پیش بازی دیدار ناپولی و لاتزیو

پیش بازی دیدار ناپولی و لاتزیو

پیش بازی دیدار ناپولی و لاتزیو

__ __ __ __ __

 

ناپولی:

کسی حریف اسپالتی نمیشود!

 

بازی های اخیر ناپولی

شاگردان اسپالتی در این فصل جای ییونتوس در سالیان اخیر را برای هواداران فوتبال ایتالیا مجدد زنده کردند، سری آ ایتالیا در سه فصل اخیر به یکی از رقابتی ترین لیگ های اروپایی تبدیل شده بود اما ناپولی در این فصل به قهرمان زودهنگام در ایتالیا تبدیل شده است، ناپولی در 8 دیدار اخیر خود در سری آ، زمین را با پیروزی ترک کرده است.!

ناپولی در اخرین دیدار خود به مصاف امپولی رفت و‌موفق شد با نتیجه 2-0 پیروز شود، گلهی ناپولی توسط اوسیمن و اسمایلی(مدافع امپولی) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام ناپولی

ناپولی در 24 بازی این فصل خود در سری آ 21 پیروزی,1 شکست و 2 تساوی در کارنامه خود ثبت کرده است، ناپولی با 65 امتیاز و حاشیه امنیت 18 امتیازی صدرنشین سری آ ایتالیا است.!

ناپولی در خط حمله خود موفق شده است 58 گل به ثمر برساند و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد، اوسیمن مهاجم‌ ناپولی با 19 گل بهترین گل زن سری آ لقب دارد،در خط دفاع ناپولی 15 گل دریافت کرده است،ناپولی در 5 دیدار اخیر گل دریافت نکرده است!.ناپولی موفق به ثبت 12 کلین شیت در این فصل شده است.

بازی پیشرو

ناپولی در این هفته به مصاف لاتزیو خواهد رفت، هواداران ناپولی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار هشتیم پیروزی متوالی خود را جشن بگیرند و یک گام دیگر به رکوردشکنی (بیشترین امتیاز برای فهرمانی)نزدیک تر شوند.

 

 

لاتزیو:

عقاب ها سهمیه لیگ قهرمانان را از چنگ رقبا در میاوردند؟.

 

 

بازی‌های اخیر لاتزیو

لاتزیو با ساری در این فصل عملکرد خوبی داشته است و هواداران این تیم را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان امیدوار کرده است، لاتزیو برای به دست اوردن لیگ قهرمانان با دو تیم شهر میلان و رقیب همشهری خود رقابت سنگینی در ادامه فصل دارد!. لاتزیو در لیگ کنفرانس نیز موفق به حذف نماینده رومانی شده است.

لاتزیو در اخرین دیدار خود به مصاف سمپدوریا قعرنشین رفت و موفق شد با نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی برسد، تک گل لاتزیو توسط البرتو به زیبایی به ثمر رسیده است.

آمارو ارقام لاتزیو

لاتزیو در 24 بازی خود در این فصل 13 پیروزی، 6 تساوی و 5 شکست با دست آورده است و با 45 امتیاز در جایگاه 4 جدول قرار گرفته است.

لاتزیو در خط حمله خود 40 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن این تیم چیرو ایموبیله با 9 گل لقب گرفته است،لاتزیو در خط دفاعی 19 گل دریافت کرده است‌،لاتزیو در 13 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است و در رتبه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

لاتزیو در این هفته میهمان ناپولی صدرنشین است، هواداران لاتزیو امیدوار هستند با پیروزی و یا تساوی در این دیدار از کورس کسب سهمیه عقب نمانند و به ادامه فصل امیدوار باشند.

 

 

 

ترکیب احتمالی ناپولی 4-3-3

مرت_کیم_رحمانی_دی‌لورنزو_الویرا_آنگویسا_لوبوتکا_زیلینسکی_لوزانو_کوارتسخلیا و ویکتور اوسیمین

غایبین

راسپاد‌ری_ماریو‌ روی

 

 

ترکیب احتمالی لاتزیو 4-3-3

پرودل_رومانیولی_پاتریچ_ماروسیچ_لازاری_ساویچ_کاتالدی_البرتو_زاکانی_اندرسون و ایموبیله

غایبین

کاساله_پدرو(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم ناپولی 14‌ و سهم لاتزیو نیز 4 پیروزی بوده است,2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2.5 گل

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ناپولی و لاتزیو
P