پیش بازی دیدار ناپولی و اینتر

پیش بازی دیدار ناپولی و اینتر

زمان برگزاری:12/9/1402

ساعت برگزاری: 23:15

ورزشگاه: دیگو مارادونا

داور مسابقه: داویده ماسا

هفته چهاردهم رقابت های سری آ ایتالیا

ناپولی:

امیدوار به روز های پیشرو

پیش بازی دیدار ناپولی و اینتر

بازی های اخیر ناپولی

ناپولی با هدایت گارسیا امتیاز های زیادی را از دست داد و تنها امید هواداران ناپولی، کسب سهمیه لیگ قهرمانان با والتر ماتزاری است. فاصله ناپولی با صدر جدول 9 امتیاز است و این خبر خوبی برای مدافع عنوان قهرمانی نیست، ناپولی در لیگ قهرمانان نیز همچنان صعود خود را قطعی نکرده است و کار به هفته پایانی کشیده شده است. ناپولی در سه هفته اینده سه دیدار سرنوشت ساز پیشروی خود دارد و پس از شکست برابر رئال، ماتزاری امیدوار است در ازمون های بعد سربلند از زمین خرج شود.

ناپولی در اخرین دیدار خود به مصاف رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه سنگین 4-2 در این دیدار شکست خورد. گلهای ناپولی در این دیدار توسط سیمئونه و انگیسا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام ناپولی

ناپولی در 13 مسابقه این فصل خود در سری آ 7 پیروزی,3 شکست و 3 تساوی در کارنامه خود ثبت کرده است، ناپولی با کسب 24 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است و فاصله زیادی به صدر جدول دارد.

ناپولی در خط حمله خود موفق شده است 26 گل به ثمر برساند و پس از اینتر، بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد. ویکتور اوسیمن با 6 گل, بهترین گل زن ناپولی در سری آ لقب دارد،در خط دفاع ناپولی 14 گل دریافت کرده است.ناپولی موفق به ثبت 4 کلین شیت در این فصل شده است.

بازی پیشرو

ناپولی در این هفته میزبان تیم اینتر در ورزشگاه دیگو مارادوتا شهر ناپ است، هواداران ناپولی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار فاصله خودرا رقبا را حفظ کنند و نیم نگاهی به صدر جدول داشته باشند!.

اینتر میلان:

عملیات فتح صدر

بازی های اخیر اینتر میلان

اینتر در فصل گذشته موفق به رقابت با ناپولی برای کسب عنوان قهرمانی نشد و در نهایت با اختلاف 18 امتیازی جام را به ناپولی واگذار کرد اما در فصل جاری اینتر با یوونتوس رقابت نزدیکی را پشت سر میگذارد و هواداران امید زیادی به کسب قهرمانی در فصل جاری دارند. اینتر در 11 دیدار اخیر خود(تمامی رقابت ها) هرگز شکست نخورده است و روز های درخشانی را با هدایت اینزاگی سپری میکنند.

اینتر در اخرین دیدار خود به مصاف بنفیکا در لیگ قهرمانان اروپا رفت و در یک مسابقه هیجان انگیز و پر گل با نتیجه 3-3 متوقف شد، گلهای اینتر در این دیدار توسط، ارناتویچ،فرانسی و سانچز به ثمر رسیده است.اینتر در نیمه اول با نتیجه 3-0 از میزبان خود عقب افتاده بود اما در نیمه دوم از شکست فرار کرد.

امار و ارقام اینتر میلان

اینتر در این فصل موفق به ثبت 10 پیروزی و 1 شکست و 2 تساوی در کارنامه خود شده است و با کسب 32 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

اینتر در خط حمله 30 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله ایتالیا را در اختیار دارد. مارتینز با ثبت 13 گل در صدر جدول بهترین گلزنان اینتر و سری آ ایتالیا قرار گرفته است. اینتر در خط دفاع 7 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع را در اختیار دارد. یان‌زومر سنگربان ملی پوش و سوئیسی اینتر در 8 بازی موفق به ثبت کلین شیت شده است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

اینتر در مهم ترین مسابقه هفته ایتالیا، میهمان ناپولی در ورزشگاه دیگو مارادونا است، هواداران اینتر امیدوار هستند با یک پیروزی خارج از خانه مجدد به صدر جدول بازگردند.

ترکیب احتمالی ناپولی 4-3-3

گولینی_ناتان_رحمانی_دی‌لورنزو_خسوس_آنگیسا_لوبوتکا_زیلینسکی_پولیتانو_کوارتسخلیا و ویکتور اوسیمن

غایبین

اولیویرا_ماریو روی_لیندستروم(احتمالی)

 ترکیب احتمالی اینترمیلان 3-5-2

زومر_دی‌فرای_آچربی_دومفرایز_دارمیان_بارلا_مخیتاریان_هاکان_دیمارکو_مارتینز و مارکوس تورام

غایبین

پاوارد_باستونی

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم ناپولی 6 و سهم اینتر نیز 8 پیروزی بوده است,6 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. اینتر در هشت دیدار اخیر دو تیم تنها در یک دیدار( مسابقه برگشت فصل پیش) شکست خورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P