پیش بازی دیدار ناتینگهام و منچستر یونایتد

پیش بازی دیدار ناتینگهام و منچستر یونایتد

پیش بازی دیدار ناتینگهام و منچستر یونایتد

ـــ ـــ ـــ ـــ ـــ ـــ

 

ناتینگهام فارست:

شگفتی بزرگ رقم میخورد؟

 

بازی های اخیر ناتینگهام فارست

ناتینگهام فصل را خوب شروع نکرد و در رتبه آخر جدول قرار داشت اما حمایت کردن از سرمربی خود در ناتینگهام جواب داد و این تیم موفق شد خود را از انتهای جدول جدا کند و به میانه جدول برسد،ناتینگهام در جام اتحادیه نیز نتایج درخشانی به دست اورده است و در صورت پیروزی میتواند فینالیست شود!.

ناتینگهام فارست در اخرین دیدار خود به مصاف بورنموث در لیگ برتر انگلیس رفت و موفق شد به نتیجه 1-1 دست پیدا کند، تک گل ناتینگهام در این دیدار توسط سام سوریدج به ثمر رسیده است.

امار و ارقام ناتینگهام فارست

ناتینگهام در پنج دیدار خود موفق به ثبت سه پیروزی،یک تساوی و یک شکست شده است، ناتینگهام فارست در خط حمله 6 گل به ثمر رسانده است، ناتینگهام در پنج دیدار اخیر خود موفق به ثبت گلزنی شده است. ناتینگهام در خط دفاع 6 گل دریافت کرده است و در 2 دیدار موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

ناتینگهام در این هفته میزبان منچستر یونایتد در جام اتحادیه است، هواداران ناتینگهام امیدوار هستند با پیروزی برابر یونایتد یک شگفتی بزرگ در خانه رقم بزنند و فینالیست جام اتحادیه شوند.!

 

منچستر یونایتد:

تن هاخ به دنبال اولین جام خود در منچستر.

 

بازی های اخیر منچستریونایتد

منچستر یونایتد در هفته های اخیر نتایج درخشانی را به دست اورده است و خود را یک مدعی اصلی کسب سهمیه لیگ قهرمانان در فصل اینده معرفی کرده است، شیاطین سرخ اما در دو هفته گذشته در دقایق اخر 4 امتیاز حساس از دست داده اند تا از شرایط خوب خود فاصله گرفته باشند.

منچستریونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف ارسنال رفت و در این دیدار جذاب و تماشایی با نتیجه 3-2 شکست خورد، گلهای یونایتد توسط رشفورد و مارتینز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچستر یونایتد

منچستر در پنج دیدار خود موفق به ثبت سه پیروزی،یک تساوی و یک شکست شده است.منچستر در خط حمله 11 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 5 گل دریافت کرده است، منچستر در 1 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچستر یونایتد در این هفته به مصاف ناتینگهام فارست در جام اتحادیه میرود، هواداران منچستر امیدوار هستند با یک پیروزی مهم راهی فینال مسابقات شوند و اولین فینال خود را با اریگ تن هاخ تجربه کنند.

 

 

 

ترکیب احتمالی ناتینگهام 4-3-3

هنسی_ورال_‌بولی_لودی_اوریه_اسکار‌پا_فرولر_مانگالا_دنیلو_جانسون و مورگان وایت

غایبین

هندرسون_ریچاردز_کویاته_نیکاته_بیانکونه_لینگارد_آونی

 

 

ترکیب احتمالی منچستر یونایتد 4-3-3

دخیا_مگوایر_مارتینز_بیسا_مالاسیا_فرد_کاسمیرو_گارناچو_انتونی_فرناندز و ورخوایست

غایبین

سانچو_جونز_گرینوود_فن‌دبیک_دالوت_مارسیال

 

 

دیدار های رو در رو

در 9 بازی اخیر رو در رو دو تیم سهم منچستر یونایتد 6 و سهم ناتینگهام 1 پیروزی بوده است و 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچستر یونایتد و کمتر از 3.5 گل

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ناتینگهام و منچستر یونایتد
P