پیش بازی دیدار نفت ابادان و استقلال

پیش بازی دیدار نفت ابادان و استقلال

پیش بازی دیدار نفت ابادان و استقلال

ـــ ـــ ـــ ـــ ـــ

 

صنعت نفت آبادان:

تزریق خون برزیلی به رگ آبادانی ها

 

بازی های اخیر صنعت نفت آبادان

نفتی های ابادان فصل را با رضا پرکاس شروع کردند در هفته هفتم این مربی را به علت کسب نتایج ضعیف اخراج کردند و به سراغ گزینه های دیگر رفتند و در نهایت فیروز کریمی به عنوان مربی نفتی ها انتخاب شد، فیروز کریمی نیز پس از سه شکست متوالی و‌ یک تساوی پیش از جام جهانی و در نهایت با کسب تنها 2 امتیاز از جمع ابادانی ها جدا شد و جای خود را به تاوارس برزیلی داد و این مربی برزیلی در اولین دیدار خود قدم محکمی برداشت تا خیال هواداران نفت بابت حفظ این تیم ریشه دار در لیگ برتر راحت شود.

نفت ابادان در اخرین دیدار خود به مصاف نساجی مازندران رفت و در این دیدار خارج از خانه به پیروزی 2-0 دست یافت، گلهای نفت در این دیدار توسط خالدی و تهی دست به ثمر رسیده است.

امار و ارقام صنعت نفت آبادان

نفت ابادان در این فصل موفق به ثبت 2 پیروزی،3 تساوی و 7 شکست شده است و با 9 امتیاز در جایگاه 15 جدول قرار گرفته است.

صنعت نفت در خط حمله تنها 7 گل به ثمر رسانده است، صنعت نفت در خط دفاع 14 گل دریافت کرده است، نفتی های ابادان در سه دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

نفت آبادان در هفته سیزدهم میزبان استقلال تهران است، هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خانگی مقابل استقلال به سرعت با مربی برزیلی خود از منطقه سقوط خارج شوند.

 

استقلال تهران:

Esteghlal

Esteghlal

 دربی را فراموش کنید امید همچنان زندس!

 

بازی های اخیر استقلال تهران

ابی پوشان پایتخت با رفتن لوکادیا از تیم پرسپولیس حالا امیدوار تر از گذشته به دفاع از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر فکر میکنند، استقلال تنها 5 دقیقه با پیروزی در دربی و‌ رفتن به صدرجدول فاصله داشت اما موفق به انجام نشد.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف پرسپولیس رفت و با نتیجه 2-2 مقابل این تیم متوقف شد، گلهای استقلال در این دیدار توسط روزبه چشمی و ارسلان مطهری مطهری به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم استقلال تهران

استقلال با ریکاردو ساپینتو پرتغالی در این فصل موفق به ثبت 6 پیروزی، 5 تساوی و 1 شکست شده است و با 23 امتیاز در جایگاه 4 جدول قرار گرفته است, اما فاصله تا صدر جدول تنها 2 امتیاز است.

استقلال در خط حمله 14 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است، استقلال در شش دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

استقلال این هفته میهمان صنعت نفت ابادان در ورزشگاه تختی این شهر است،هواداران استقلال امیدوار هستند با پیروزی خارج از خانه در این دیدار حداقل 2 رتبه در جدول صعود کنند.

 

ترکیب احتمالی صنعت نفت آبادان 4-2-3-1

گروسیان_طیبی_تهیدست_خالدی_ساکی_قنبری_بوعزار_پورامینی_یوسفی_حکیم‌نصاری و عماد میرجوان

غایبین

ریکانی_بابایف_بیت سعید (احتمالی)

 

ترکیب احتمالی استقلال تهران 4-3-3

حسینی_مرادمند_سیلوا_یامگا_جلالی_چشمی_حردانی_مهدی پور_محبی_سعیدمهری و ارسلان مطهری

غایبین

زواری_رمضانی_خاقانی_حامدی فر_غلامی_رضاوند

 

دیدار های رو در رو

در 16 بازی اخیر دو تیم سهم صنعت نفت 3 پیروزی و سهم استقلال 10 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد استقلال تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار نفت ابادان و استقلال
P