پیش بازی دیدار نساجی و استقلال

پیش بازی دیدار نساجی و استقلال

پیش بازی دیدار نساجی و استقلال

___ ___ ___ ___ ___

نساجی مازندران:

مطهری رفت،برگشت و کاندید تیم ملی شد!.

 

 

بازی های اخیر نساجی مازندران

نساجی در ابتدای فصل نتایج درخشانی با حمید مطهری سرمربی جوان خود به دست اورد اما پس از شکست پرگل مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی نساجی در لیگ برتر طعم برد را نچشید، نساجی در شش دیدار اخیر خود در لیگ برتر هرگز پیروز نشده است و در چهار دیدار شکست خورده است، پس از شکست در هفته گذشته مقابل مس کرمان،حمید مطهری از سمت خود کناره گیری کرد اما خیلی زود مجدد به اردوی مازندرانی ها بازگشت و با نظر فدراسیون فوتبال کاندید سرمربیگری تیم ملی ایران نیز است!.

نساجی در اخرین دیدار خود در جام حذفی به مصاف آلومینیوم اراک رفت و موفق شد در ضربات پنالتی و با نتیجه 6-5 در این دیدار به پیروزی برسد.

امار و ارقام نساجی مازندران

نساجی در 20 دیدار خود در این فصل،5 پیروزی،8 شکست و 7 تساوی به دست اورده است و با 22 امتیاز در جایگاه 11 جدول قرار گرفته است.

نساجی در خط حمله 21 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 26 گل دریافت کرده اند، نساجی در این فصل موفق به ثبت 6 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

نساجی در این هفته میزبان تیم استقلال اوج گرفته در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار روند شکست ناپذیری استقلال را به پایان برسانند و پنجمین پیروزی خانگی خود را جشن بگیرند.

 

 

استقلال تهران:

ساپینتو به عدد 6 میرسد؟!.

 

بازی های اخیر استقلال تهران

موتور استقلال ورژن پرتغالی ساپینتو پس از شکست مقابل سپاهان روشن شد! استقلال در پنج دیدار اخیر خود به پیروزی رسیده است و اختلاف امتیاز خود را رقبا برای کسب عنوان قهرمانی به 3 امتیاز رسانده است و هواداران استقلال امیدوار هستند با حفظ روند پیروزی های متوالی به زودی صدرنشین لیگ شوند و از عنوان قهرمانی خود دفاع کنند.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف ملوان بندر انزلی در جام حذفی رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه 2-0 شکست دهد و راهی مرحله بعد شود، گلهای استقلال در این دیدار توسط ارسلان مطهری و ارمان رمضانی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم استقلال تهران

استقلال در این فصل موفق به ثبت 11 پیروزی، 6 تساوی و 3 شکست شده است و با 39 امتیاز در جایگاه 3 جدول قرار گرفته است و فاصله 3 امتیازی تا صدر دارد.

استقلال در خط حمله 28 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 15 گل دریافت کرده است، استقلال در 10 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته میهمان نساجی مازندران است، هواداران استقلال امیدوار هستند به ششمین پیروزی متوالی دست پیدا کنند و به صدر جدول نزدیک تر شوند.

 

 

ترکیب احتمالی نساجی مازندران 4-4-2

حقیقی_ابراهیمی_موسوی_شیری_حردانی_صادقی_ کلانتری_شجاعی_جعفری_شریفی_کریم اسلامی

غایبین

مهدی نظری

 

 

ترکیب احتمالی استقلال تهران 4-3-3

‌حسینی_سیلوا_چشمی_غلامی_جلالی_رضاوند_محبی_مهری_یامگا_قائدی و ارسلان مطهری

غایبین

مهدی پور_رضایی_مرادمند_خاقانی

 

 

دیدار های رو در رو

در 11 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر به میدان رفته اند،سهم نساجی 1 پیروزی بوده است و سهم استقلال نیز 6 پیروزی بوده است، 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد استقلال تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار نساجی و استقلال
P