پیش بازی دیدار ناپولی و لیورپول

پیش بازی دیدار ناپولی و لیورپول

پیش بازی دیدار ناپولی و لیورپول

__ __ __ __ __ __ __ __ __

زمان برگزاری:16/6/1401

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: دیگو مارادونا استادیوم

داور مسابقه: کارلوس دل گرانده(اسپانیا)

هفته اول رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

 

ناپولی :

یکی از بهترین تیم های حال حاظر فوتبال ایتالیا بدون شک ناپولی است،تیم اقای اسپالتی فوتبالی هجومی و زیبا بازی ارائه میکند تیم ناپولی امسال یکی از شانس های قهرمانی اسکودتو در فوتبال ایتالیا است.

آمار و ارقام ناپولی در ایتالیا :

ناپولی در این فصل سری آ در پنج بازی که انجام داده سه برد و دو تساوی به دست اورده و یکی از تیم های بدون باخت فوتبال اروپا به حساب می آیند.شاگردان اسپالتی در این پنج بازی دوازده گل زده و چهار گل خورده در کارنامه خود ثبت کرده اند و با 11 امتیاز در رتبه دوم جدول قرار گرفته اند.

بازی های اخیر ناپولی :

ناپولی در هفته سوم و چهارم مقابل فیورنتینا و لچه با تساوی متوقف شده بود.

شاگردان اسپالتی در هفته پنجم و در اخرین دیدار قبل از بازی حساس مقابل لیورپول مقابل لاتزیو به میدان رفتند بازی که در ابتدای و در دقیقه چهارم از حریف خود عقب افتاده بودند اما با یک کامبک اولین باخت این فصل لاتزیوی مائوریتزیوساری را رقم زدند تا خود را به عنوان مدعی این فصل معرفی کنند.

پدیده جدید در فوتبال اروپا :

بدون شک بهترین بازیکن ناپولی در هفته های

اخیر خرید جدید و جوان این تیم کواراتسخلیا گرجستانی و21 ساله این تیم بوده است که با پرداخت 10 میلیون یورو از تیم دینامو بوئاتمی گرجستان خریداری کردند بازیکن گرجی در پنج هفته ابتدایی موفق به زدن چهار گل و یک پاس گل شده است و در کنار اوسیمین بهترین های این تیم بوده اند.

بازی پیش رو :

ناپولی خود را برای اولین دیدار فصل جدید لیگ قهرمانان مقابل لیورپول آماده میکند بازی که میتواند محک جدی برای اسپالتی و تیمش باشد.

 

لیورپول :

لیورپول
لیورپول

نگرانی هواداران لیورپول در انفیلد:

تیمی که ثبات سال های گذشته را ندارد دو برد در شش بازی اماری که نمیتواند لیورپول را مانند سال های گذشته مدعی قهرمانی معرفی کند فاصله شش امتیازی با صدر جدول و پایین تر از منچستر یونایتد و حتی برایتون

حسابی این تیم و هوادارانش را نگران کرده است اما لیگ قهرمانان برای هواداران این تیم فرق دارد لیورپول حتی در سال هایی که از قهرمانی لیگ دور بود در لیگ قهرمانان جام بالا سر میبرد

لیورپول پر افتخار ترین باشگاه انگلیسی در لیگ قهرمان اروپا است در گروه A مسابقات لیورپول،ناپولی،اژاکس و رنجرز را تشکیل میدهند.

بازی های اخیر لیورپول :

شاگردان یورگن کلوپ بعد از دو پیروزی خانگی و پیاپی به مصاف شهرآورد مرسی ساید مقابل اورتون رفتند بازی که اگر درخشش پیکفورد و کمک تیرک های ورزشگاه به اورتون نبود لیورپول شاهد یک برد پرگل در این دربی بود 8 مهار توسط کاپیتان اورتون پیکفورد که بالاتر از دیگر بازیکنان بهترین بازیکن زمین لقب گرفت در این دیدار 3 مرتبه تیرک دروازه به کمک شاگردان لمپارد آمد.

بازگشت محرومان و مصدومان :

لیورپول حالا با پایان یافتن مصدومیت ماتیپ و زوتا و پایان یافتن محرومیت نونیز و اضاف شدن خرید جدید این تیم آرتور ملو تیم کامل تری را در اختیار دارد بازیکنانی که با حضورشان در زمین میتوانند سبک بازی لیورپول را عوض کنند.

بازی پیش رو :

شاگردان یورگن کلوپ برای دیدار مقابل ناپولی دا به سرزمین چکمه گذاشته اند بازی که میتواند یکی از قشنگ ترین بازی های هفته اول لیگ قهرمانان اروپا لقب بگیرد .

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

آلیسون_ماتیپ_فندایک_رابرتسون_آرنولد_الیوت_فابینیو_میلنر_دیاز_محمد صلاح و داروین نونیز.

غایبین :

کوناته_هندرسون_کیتا_تیاگو_کاروالیو(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی ناپولی 4-2-3-1

مرت_مین جائو کیم_رحمانی_دی لورنزو_ماریو روی_لوبوتکا_آنگویسا_پولیتانو_زیلنسکی_ویکتور اوسیمن و کواراتسخلیا

غایبین :

دیگو دمه_خوان خسوس(احتمالی)

 

تقابل های اخیر :

دو تیم هشت بار به مصاف هم رفته اند که سه برد سهم لیورپول سه برد سهم ناپولی و دو دیدار به تساوی رسیده است

در سال 2019 دو تیم باز دیگر همگروهی شده بودند که ناپولی موفق ش در خانه با حساب 2-1 لیورپول را شکست دهد و در انفیلد دو تیم به تساوی 1-1 رضایت دادند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ناپولی و لیورپول
P