پیش بازی دیدار ناپولی و آس رم

پیش بازی دیدار ناپولی و آس رم

پیش بازی دیدار ناپولی و آس رم

‌ـــ‌ــ ــــ ـــــ ـــــ ــــــ

 

ناپولی:

تخته گاز به سوی قهرمانی

 

 

بازی های اخیر ناپولی

ناپولی در این فصل عملکرد درخشانی داشته است، افت تیم های شهر میلان و کسر امتیاز از یوونتوس نیز باعث شده اختلاف شدیدی در جدول مسابقات رخ دهد، هواداران و بازیکنان ناپولی از الان خود را برای جشن قهرمانی اماده کرده اند و فاصله زیادی تا کسب اسکودتو پس از سال ها ندارند.

ناپولی در اخرین دیدار خود به مصاف سالریتانا رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار به پیروزی رسید، گلهای ناپولی در این دیدار توسط دی‌لورنزو و اوسیمن به ثمر رسیده است.

امار و ارقام ناپولی

ناپولی در 19 بازی این فصل خود در سری آ 16 پیروزی,1 شکست و 2 تساوی در کارنامه خود ثبت کرده است، ناپولی با 50 امتیاز و حاشیه امنیت 12 امتیازی صدرنشین سری آ ایتالیا است.!

ناپولی در خط حمله خود موفق شده است 46 گل به ثمر برساند و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد، در خط دفاع ناپولی 14 گل دریافت کرده است، ناپولی موفق به ثبت 8 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

ناپولی در این هفته به مصاف رم در خانه میرود، هواداران ناپولی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خانگی فاصله خود را بیشتر از گذشته با رقبا کنند.

 

 

آس رم:

گرگ ها صدرنشین را زخمی میکنند؟

 

بازی های اخیر آس رم

 مورینیو و رم در استانه رقم‌ زدن یک اتفاق بزرگ در ایتالیا هستند و فاصله انها تا رتبه دوم تنها یک امتیاز است،رم در سال های گذشته موفق به رفتن به لیگ قهرمانان اروپا نشده است و برای انجام این کار مورینیو را استخدام کرد که در سال های گذشته عملکرد خوبی را نداشته است، و رفتن رم به لیگ قهرمانان میتواند به مورینیو کمک بزرگی بکند تا مجدد خود را به منتقدان ثابت کند.

رم در اخرین دیدار خود به مصاف اسپزتیا رفت و موفق شد با نتیجه 2-0 در این دیدار به پیروزی دست پیدا کند، گلهای رم توسط الشاروی و ابراهام به ثمر رسیده است.

امار و ارقام آس رم

رم در این فصل موفق به کسب 11‌پیروزی،4شکست و 4 تساوی شده است و با کسب 37 امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است.

رم در خط حمله 25 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن این تیم دیبالا با 7 گل است، رم در خط دفاع 16 گل دریافت کرده است پاتریسیو در 7 دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

رم در این هفته میهمان ناپولی است هواداران رم امیدوار هستند با یک پیروزی یا حتی تساوی خارج از خانه ضمن متوقف کردن صدرنشین لیگ به جمع چهار تیم اول راه پیدا کنند.

 

 

ترکیب احتمالی ناپولی 4-3-3

مرت_کیم_رحمانی_دی‌لورنزو_روی‌ماریو_آنگویسا_لوبوتکا_زیلینسکی_پولیتانو_کوارتسخلیا و ویکتور اوسیمین

غایبین

ندارد

 

ترکیب احتمالی رم 3-4-2-1

پاتریسیو_اسمالینگ_مانچینی_ایبانز_اسپیناتزولا_کریستانته_پلگرینی_زلوسکی_ماتیچ_دیبالا و تامی‌آبراهام

غایبین

واینالدوم_داربئو_زانیولو

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم ناپولی 10 پیروزی و سهم رم 6 پیروزی بوده است و 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است، در سه فصل گذشته رم موفق به پیروزی برابر ناپولی نشده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هر دو تیم گل میزنند (بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ناپولی و آس رم
P