پیش بازی دیدار ناپولی‌ و بارسلونا

پیش بازی دیدار ناپولی‌ و بارسلونا

زمان برگزاری:2/12/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: دیگو مارادونا

داور مسابقه: فلیکس زوایر

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

ناپولی ایتالیا:

کپی‌ برداری دی لورنتیس از دست ساحل عاج!

پیش بازی دیدار ناپولی‌ و بارسلونا

بازی های اخیر ناپولی ایتالیا

نتایج ضعیف ناپولی در سری آ همچنان ادامه دارد و ناپولی با تصمیم های اشتباه از طرف مالک این باشگاه شانسی برای تکرار موفقیت فصل گذشته خود ندارد. مالک پر حاشیه ناپولی، در عجیب ترین تصمیم خود و در فاصله کمتر از 48 ساعت تا دیدار برابر بارسلونا حکم اخراج والتر ماتزاری را صادر کرد و فرانچسکو کالزونا را به عنوان سرمربی جدید معرفی کرده است. کالزونا به صورت همزمان سرمربی ناپولی و تیم ملی اسلواکی خواهد بود این سرمربی 55 ساله و ایتالیایی تنها 19 مسابقه به عنوان سرمربی فعالیت کرده است و پیش‌تر به عنوان دستیار فعالیت کرده است!.

ناپولی در اخرین دیدار خود با هدایت ماتزاری به مصاف جنوا رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شده است. تنها گل ناپولی در این دیدار توسط انگونگه در دقیقه 90 به ثمر رسیده است.

امار و ارقام ناپولی ایتالیا

تیم ناپولی در شش دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، سه پیروزی، یک تساوی و دو شکست بدست اورده است و با کسب 10 امتیاز پس از رئال مادرید مادرید به عنوان تیم دوم،خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم ناپولی در خط حمله به رهبری کوارتسخلیا و اوسیمن 10 گل به ثمر رسانده است. تیم ناپولی در خط دفاع نیز 9 گل دریافت کرده است. الکس مرت سنگربان شماره یک تیم ناپولی، 2 کلین شیت نیز در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

ناپولی در مسابقه رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم بارسلونا در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران ناپولی امیدوار هستند اولین گام با سرمربی جدید خود را محکم بردارند و یک پیروزی بزرگ را جشن بگیرند.

بارسلونا اسپانیا:

ژاوی بدنبال خداحافظی باشکوه

بازی های اخیر بارسلونا

بارسلونا در فصل جاری با هدایت ژاوی هرناندز برخلاف سال پیش نتیجه گرفته است. ابی اناری پوشان فصل گذشته عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان اروپا نداشتند اما در فصل جاری با قدرت به مرحله حذفی صعود کرده اند و انگیزه های زیادی برای قهرمانی در اروپا دارند. بارسلونا در فصل جاری سوپرکاپ،جام حذفی و لالیگا را از دست داده است و تنها شانس قهرمانی آنها، لیگ قهرمانان اروپا است!. بارسلونا در ماه گذشته عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته است و در چهار مسابقه اخیر، سه پیروزی و یک تساوی بدست اورده است.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف سلتاویگو رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است. هردوگل بارسلونا در این دیدار توسط لواندوفسکی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بارسلونا اسپانیا

تیم بارسلونا در شش دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، چهار پیروزی و دو تساوی بدست اورده است و بدون شکست، بالاتر از پورتو و شاختار به عنوان تیم اول، خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم بارسلونا در خط حمله به رهبری لواندوفسکی ستاره لهستانی خود، 12 گل به ثمر رسانده است. بارسلونا در خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع گروه را در اختیار گرفته است. تیم بارسلونا موفق به ثبت 2 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

بارسلونا در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم ناپولی در ورزشگاه دیگومارادونا کشور ایتالیا است. هواداران بارسلونا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار رکورد شکست ناپذیری خود در اروپا را حفظ کنند و کار خود را برای صعود در مسابقه برگشت را راحت تر کنند.

ترکیب احتمالی ناپولی 3-4-3

مرت_اوستیگارد_رحمانی_دی‌لورنزو_کاجوسته_مازوچی_لوبوتکا_انگیسا_پولیتانو_کوارتسخلیا و ویکتور اوسیمن

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_ارائوخو_کانده_مارتینز_کانسلو_کریستنسن_گوندوغان_دیونگ_یامال_پدری و لواندوفسکی

غایبین

بالده_گاوی_آلونسو_تورس_رافینیا و فلیکس (احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 8 دیدار اخیر دو تیم، سهم ناپولی 1 پیروزی و سهم بارسلونا نیز 5 پیروزی بوده است, 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. بارسلونا در شش دیدار اخیر دو تیم شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P