پیش بازی دیدار ناپولی و میلان

پیش بازی دیدار ناپولی و میلان

پیش بازی دیدار ناپولی و میلان

___ ___ ___ ___ ___

 

ناپولی:

بی رقیب ترین قهرمان ایتالیا!.

 

 

بازی های اخیر ناپولی

عملکرد ناپولی در این فصل به گونه ای رقم خورده است که آنها با وجود تعداد زیاد بازی های باقی مانده، قهرمان سری آ هستند، قهرمان ناپولی همچنان روی کاغذ قطعی نشده است اما چه کسی باور دارد آنها قهرمان نمیشوند؟ 11 دیدار اخیر و کسب 10 پیروزی برای ناپولی،یکی از بهترین فصول تاریخ ببر های جنوب ایتالیا را در سری آ ساخته است.

ناپولی در اخرین دیدار خود به مصاف تورینو رفت و با نتیجه 4-0 در این دیدار به پیروزی رسید، گلهای ناپولی توسط اندومبله،کوارتسخلیا و اوسیمن(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام ناپولی

ناپولی در 27 بازی این فصل خود در سری آ 23 پیروزی,2 شکست و 2 تساوی در کارنامه خود ثبت کرده است، ناپولی با 71 امتیاز و حاشیه امنیت 19 امتیازی صدرنشین سری آ ایتالیا است.!

ناپولی در خط حمله خود موفق شده است 64 گل به ثمر برساند و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد، اوسیمن مهاجم‌ مصدوم ناپولی با 21 گل بهترین گل زن سری آ لقب دارد،در خط دفاع ناپولی 16 گل دریافت کرده است.ناپولی موفق به ثبت 14 کلین شیت در این فصل شده است.

بازی پیشرو

ناپولی در این هفته به مصاف میلان خواهد رفت، هواداران ناپولی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار برای زهرچشم خوبی از مریف خود در لیگ قهرمانان بگیرند.

 

 

آث میلان:

تیره دوزی های روسونری ادامه دارد.

 

 

بازی های اخیر آث میلان

زمستان سخت استفانوپیولی در شهر میلان همچنان ادامه دارد، پس از تغییر سیستم پیولی موفق شد 4 پیروزی متوالی همراه با کلین شیت به دست اورد اما در چهار مسابقه انتهایی،میلان موفق به پیروزی نشد تا استفانو پیولی برای دومین مرتبه در این فصل به فکر سیستم جدید برای میلان باشد.

میلان در اخرین دیدار خود به مصاف اودینزه رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورد، تنها گل میلان توسط زلاتان از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اث میلان

میلان در 27 دیدار خود در این فصل موفق به کسب 48 امتیاز شده است که شامل 14 پیروزی 6 تساوی و 7 شکست میشود، میلان در رتبه پنجم جدول قرار گرفته است.

تیم میلان در خط حمله 44 گل به ثمر رسانده است،رافائل لیائو با 8 گل زده بهترین گلزن میلان در لیگ است. میلان در خط دفاع 36‌ گل دریافت کرده است و در 7 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

دیدار پیشرو

میلان در این هفته به مصاف ناپولی خواهد رفت،هواداران میلان امیدوار هستند در این دیدار به پیروزی برسند و از بحران خارج شوند تا رتبه چهارم را مجدد به دست اورند.

 

 

 

ترکیب احتمالی ناپولی 4-3-3

مرت_کیم_رحمانی_دی‌لورنزو_الویرا_آنگویسا_لوبوتکا_زیلینسکی_لوزانو_کوارتسخلیا و پولیتانو

غایبین

دمه_اوسیمن

 

 

ترکیب احتمالی آث میلان 4-2-3-1

ماینان_مالکچاو_توموری_تئوهرناندز_کالابریا_بن‌ناصر_تونالی_لیائو_براهیم‌دیاز_سالمایکرز و ژیرو

غایبین

مسیاس_زلاتان_کالولو

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم ناپولی 11‌ و سهم میلان 4 پیروزی بوده است,5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد ناپولی

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ناپولی و میلان
P