده است و بدترین امار فعلی میان تیم های انگلیسی را در اختیار دارد.

ناتینگهام فارست در اخرین دیدار خود به مصاف استون‌ویلا رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورد.

امار و ارقام ناتینگهام فارست

ناتینگهام در 30 دیدار خود موفق به کسب 6 پیروزی، 15 شکست و 9 تساوی شده است و با 27 امتیاز در جایگاه 18 جدول قرار گرفته است.

ناتینگهام در خط حمله عملکرد خوبی نداشته است و با 24 گل زده است و‌ دومین خط حمله ضعیف لیگ برتر را در اختیار دارد، در خط دفاع ناتینگهام 54 گل دریافت کرده است و دومین خط دفاع ضعیف لیگ را در اختیار دارد، خط دفاع و دروازبان ناتینگهام  در 7 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده اند.

بازی پیشرو

ناتینگهام فارست در این هفته به مصاف منچستریونایتد خواهد رفت و هواداران این تیم امیدوار هستند با یک پیروزی از منقطه سقوط فاصله بگیرند و خود را چند پله بالا بکشانند.

 

 

منچستریونایتد:

بازگشت به رتبه سوم با هدیه امری؟.

 

بازی های اخیر منچستریونایتد

اریگ تن هاخ همزمان در لیگ برتر انگلیس و لیگ اروپا برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل اینده با منچستر یونایتد میجنگد و در این هفته با توجه به شکست سنگین نیوکاسل میتواند به رتبه سوم جدول صعود کند. منچستر در لیگ اروپا نیز شرایط خوبی داشت اما خودزنی بازیکنان خط دفاع این تیم کار صعود را دشوار کرد.

منچستریونایتد در اخرین دیدار خود در لیگ اروپا به مصاف سویا رفت و با نتیجه 2-2 متوقف شد، هر چهار گل این دیدار توسط بازیکنان یونایتد به ثمر رسیده است،سابیتزر(2) گل برای منچستر و مالاسیا،هری مگوایر برای سویا گلزنی کرده اند.!

امار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 29 بازی خود در این فصل موفق به کسب 17 پیروزی، 7 شکست و 5 تساوی شده است و با 56 امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله 44 گل به ثمر رسانده است, بهترین گلزن این تیم رشفورد با 15 گل است، یونایتد در خط دفاع نیز 37 گل دریافت کرده است داوید دخیا در 13 بازی دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در این هفته میهمان ناتینگهام فارست است،هواداران منچستر امیدوار هستند به روند پیروزی در لیگ برتر ادامه دهند و یک پیروزی مهم به دست آورند تا به رتبه سوم صعود کنند.

 

 

 

ترکیب احتمالی ناتینگهام 4-3-3

ناواس_ورال_‌فلیپه_توفولو_ویلیامز_شلوی_فرولر_مانگالا_آونی_جانسون و مورگان وایت

غایبین

ریچاردز_بولی_نیکاته_بیانکونه_وود_هندرسون

 

 

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

دخیا_واران_مگوایر_مالاسیا_ون‌بیساکا_کاسمیرو_سابیتزر_سانچو_آنتونی_فرناندز و ووت وگهورست

غایبین

فن‌د‌بیک_رشفورد_مارتینز_گرینوود_گارناچو

 

 

دیدار های رو در رو

در 11 دیدار اخیر دو تیم سهم ناتینگهام 1 پیروزی و سهم منچستریونایتد 8 پیروزی بوده است و 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچستر یونایتد

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ناتینگهام و منچستریونایتد
P