پیش بازی دیدار ناپولی‌ و ‌فیورنتینا

پیش بازی دیدار ناپولی‌ و ‌فیورنتینا

زمان برگزاری:28/10/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: اول پارک

داور مسابقه: فدریکو لاپنا

نیمه نهایی رقابت های سوپر کاپ فوتبال ایتالیا

ناپولی:

امیدوار برای فتح جام

پیش بازی دیدار ناپولی‌ و ‌فیورنتینا

بازی های اخیر ناپولی

بدبین ترین هوادار ناپولی در کشور ایتالیا نمیتوانست نتایج ضعیف فصل جاری را پیشبینی کند. ناپولی در 10 مسابقه اخیر خود تنها در 3 مسابقه به پیروزی رسیده است و عملکرد خوبی در نداشته است. تغییر سرمربی نیز کمکی به ناپولی نکرد و شرایط آنها از قبل نیز بدتر شد. ناپولی با هدایت رودی گارسیا در منطقه کسب سهمیه لیگ قهرمانان حضور داشت اما اکنون با هدایت ماتزاری در جایگاه هشتم قرار دارد و کار سختی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان در پیش دارد.

ناپولی در اخرین دیدار خود به مصاف سالرنیتانا رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای ناپولی در این دیدار توسط پولیتانو و رحمانی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقم ناپولی

ناپولی در پنج دیدار اخیر خود 1 پیروزی, 1 تساوی و 3 شکست بدست اورده است و در بدترین فرم خود قرار گرفته است. ناپولی در خط حمله تنها 2 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 10 گل دریافت کرده است و در 1 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

ناپولی در این هفته سوپرکاپ ایتالیا به مصاف فیورنتینا در ورزشگاه خانگی تیم النصر عربستان میرود. هواداران ناپولی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار چراغ اول را روشن کنند و به مرحله فینال مسابقات راه پیدا کنند.

فیورنتینا:

یک فینال دیگر در انتظار ایتالیانو

بازی های اخیر فیورنتینا

فیورنتینا با هدایت وینچنزو ایتالیانو روز های پر فراز و نشیبی را سپری کرده است و اگر کمی خوش شانس بود میتوانست اسم خود را در تاریخ باشگاه ماندگار کند. فیورنتینا با هدایت ایتالیانو دو مرتبه به فینال (حذفی ایتالیا و کنفرانس اروپا) صعود کرده است اما در هردو مسابقه با شکست در فینال به عنوان نایب قهرمانی رسیده است. فیورنتینا در فصل جاری با قرار گرفتن در جایگاه چهارم، سودای صعود به لیگ قهرمانان در سر دارد. فیورنتینا در 11 دیدار اخیر خود در تمامی رقابت ها، تنها در یک دیدار شکست خورده است.

اخراج مورینیو

فیورنتینا در اخرین دیدار خود به مصاف اودینزه رفت و با نتیجه 2-2 در این دیدار متوقف شده است. گلهای فیورنتینا در این دیدار توسط بلرتان و انزولا به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام فیورنتینا

تیم فیورنتینا در پنج دیدار اخیر خود 3 پیروزی, 1 شکست و 1 تساوی بدست اورده است. فیورنتینا در خط حمله 4 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 3 گل دریافت کرده است و در 3 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

فیورنتینا در سوپرجام فوتبال ایتالیا به مصاف ناپولی در ورزشگاه اول پارک ،کشور عربستان خواهد رفت. هواداران فیورنتینا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، قهرمان اسکودتو فصل گذشته را از گردونه مسابقات خارج کنند و به فینال مسابقات صعود کنند.

ترکیب احتمالی ناپولی 4-3-3

گولینی_خسوس_رحمانی_دی‌لورنزو_روی_کجوسته_لوبوتکا_زیلینسکی_پولیتانو_کوارتسخلیا و راسپادوری

غایبین

اولویرا_ناتان_اوسیمن_آنگویسا_مرت(احتمالی)

 ترکیب احتمالی فیورنتینا 4-2-3-1

تراکیانو_کایوده_میلینکویچ_غوآرتا_بیراگی_بنونتورا_آرتور_دونکان_سوتیل_ایکونه و لوکاس بلتران

 غایبین

دودو_کاسترویلی_گونزالس

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم ناپولی 10 و سهم فیورنتینا نیز 5 پیروزی بوده است,5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. فیورنتینا در پنج دیدار اخیر مقابل ناپولی، تنها در یک دیدار شکست خورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P