پیش بازی دیدار‌ ناپولی و میلان

پیش بازی دیدار‌ ناپولی و میلان

زمان برگزاری:7/8/1402

ساعت برگزاری: 23:15

ورزشگاه: دیگو مارادونا

داور مسابقه: دنیله اورساتو

هفته دهم ‌رقابت های سری آ ایتالیا

ناپولی:

ستاره گرجستانی موتور ناپولی را روشن کرد

بازی های اخیر ناپولی

رودی گارسیا سرمربی جدید ناپولی انتظارات هواداران و مدیران باشگاه را براورده نکرده است و پس از دو شکست خانگی و پیاپی برابر رئال مادرید و فیورنتینا شایعات اخراج گارسیا در ایتالیا به اوج خود رسیده بود اما دو پیروزی پیاپی پس از فیفا دی موقتا گارسیا را به ارامش رسانده است. یکی از بزرگترین نگرانی هواداران ناپولی، افت بازیکنان این تیم و در نگاه اول کوارتسخلیا بوده است. وینگر گرجستانی ناپولی اما در هفته های گذشته با عملکرد خوب خود، هواداران را امیدوار کرده است.

ناپولی در اخرین دیدار خود ب مصاف یونیون برلین در لیگ قهرمانان رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل ناپولی در این دیدار توسط راسپادوری روی پاس کوارتسخلیا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام ناپولی

ناپولی در 9 مسابقه این فصل خود در سری آ 5 پیروزی,2 شکست و 2 تساوی در کارنامه خود ثبت کرده است، ناپولی با 17 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است و فاصله زیادی به صدر جدول دارد.

ناپولی در خط حمله خود موفق شده است 20 گل به ثمر برساند و پس از اینتر، بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد.اوسیمن مهاجم مصدوم تیم‌ ناپولی با 6 گل, بهترین گل زن ناپولی در سری آ لقب دارد،در خط دفاع ناپولی 10 گل دریافت کرده است.ناپولی موفق به ثبت 3 کلین شیت در این فصل شده است.

بازی پیشرو

ناپولی در این هفته به مصاف اث میلان خواهد رفت، هواداران ناپولی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار انتقام شکست فصل گذشته در لیگ قهرمانان را از روسونری بگیرند و در جدول به یک قدمی آنها برسند.

آث میلان:

شیطان فانوس به دست، در راه پیدا کردن مسیر بازگشت!

بازی های اخیر اث میلان

دو شکست پیاپی میلان در سری آ و لیگ قهرمانان اروپا، شرایط این تیم را در دو جام سخت کرده است و هواداران این تیم به شدت نگران تیم هستند و امیدوار هستند مسیر پیروزی را پیدا کنند. میلان پس از بازگشت از فیفا دی، روز های خوبی را سپری نمیکند و بنظر میرسد این وقفه برعلیه پیولی و میلان بوده است و روسونری از روی های خوب خود فاصله گرفته است.

شکایت پرسپولیس از استقلال

میلان در اخرین دیدار خود به مصاف پاری‌سن‌ژرمن فرانسه در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 3-0 در این دیدار شکست خورد. میلان در این دیدار چهار ضربه روانه چارجوب پی اس جی کرد که هر چهار ضربه توسط دوناروما سنگربان اسبق میلان مهار شده است.

آمار و ارقام آث میلان

تیم میلان در 9 دیدار خود در سری آ ایتالیا،موفق به کسب 21 امتیاز شده است و در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است, هفت پیروزی و دو شکست حاصل تلاش شاگردان استفانو پیولی در این فصل بوده است. میلان در خط حمله 16 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع تیم میلان 9 گل دریافت کرده است. تیم میلان در چهار مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم میلان در مهم ترین دیدار این هفته فوتبال ایتالیا، میهمان تیم ناپولی در ورزشگاه دیگو ماردونا شهر ناپل است. هواداران میلان امیدوار هستند پس از دو شکست پیاپی، یک پیروزی مهم بدست اورند و از شرایط بحرانی خارج شوند.

ترکیب احتمالی ناپولی 4-3-3

مرت_ناتان_رحمانی_دی‌لورنزو_اولویرا_کجوسته_لوبوتکا_زیلینسکی_پولیتانو_کوارتسخلیا و راسپادوری

غایبین

خسوس_اوسیمن_آنگویسا(احتمالی)

ترکیب احتمالی آث میلان 4-2-3-1

ماینان_کیائر_توموری_تئوهرناندز_کالابریا_عدلی_موسی_لیائو_ریندرز_پولیشیچ و ژیرو

غایبین

بن‌ناصر_چوکوئزه_اسپورتیلو_اوکافور(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم میلان 5 و سهم ناپولی نیز 9 پیروزی بوده است,6 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. میلان در پنج دیدار اخیر دو تیم که در ورزشگاه دیگو ماردونا به میدان رفته است هرگز شکست نخورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P