پیش بازی دیدار‌ نساجی و الهلال

پیش بازی دیدار‌ نساجی و الهلال

زمان برگزاری:11/7/1402

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: ما نیمگ

هفته دوم ‌رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گروه D

نساجی ایران:

امید شهر خسته

پیش بازی دیدار‌ نساجی و الهلال

بازی های اخیر نساجی ایران

اولین حضور نساجی در لیگ قهرمانان اسیا با پیروزی در اولین مسابقه همراه شد تا هوادارن برای شادی در خیابان های قائم شهر جشن و پایکوبی به راه بیندازند. مهدی رحمتی در دومین تجربه خود به عنوان سرمربی در اسیا امیدوار است یک لحظه تاریخی در بیادماندنی از خود به ثبت برساند و با نتایج خوب در ادامه راه نساجی را برای اولین مرتبه به مرحله حذفی اسیا برساند.

نساجی ایران در اولین دیدار خود به مصاف مومبایی سیتی هند رفت و با نتیجه 2-0 در کشور هند به پیروزی رسید، گلهای نساجی در این دیدار توسط احسان حسینی و محمد رضا ازادی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام نساجی ایران

نساجی در فصل جاری لیگ برتر ایران، در چهار دیدار به میدان رفته است، یک پیروزی، دو تساوی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان رحمتی در لیگ بوده است. نساجی در لیگ قهرمانان اسیا نیز موفق به کسب یک پیروزی شده است و صدرنشین گروه است.

نساجی در خط حمله در مجموع ۷ گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز ۴ گل دریافت کرده است. رشید مظاهری سنگربان نساجی در لیگ برتر موفق به ثبت کلین شیت نشده است اما در اسیا یک کلین شیت ثبت کرده است.

بازی پیشرو

نساجی در این هفته رقابت های لیگ قهرمانان اسیا میزبان الهلال عربستان در ورزشگاه آزادی است. هواداران نساجی امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار یک تاریخ سازی فراموش نشدنی در تاریخ خود رقم‌ بزنند.

الهلال عربستان:

عملیات فرار از بحران در تهران!

بازی های اخیر الهلال عربستان

پر افتخار ترین باشگاه آسیایی در لیگ قهرمانان اسیا، کار خود را با تساوی در هفته اول مقابل حریف ناشناخته ازبکستانی شروع کرد تا حواشی علیه سرمربی تیم آغاز شود. الهلال با خرید فوق ستاره هایی مانندنیمار،ساویچ،نرس، کولیبالی و… قصد دارد یک قهرمانی دیگر در کارنامه خود به ثبت برساند. الهلال در لیگ حرفه ای عربستان نیز شرایط خوبی دارد و هواداران این تیم امیدوار هستند برخلاف فصل گذشته، این فصل جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

الهلال در اخرین دیدار خود به مصاف الشباب رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید، گلهای الهلال در این دیدار توسط کولیبالی و میترویچ به ثمر رسیده است. نیمار در این دیدار یک ضربه پنالتی را هدر داد.

آمار و ارقام الهلال عربستان

الهلال در فصل جاری لیگ عربستان در هشت دیدار به میدان رفته است، شش پیروزی و دو تساوی حاصل تلاش شاگردان ژسوس در لیگ عربستان بوده است.الهلال با کسب 20 امتیاز در صدر جدول قرار گرفته است. الهلال در لیگ قهرمانان اسیا نیز با کسب یک امتیاز در جایگاه سوم گروه قرار گرفته است.

الهلال در خط حمله 23 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است. الهلال در سه دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

الهلال عربستان در دومین دیدار خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا میهمان نساجی ایران در ورزشگاه ازادی تهران است. هواداران الهلال امیدوار هستند اولین پیروزی خود را بدست بیاورند و به صدر جدول صعود کنند.

ترکیب احتمالی نساجی ایران 4-3-2-1

مظاهری_هوشمند_محمدزاده_جانملکی_حسینی_قائدرحمتی_بابایی_حردانی_زامهران_عیاسی و محمدرضا آزادی

غایبین

برزگر_موسوی(احتمالی)

ترکیب احتمالی الهلال عربستان 4-2-3-1

عویس_عبدلحمید_کولیبالی_بولائی_شهرانی_سالم‌الدوساری_سلمان‌فرج_میشل_مالکوم_نیمار و الکساندر میترویچ

غایبین

نوس_ساویچ_بونو

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالهای اخیر مقابل یکدیگر به میدان نرفته اند و این دیدار اولین دیدار رسمی میان دو باشگاه است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد الهلال عربستان

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P