پیش بازی دیدار نساجی و استقلال

پیش بازی دیدار نساجی و استقلال

زمان برگزاری: 4/3/1403

ساعت برگزاری: 19:45

ورزشگاه: وطنی قائم شهر

داور مسابقه: بیژن حیدری

هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر ایران

نساجی مازندران:

ببر ها بدنبال شکار بزرگ

پیش بازی دیدار نساجی و استقلال

بازی های اخیر نساجی مازندران

نتایج درخشان در پنج دیدار اخیر، نساجی را از خطر سقوط به دسته پایین تر دور کرده است و هواداران نساجی یک بازگشت باورنکردنی را در فصل جاری تجربه کرده اند. نساجی در 5 دیدار اخیر خود 10 امتیاز بدست اورده است و تنها در یک دیدار شکست خورده است. نساجی با هدایت ساکت الهامی برای دومین دوره در لیگ برتر ایران ماموریت بقا در لیگ را دارد و بنظر میرسد در پایان فصل بقای خود در لیگ برتر را جشن خواهند گرفت. نساجی با هدایت ساکت الهامی به اوم رسیده است و هواداران پرسپولیس امیدوار هستند مسیر قهرمانی در شمال کشور تغییر کند!.

نساجی در اخرین دیدار خود به مصاف استقلال خوزستان رفت و با نتیجه پرگل 4-1 به پیروزی رسیده است. گلهای نساجی در این دیدار توسط محمدزاده،عباسی و محمدرضا آزادی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام نساجی مازندران

نساجی در 27 دیدار خود در این فصل، 6 پیروزی،14 شکست و 7 تساوی به دست اورده است و با کسب 25 امتیاز در جایگاه 13 جدول قرار گرفته است.

نساجی در خط حمله 22 گل به ثمر رسانده است. در خط دفاع تیم نساجی نیز 35 گل دریافت کرده اند، نساجی در 5 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

نساجی در این هفته میزبان تیم استقلال در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران نساجی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به روند خوب خود ادامه دهند و خود را از انتهای جدول به طور کامل جدا کنند.

استقلال تهران:

سرنوشت نکو و قهرمانی در قائم شهر!

بازی های اخیر استقلال تهران

جواد نکونام کار مربیگری خود را در شمال کشور و تیم خونه به خونه بابل آغاز کرد و پس از نتایج خوب در نیم فصل اول،راهی نساجی مازندران شد و با پیروزی برابر راه آهن تهران، پس از سالها نساجی را به رقابت های لیگ برتر رسانده است و خاطرات خوشی برای هواداران به جای گذاشته است. جواد نکونام برای اولین قهرمانی خود در لیگ برتر به عنوان سرمربی، تنها به پیروزی برابر نساجی نیاز دارد. استقلال با پیروزی در 3 مسابقه اینده خود، مقام قهرمانی را بدست خواهد اورد. استقلال تهران دو مسابقه پایانی خود را در شهر تهران پشت سر خواهد گذاشت.

خداحافظی ستاره آلمانی رئال پس از مسابقات یورو

استقلال تهران در اخرین دیدار خود به مصاف فولاد خوزستان رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل استقلال در این دیدار توسط ایمان سلیمی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری، 27 دیدار به میدان رفته است. 17 پیروزی، 9 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان نکونام در لیگ برتر بوده است.استقلال با کسب 60 امتیاز در جایگاه اول جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله 37 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد، استقلال تهران در خط دفاع نیز 15 گل دریافت کرده است و پس از پرسپولیس، بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. سید حسین حسینی در 15 مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته رقابت های لیگ برتر، میهمان نساجی مازندران در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر است. هواداران استقلال امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار به روند خوب خود در لیگ ادامه دهند و با پیروزی در این دیدار صدر جدول را حفظ کنند.

ترکیب احتمالی نساجی مازندران 4-3-2-1

پولی_هوشمند_غلام‌علی‌بیگی_جانملکی_سامدلیری_باقری_زامحران_قائدرحمتی_آزادی_عباسی و محمد عباس‌زاده

غایبین

برزگر_رضایی

ترکیب احتمالی استقلال تهران 3-5-2

‌حسینی_چشمی_سیلوا_سلیمی_جلالی_‌نیک‌نفس_حردانی_ماشاریپوف_رضاوند‌_محمدی و گوستاوو بلانکو

غایبین

یامگا_مهدی‌پور

دیدار های رو در رو

در 14 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، سهم نساجی مازندران 1 و سهم استقلال تهران نیز 8 پیروزی بوده است. 5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. نساجی در لیگ برتر موفق به پیروزی برابر استقلال نشده است. سه دیدار از پنج دیدار دو تیم در ورزشگاه وطنی با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی استقلال تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P