پیش بازی دیدار‌ ناپولی و رئال مادرید

پیش بازی دیدار‌ ناپولی و رئال مادرید

زمان برگزاری:11/7/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: دیگو مارادونا

داور مسابقه: تورپین

هفته دوم ‌رقابت های لیگ قهرمانان اروپا گروه C

ناپولی ایتالیا:

حواشی ختم به خیر شد!

پیش بازی دیدار‌ ناپولی و رئال مادرید

بازی های اخیر ناپولی ایتالیا

قهرمان فصل گذشته فوتبال ایتالیا فصل را با سرمربی جدید،خوب آغاز نکرده است و با تیم فصل گذشته فاصله زیادی دارد. ناپولی در هفته های اخیر دچار حواشی عجیبی شدیدی شده است و ویکتور اوسیمن ستاره خط حمله خود را به شدت عصبانی کرده است. ناپولی در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 2-1 براگا پرتغال را شکست داده است.

ناپولی در اخرین دیدار خود نیز در سری آ با نتیجه پرگل 4-0 به پیروزی رسیده است، گلهای ناپولی در این دیدار توسط اوستیگارد،اوسیمن،پولیتانو و گاتانو به ثمر رسیده است.رودی گارسیا که صحبت های اخراج زودهنگامش از ناپولی به گوش میرسید در هفته گذشته موفق به ثبت دو پیروزی پیاپی و پر گل شده است.

امار و ارقام ناپولی

ناپولی در 7 مسابقه خود در سری آ ایتالیا 4 پیروزی، 2 تساوی و 1 شکست با دست آورده است و با کسب 14 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است. ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا با کسب یک پیروزی در صدر جدول قرار دارد.

ناپولی در خط حمله 16 گل به ثمر رسانده است, تیم ناپولی در خط دفاعی نیز 6 گل دریافت کرده است‌، الکس مرت سنگربان ملی پوش ایتالیایی ناپولی در این فصل موفق به ثبت 3 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

ناپولی در مهم ترین دیدار هفته دوم گروه خود در لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم رئال مادرید در ورزشگاه خانگی خود در کشور ایتالیا است، هواداران ناپولی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار صدر جدول را برای خود حفظ کنند.

رئال مادرید اسپانیا:

بازگشت کهکشانی ها به مسیر پیروزی

بازی های اخیر رئال مادرید

شکست رئال مادرید در شهراورد مادرید مقابل اتلتیکو، حواشی زیادی برای تیم ایجاد کرد و بسیاری از هواداران انتقاد شدیدی از مدریت و سرمربی این تیم کردند اما کهشکانی ها به بهترین شکل ممکن به صدرجدول لالیگا رسیدند تا هواداران این تیم مجدد امیدوار به فصل سخت پیشرو شوند. رئال مادرید در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان به مصاف نماینده کشور المان رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف خیرونا پدیده این فصل فوتبال اسپانیا رفت و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسیده است. گلهای رئال در این دیدار توسط خوسلو،بلینگهام و شوامنی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در هشت دیدار خود موفق به کسب 21 امتیاز شده است و در جایگاه اول قرار گرفته است.رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا نیز با کسب یک پیروزی در جایگاه دوم جدول قرار دارد.

رئال مادرید در خط حمله 16 گل به ثمر رسانده است بلینگهام با 7 گل بهترین گلزن رئال مادرید در لالیگا و لیگ قهرمانان است. در خط دفاع رئال مادرید 6 گل دریافت کرده است. کپا سنگربان جدید تیم رئال در این فصل موفق به ثبت چهار کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا میهمان تیم ناپولی در ورزشگاه دیگو مارادونا،کشور ایتالیا است. هواداران رئال امیدوار هستند دومین پیروزی پیاپی خود را لیگ قهرمانان بدست آورند و خود را نیز به صدر جدول برسانند.

ترکیب احتمالی ناپولی 4-3-3

مرت_ناتان_اوستیگارد_دی‌لورنزو_اولویرا_آنگویسا_لوبوتکا_زیلینسکی_پولیتانو_کوارتسخلیا و ویکتور اوسیمین

غایبین

گولینی_خسوس‌_رحمانی(احتمالی)

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

کپا_رودیگر_ناچو_مندی_کارواخال_شوامنی_کروس_والورده_رودریگو_بلینگهام و وینیسیوس جونیور

غایبین

گولر_کورتوا_میلیتائو_آلابا(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 2 دیداری که دو تیم به مصاف یکدیگر رفته اند دو پیروزی سهم رئال مادرید بوده است و ناپولی موفق به کسب امتیاز مقابل رئال نشده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هر دو تیم گل میزنند (بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P